Piłka nożna: Liga III, Grupa I - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „'''1998/99 III liga śląsko-centralna''' =='''KADRA'''== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 18 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 18: | Linia 16: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=left| | | ALIGN=left|Włókniarz Kietrz (A) | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|66 | | ALIGN=center|66 | ||
Linia 29: | Linia 27: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT | | ALIGN=LEFT|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|54 | | ALIGN=center|54 | ||
Linia 40: | Linia 38: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|51 | | ALIGN=center|51 | ||
Linia 51: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|49 | | ALIGN=center|49 | ||
Linia 62: | Linia 60: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT | | ALIGN=LEFT|Varta-Odra Namysłów | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|47 | | ALIGN=center|47 | ||
Linia 73: | Linia 71: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WKS/Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|47 | | ALIGN=center|47 | ||
Linia 84: | Linia 82: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|46 | | ALIGN=center|46 | ||
Linia 95: | Linia 93: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|46 | | ALIGN=center|46 | ||
Linia 117: | Linia 115: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|44 | | ALIGN=center|44 | ||
Linia 128: | Linia 126: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
Linia 139: | Linia 137: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|41 | | ALIGN=center|41 | ||
Linia 150: | Linia 148: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Start Łódź | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|40 | | ALIGN=center|40 | ||
Linia 161: | Linia 159: | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Pszów (S) | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|39 | | ALIGN=center|39 | ||
Linia 172: | Linia 170: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
Linia 183: | Linia 181: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Concordia Knurów (S) | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|31 | | ALIGN=center|31 | ||
Linia 194: | Linia 192: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Rymer Niedobczyce (S) | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
Linia 205: | Linia 203: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Kujawy Włocławek (S) | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 221: | Linia 219: | ||
W trakcie rozgrywek nastąpiła fuzja drugoligowej [[Start Namysłów|Varty Namysłów]] i trzecioligowej [[Odra Opole|Odry Opole]]. W jej wyniku na boiskach II ligi występowała [[Odra Opole|Odra-Varta Opole]] a w III lidze [[Start Namysłów|Varta-Odra Namysłów]]. | W trakcie rozgrywek nastąpiła fuzja drugoligowej [[Start Namysłów|Varty Namysłów]] i trzecioligowej [[Odra Opole|Odry Opole]]. W jej wyniku na boiskach II ligi występowała [[Odra Opole|Odra-Varta Opole]] a w III lidze [[Start Namysłów|Varta-Odra Namysłów]]. | ||
Zdegradowany w sezonie 1998/99 z drugiej ligi [[Naprzód 23 Rydułtowy|Naprzód Rydułtowy]] nie przystąpił jesienią 1999 do rozgrywek III ligi, w tej sytuacji dodatkowo powinien utrzymać się najwyżej sklasyfikowany ze zdegradowanych drużyn [[Górnik Pszów]] ale i on nie przystąpił do gry. Ostatecznie utrzymał się [[Włókniarz Konstantynów Łódzki]]. | Awans do II Ligi wywalczył Włókniarz Kietrz. Zdegradowany w sezonie 1998/99 z drugiej ligi [[Naprzód 23 Rydułtowy|Naprzód Rydułtowy]] nie przystąpił jesienią 1999 do rozgrywek III ligi, w tej sytuacji dodatkowo powinien utrzymać się najwyżej sklasyfikowany ze zdegradowanych drużyn [[Górnik Pszów]] ale i on nie przystąpił do gry. Ostatecznie utrzymał się [[Włókniarz Konstantynów Łódzki]], a do IV Ligi zostały zdegradowane: Górnik Pszów, Concordia Knurów, Rymer Niedobczyce, Kujawy Włocławek. | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
! WIDTH=4%|13 | |||
! WIDTH=4%|14 | |||
! WIDTH=4%|15 | |||
! WIDTH=4%|16 | |||
! WIDTH=4%|17 | |||
! WIDTH=4%|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|5-3 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|3-3 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|9-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-0* | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|WKS/Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-5 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|4-5 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|0-7 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-0* | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|2-4 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|1-5 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|Kujawy Włocławek | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==WYNIKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Kujawy Włocławek | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|0-7 (0-3) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Kujawy Włocławek | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Kujawy Włocławek | |||
| ALIGN=center|9-0 (3-0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|5-3 (2-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Kujawy Włocławek | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-3 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|2-2 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | |||
|-BGCOLOR="#ff4040" | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|Kujawy Włocławek | |||
| ALIGN=center|3-0 wo | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|3-1 (2-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|3-3 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Kujawy Włocławek | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|1-4 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|-BGCOLOR="#ff4040" | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[5 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Kujawy Włocławek | |||
| ALIGN=center|3-0 wo | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|3-2 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|przełożony | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|3-1 (2-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|1-2 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|1-2 (0-2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[13 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.30 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|4-1 (2-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|0-3 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|4-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|1-2 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|3-2 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|11.15 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|4-5 (1-3) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|1-2 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|0-4 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|3-2 (3-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|4-1 (4-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|4-0 (4-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.30 | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[18 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|2-2 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|2-1 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|4-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|5-1 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|0-4 (0-2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[3 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[7 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[12 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|4-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[14 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[14 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[14 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[14 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[14 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[14 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[15 listopada]] [[1998]] | |||
| ALIGN=center|11.15 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|1-3 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|11.15 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|1-2 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[28 marca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|11.15 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|1-2 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[28 marca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[28 marca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|15.30 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|0-3 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|0-4 (0-2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|11.15 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[11 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|15.30 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|4-1 (3-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|przełożony | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[21 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|15.30 | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|1-3 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[25 kwietnia]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[1 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|4-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[2 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|11.15 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|3-2 (2-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|nie odbył się | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|15.30 | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|4-3 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|5-1 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|14.30 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|1-5 (0-2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|2-3 (1-2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[16 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|11.15 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|3-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|2-2 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|4-1 (3-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|5-1 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|1-3 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[30 maja]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|11.15 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|3-1 (2-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[2 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|2-1 (2-0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|2-1 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|2-2 (2-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[6 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|2-2 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[9 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|1-3 (0-2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|11/12/13 czerwca [1999] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|4-1 (1-0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|3-2 (1-2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | |||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|2-4 (0-2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|3-5 (0-4) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|CKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|2-2 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|3-2 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Varta-Odra Namysłów | |||
| ALIGN=center|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|3-2 (2-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | |||
| ALIGN=center|Marko Wieluń | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|Rymer Niedobczyce | |||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|3-1 (2-1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[1999]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1998/1999]] |
Aktualna wersja na dzień 22:58, 16 kwi 2022
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz Kietrz (A) | 32 | 66 | 19 | 9 | 4 | 62 | 28 |
2 | Lignomat Jankowy | 32 | 54 | 14 | 12 | 6 | 41 | 30 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 32 | 51 | 15 | 6 | 11 | 39 | 36 |
4 | GKS Jastrzębie | 32 | 49 | 12 | 13 | 7 | 45 | 32 |
5 | Varta-Odra Namysłów | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 42 | 35 |
6 | WKS/Marko Wieluń | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 40 | 35 |
7 | Unia Skierniewice | 32 | 46 | 12 | 10 | 10 | 45 | 37 |
8 | Astra Krotoszyn | 32 | 46 | 11 | 13 | 8 | 40 | 25 |
9 | CKS Czeladź | 32 | 46 | 13 | 7 | 12 | 37 | 35 |
10 | Rozwój Katowice | 32 | 44 | 12 | 8 | 12 | 44 | 41 |
11 | Pelikan Łowicz | 32 | 42 | 12 | 6 | 14 | 39 | 48 |
12 | Mień Lipno | 32 | 41 | 11 | 8 | 13 | 32 | 46 |
13 | Start Łódź | 32 | 40 | 12 | 4 | 16 | 31 | 37 |
14 | Górnik Pszów (S) | 32 | 39 | 10 | 9 | 13 | 32 | 48 |
15 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 32 | 32 | 8 | 8 | 16 | 28 | 45 |
16 | Concordia Knurów (S) | 32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 32 | 45 |
17 | Rymer Niedobczyce (S) | 32 | 23 | 5 | 8 | 19 | 22 | 48 |
18 | Kujawy Włocławek (S) | - | - | - | - | - | - | - |
Kujawy Włocławek po siódmej kolejce wycofały się z rozgrywek a ich wyniki anulowano. Drużyna ta była kontynuacją występującej w poprzednim sezonie w II lidze drużyny używającej kolejno różnych nazw i kończącej rozgrywki jako Kujawiak-Wisła Włocławek.
W trakcie rozgrywek nastąpiła fuzja drugoligowej Varty Namysłów i trzecioligowej Odry Opole. W jej wyniku na boiskach II ligi występowała Odra-Varta Opole a w III lidze Varta-Odra Namysłów.
Awans do II Ligi wywalczył Włókniarz Kietrz. Zdegradowany w sezonie 1998/99 z drugiej ligi Naprzód Rydułtowy nie przystąpił jesienią 1999 do rozgrywek III ligi, w tej sytuacji dodatkowo powinien utrzymać się najwyżej sklasyfikowany ze zdegradowanych drużyn Górnik Pszów ale i on nie przystąpił do gry. Ostatecznie utrzymał się Włókniarz Konstantynów Łódzki, a do IV Ligi zostały zdegradowane: Górnik Pszów, Concordia Knurów, Rymer Niedobczyce, Kujawy Włocławek.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz Kietrz | - | 3-1 | 1-1 | 2-0 | 1-1 | 3-0 | 1-0 | 0-0 | 2-2 | 2-0 | 2-0 | 4-1 | 1-0 | 3-0 | 3-0 | 4-1 | 4-0 | 2-0 |
2 | Lignomat Jankowy | 0-0 | - | 4-1 | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 2-2 | 1-0 | 3-0 | 3-1 | 2-0 | 0-0 | 0-0 | 1-1 | 0-1 | 1-0 | 3-0 | - |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 | 0-0 | - | 1-0 | 2-1 | 2-0 | 3-0 | 1-2 | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 3-0 | 2-1 | 1-2 | 5-3 | 3-1 | 1-0 | - |
4 | GKS Jastrzębie | 0-1 | 3-3 | 2-1 | - | 1-1 | 0-0 | 3-0 | 0-0 | 3-1 | 1-0 | 1-0 | 3-2 | 3-0 | 5-1 | 4-1 | 1-1 | 0-0 | 9-0 |
5 | Varta-Odra Namysłów | 1-1 | 1-3 | 3-0 | 2-1 | - | 2-0 | 4-3 | 0-1 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 2-0 | 3-2 | 0-0 | 2-1 | 4-0 | 3-0* |
6 | WKS/Marko Wieluń | 2-0 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | - | 2-1 | 1-1 | 3-0 | 3-5 | 3-1 | 3-0 | 2-0 | 3-0 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | - |
7 | Unia Skierniewice | 1-1 | 0-1 | 0-1 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | - | 2-0 | 3-0 | 0-1 | 2-2 | 1-2 | 2-3 | 2-0 | 1-0 | 3-0 | 1-0 | - |
8 | Astra Krotoszyn | 1-1 | 5-1 | 2-0 | 1-1 | 0-0 | 0-0 | 2-2 | - | 2-0 | 3-0 | 1-0 | 0-1 | 1-2 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | 2-0 | - |
9 | CKS Czeladź | 1-2 | 1-0 | 3-0 | 1-1 | 0-0 | 1-2 | 0-0 | 1-1 | - | 1-0 | 0-2 | 3-1 | 1-0 | 0-0 | 3-2 | 2-1 | 5-1 | - |
10 | Rozwój Katowice | 4-1 | 1-1 | 4-0 | 1-0 | 2-1 | 0-4 | 4-5 | 2-0 | 0-2 | - | 3-1 | 1-1 | 1-2 | 1-1 | 4-0 | 1-0 | 1-0 | - |
11 | Pelikan Łowicz | 3-1 | 4-1 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | 2-2 | 1-3 | 0-7 | 0-0 | 1-0 | - | 3-1 | 2-1 | 1-0 | 1-2 | 3-2 | 2-0 | - |
12 | Mień Lipno | 3-2 | 1-0 | 1-1 | 1-1 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | - | 0-1 | 1-0 | 0-1 | 1-2 | 1-0 | - |
13 | Start Łódź | 0-3 | 0-1 | 0-1 | 4-0 | 0-2 | 1-0 | 0-3 | 3-0 | 0-1 | 1-1 | 4-1 | 3-0 | - | 0-1 | 0-0 | 1-0 | 2-2 | 3-0* |
14 | Górnik Pszów | 1-2 | 1-1 | 0-2 | 2-4 | 2-1 | 2-1 | 2-2 | 0-4 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 3-2 | 0-1 | - | 1-1 | 2-1 | 1-1 | - |
15 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 1-1 | 3-2 | 1-1 | 1-1 | 2-0 | 0-1 | 1-3 | 2-1 | 0-1 | 0-1 | 2-1 | - | 0-1 | 3-1 | - |
16 | Concordia Knurów | 2-2 | 0-2 | 1-1 | 0-1 | 4-1 | 2-0 | 0-0 | 0-1 | 0-4 | 1-1 | 1-1 | 1-3 | 2-0 | 0-1 | 3-0 | - | 1-0 | - |
17 | Rymer Niedobczyce | 1-5 | 1-1 | 0-0 | 0-2 | 0-1 | 3-0 | 0-0 | 1-0 | 1-2 | 2-2 | 0-1 | 4-0 | 2-0 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | - | - |
18 | Kujawy Włocławek | - | - | - | - | - | 2-3 | - | - | - | - | 1-4 | - | - | - | - | - | 0-1 | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 8 sierpnia 1998 | 14.30 | Start Łódź | Górnik Pszów | 0-1 (0-0) |
1 | 8 sierpnia 1998 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Concordia Knurów | 1-0 (1-0) |
1 | 8 sierpnia 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Rozwój Katowice | 2-0 (1-0) |
1 | 8 sierpnia 1998 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Rymer Niedobczyce | 3-1 (1-1) |
1 | 8 sierpnia 1998 | 18.00 | GKS Jastrzębie | CKS Czeladź | 3-1 (2-0) |
1 | 8 sierpnia 1998 | Włókniarz Kietrz | Kujawy Włocławek | 2-0 (1-0) | |
1 | 8 sierpnia 1998 | Odra Opole | Mień Lipno | 2-1 (1-1) | |
1 | 8 sierpnia 1998 | Astra Krotoszyn | Marko Wieluń | 0-0 (0-0) | |
1 | 8 sierpnia 1998 | Unia Skierniewice | Pelikan Łowicz | 2-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | GKS Jastrzębie | 2-0 (1-0) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Górnik Pszów | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-1) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Unia Skierniewice | 3-0 (2-0) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | CKS Czeladź | Odra Opole | 0-0 (0-0) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Marko Wieluń | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Astra Krotoszyn | 0-7 (0-3) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Concordia Knurów | Rozwój Katowice | 1-1 (0-0) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Mień Lipno | Start Łódź | 0-1 (0-0) |
2 | 15 sierpnia 1998 | 17.00 | Kujawy Włocławek | Rymer Niedobczyce | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Mień Lipno | 0-0 (0-0) |
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (0-0) |
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | Rymer Niedobczyce | Marko Wieluń | 3-0 (2-0) |
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | Unia Skierniewice | Concordia Knurów | 3-0 (3-0) |
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | Start Łódź | CKS Czeladź | 0-1 (0-0) |
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | Rozwój Katowice | Górnik Pszów | 1-1 (0-0) |
3 | 19 sierpnia 1998 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Pelikan Łowicz | 2-1 (0-1) |
3 | 19 sierpnia 1998 | 18.00 | Odra Opole | Włókniarz Kietrz | 1-1 (0-0) |
3 | 19 sierpnia 1998 | 18.00 | GKS Jastrzębie | Kujawy Włocławek | 9-0 (3-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | Start Łódź | 1-0 (0-0) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | CKS Czeladź | Lignomat Jankowy | 1-0 (1-0) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 5-3 (2-1) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Odra Opole | 1-1 (1-1) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | Kujawy Włocławek | Marko Wieluń | 2-3 (0-1) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | Górnik Pszów | Unia Skierniewice | 2-2 (1-0) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | Concordia Knurów | Astra Krotoszyn | 0-1 (0-1) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | Mień Lipno | Rozwój Katowice | 0-0 (0-0) |
4 | 22 sierpnia 1998 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Rymer Niedobczyce | 2-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 26 sierpnia 1998 | Lignomat Jankowy | Włókniarz Kietrz | 0-0 (0-0) | |
5 | 26 sierpnia 1998 | Rymer Niedobczyce | Zagłębie Sosnowiec | 0-0 (0-0) | |
5 | 26 sierpnia 1998 | 17.00 | Start Łódź | GKS Jastrzębie | 4-0 (1-0) |
5 | 26 sierpnia 1998 | Odra Opole | Kujawy Włocławek | 3-0 wo | |
5 | 26 sierpnia 1998 | Marko Wieluń | Pelikan Łowicz | 3-1 (2-1) | |
5 | 26 sierpnia 1998 | Unia Skierniewice | Mień Lipno | 1-2 (1-1) | |
5 | 26 sierpnia 1998 | Astra Krotoszyn | Górnik Pszów | 1-1 (0-0) | |
5 | 26 sierpnia 1998 | 17.00 | Rozwój Katowice | CKS Czeladź | 0-2 (0-0) |
5 | 26 sierpnia 1998 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Concordia Knurów | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 29 sierpnia 1998 | 14.00 | Concordia Knurów | Rymer Niedobczyce | 1-0 (0-0) |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | Rozwój Katowice | 2-0 (1-0) |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Lignomat Jankowy | 3-3 (0-1) |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Marko Wieluń | 2-0 (1-0) |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | CKS Czeladź | Unia Skierniewice | 0-0 (0-0) |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | Mień Lipno | Astra Krotoszyn | 1-1 (1-0) |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | Kujawy Włocławek | Pelikan Łowicz | 1-4 (0-0) |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.00 | Górnik Pszów | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-1 (1-1) |
6 | 29 sierpnia 1998 | 17.30 | Odra Opole | Start Łódź | 2-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 5 września 1998 | 16.00 | Unia Skierniewice | Włókniarz Kietrz | 1-1 (0-0) |
7 | 5 września 1998 | 16.00 | Lignomat Jankowy | Odra Opole | 1-0 (1-0) |
7 | 5 września 1998 | 16.00 | Rozwój Katowice | GKS Jastrzębie | 1-0 (0-0) |
7 | 5 września 1998 | 16.00 | Astra Krotoszyn | CKS Czeladź | 2-0 (1-0) |
7 | 5 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Mień Lipno | 0-1 (0-0) |
7 | 5 września 1998 | 16.00 | Rymer Niedobczyce | Górnik Pszów | 0-1 (0-1) |
7 | 5 września 1998 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Zagłębie Sosnowiec | 1-0 (0-0) |
7 | 5 września 1998 | 17.00 | Marko Wieluń | Concordia Knurów | 1-0 (0-0) |
7 | 5 września 1998 | 17.00 | Start Łódź | Kujawy Włocławek | 3-0 wo |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 9 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | Astra Krotoszyn | 0-0 (0-0) |
8 | 9 września 1998 | 16.00 | Górnik Pszów | Marko Wieluń | 2-1 (1-0) |
8 | 9 września 1998 | 16.00 | CKS Czeladź | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 3-2 (1-0) |
8 | 9 września 1998 | 16.00 | Concordia Knurów | Pelikan Łowicz | 1-1 (1-1) |
8 | 9 września 1998 | 16.00 | Mień Lipno | Rymer Niedobczyce | 1-0 (0-0) |
8 | 9 września 1998 | 17.00 | Start Łódź | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) |
8 | 9 września 1998 | 17.00 | Odra Opole | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
8 | GKS Jastrzębie | Unia Skierniewice | przełożony | ||
8 | Zagłębie Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 12 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Włókniarz Kietrz | 1-2 (1-1) |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | Concordia Knurów | 3-1 (2-1) |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | Astra Krotoszyn | GKS Jastrzębie | 1-1 (0-0) |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | Marko Wieluń | Mień Lipno | 3-0 (1-0) |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | Rymer Niedobczyce | CKS Czeladź | 1-2 (1-0) |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | Rozwój Katowice | Start Łódź | 1-2 (0-2) |
9 | 12 września 1998 | 16.00 | Pelikan Łowicz | Górnik Pszów | 1-0 (0-0) |
9 | 13 września 1998 | 15.00 | Unia Skierniewice | Odra Opole | 1-0 (1-0) |
9 | Lignomat Jankowy | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 16 września 1998 | 16.00 | GKS Jastrzębie | Unia Skierniewice | 3-0 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 19 września 1998 | 11.00 | Górnik Pszów | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 (0-1) |
10 | 19 września 1998 | 13.30 | GKS Jastrzębie | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 4-1 (2-1) |
10 | 19 września 1998 | 14.30 | Start Łódź | Unia Skierniewice | 0-3 (0-1) |
10 | 19 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | Rymer Niedobczyce | 4-0 (2-0) |
10 | 19 września 1998 | 16.00 | Lignomat Jankowy | Rozwój Katowice | 3-1 (2-0) |
10 | 19 września 1998 | 16.00 | CKS Czeladź | Marko Wieluń | 1-2 (1-0) |
10 | 19 września 1998 | 16.00 | Mień Lipno | Pelikan Łowicz | 1-0 (0-0) |
10 | 19 września 1998 | 16.30 | Odra Opole | Astra Krotoszyn | 0-1 (0-0) |
10 | Concordia Knurów | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 26 września 1998 | 15.00 | Astra Krotoszyn | Start Łódź | 1-2 (1-1) |
11 | 26 września 1998 | 15.00 | Concordia Knurów | Górnik Pszów | 0-1 (0-1) |
11 | 26 września 1998 | 16.00 | Marko Wieluń | Włókniarz Kietrz | 2-0 (0-0) |
11 | 26 września 1998 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | Mień Lipno | 3-0 (3-0) |
11 | 26 września 1998 | 16.00 | Rymer Niedobczyce | GKS Jastrzębie | 0-2 (0-1) |
11 | 26 września 1998 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Odra Opole | 3-2 (0-1) |
11 | 26 września 1998 | 16.00 | Pelikan Łowicz | CKS Czeladź | 0-0 (0-0) |
11 | 27 września 1998 | 11.15 | Unia Skierniewice | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) |
11 | Rozwój Katowice | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 3 października 1998 | 13.00 | GKS Jastrzębie | Marko Wieluń | 0-0 (0-0) |
12 | 3 października 1998 | 14.30 | Start Łódź | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-0 (0-0) |
12 | 3 października 1998 | 15.00 | Włókniarz Kietrz | Pelikan Łowicz | 2-0 (2-0) |
12 | 3 października 1998 | 15.00 | Lignomat Jankowy | Astra Krotoszyn | 1-0 (0-0) |
12 | 3 października 1998 | 15.00 | CKS Czeladź | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 (2-0) |
12 | 3 października 1998 | 15.00 | Rozwój Katowice | Unia Skierniewice | 4-5 (1-3) |
12 | 3 października 1998 | 15.00 | Mień Lipno | Concordia Knurów | 1-2 (0-0) |
12 | 3 października 1998 | 16.00 | Odra Opole | Rymer Niedobczyce | 4-0 (1-0) |
12 | Górnik Pszów | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | Włókniarz Kietrz | 0-2 (0-0) |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-1) |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Pelikan Łowicz | GKS Jastrzębie | 1-1 (1-1) |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Marko Wieluń | Odra Opole | 2-1 (1-1) |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Astra Krotoszyn | Rozwój Katowice | 3-0 (1-0) |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Concordia Knurów | CKS Czeladź | 0-4 (0-1) |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Górnik Pszów | Mień Lipno | 3-2 (3-1) |
13 | 10 października 1998 | 15.00 | Rymer Niedobczyce | Start Łódź | 2-0 (1-0) |
13 | Unia Skierniewice | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 17 października 1998 | 12.00 | Lignomat Jankowy | Rymer Niedobczyce | 3-0 (1-0) |
14 | 17 października 1998 | 14.30 | Start Łódź | Marko Wieluń | 1-0 (1-0) |
14 | 17 października 1998 | 15.00 | Włókniarz Kietrz | Concordia Knurów | 4-1 (4-0) |
14 | 17 października 1998 | 15.00 | CKS Czeladź | Górnik Pszów | 0-0 (0-0) |
14 | 17 października 1998 | 15.00 | Rozwój Katowice | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 4-0 (4-0) |
14 | 17 października 1998 | 15.30 | Odra Opole | Pelikan Łowicz | 0-0 (0-0) |
14 | 17 października 1998 | 16.00 | GKS Jastrzębie | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (0-0) |
14 | 18 października 1998 | 14.00 | Unia Skierniewice | Astra Krotoszyn | 2-0 (1-0) |
14 | Mień Lipno | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Górnik Pszów | Włókniarz Kietrz | 1-2 (1-1) |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Marko Wieluń | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Zagłębie Sosnowiec | Odra Opole | 2-1 (1-0) |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Concordia Knurów | GKS Jastrzębie | 0-1 (0-0) |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Unia Skierniewice | 1-1 (0-0) |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Mień Lipno | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
15 | 24 października 1998 | 14.30 | Rymer Niedobczyce | Rozwój Katowice | 2-2 (0-1) |
15 | 24 października 1998 | 15.00 | Pelikan Łowicz | Start Łódź | 2-1 (0-0) |
15 | Astra Krotoszyn | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 31 października 1998 | 14.00 | Odra Opole | Concordia Knurów | 2-1 (2-0) |
16 | 31 października 1998 | 14.00 | Astra Krotoszyn | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-0 (0-0) |
16 | 31 października 1998 | 14.30 | Włókniarz Kietrz | Mień Lipno | 4-1 (1-1) |
16 | 31 października 1998 | 14.30 | Lignomat Jankowy | Pelikan Łowicz | 2-1 (1-0) |
16 | 31 października 1998 | 14.30 | GKS Jastrzębie | Górnik Pszów | 5-1 (2-0) |
16 | 31 października 1998 | 14.30 | Rozwój Katowice | Marko Wieluń | 0-4 (0-2) |
16 | 31 października 1998 | 14.30 | Unia Skierniewice | Rymer Niedobczyce | 1-0 (0-0) |
16 | 3 listopada 1998 | 14.00 | Start Łódź | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-0) |
16 | CKS Czeladź | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | CKS Czeladź | Włókniarz Kietrz | 1-2 (0-1) |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | Zagłębie Sosnowiec | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | Mień Lipno | GKS Jastrzębie | 1-1 (1-0) |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | Górnik Pszów | Odra Opole | 2-1 (1-0) |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | Marko Wieluń | Unia Skierniewice | 2-1 (0-1) |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | Rymer Niedobczyce | Astra Krotoszyn | 1-0 (0-0) |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | Pelikan Łowicz | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
17 | 7 listopada 1998 | 13.00 | Concordia Knurów | Start Łódź | 2-0 (1-0) |
17 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 12 listopada 1998 | 11.00 | Rozwój Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 4-0 (2-0) |
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | Concordia Knurów | Lignomat Jankowy | 0-2 (0-0) |
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | CKS Czeladź | GKS Jastrzębie | 1-1 (1-0) |
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | Mień Lipno | Odra Opole | 1-1 (0-1) |
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | Marko Wieluń | Astra Krotoszyn | 1-1 (1-0) |
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | Górnik Pszów | Start Łódź | 0-1 (0-1) |
18 | 14 listopada 1998 | 13.00 | Rymer Niedobczyce | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) |
18 | 15 listopada 1998 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Unia Skierniewice | 1-3 (0-1) |
18 | Włókniarz Kietrz | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 27 marca 1999 | 11.00 | Marko Wieluń | Rymer Niedobczyce | 0-0 (0-0) |
19 | 27 marca 1999 | 11.00 | CKS Czeladź | Start Łódź | 1-0 (0-0) |
19 | 27 marca 1999 | 11.15 | Górnik Pszów | Rozwój Katowice | 0-0 (0-0) |
19 | 27 marca 1999 | 13.00 | Zagłębie Sosnowiec | Astra Krotoszyn | 1-2 (1-0) |
19 | 27 marca 1999 | 13.00 | Concordia Knurów | Unia Skierniewice | 0-0 (0-0) |
19 | 28 marca 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-2 (1-0) |
19 | 28 marca 1999 | 15.00 | Włókniarz Kietrz | Varta-Odra Namysłów | 1-1 (0-0) |
19 | 28 marca 1999 | 15.00 | Mień Lipno | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) |
19 | GKS Jastrzębie | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 1 kwietnia 1999 | 16.00 | Rymer Niedobczyce | Pelikan Łowicz | 0-1 (0-1) |
20 | 2 kwietnia 1999 | 15.00 | Lignomat Jankowy | CKS Czeladź | 3-0 (0-0) |
20 | 3 kwietnia 1999 | 15.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Zagłębie Sosnowiec | 0-0 (0-0) |
20 | 3 kwietnia 1999 | 15.00 | Unia Skierniewice | Górnik Pszów | 2-0 (1-0) |
20 | 3 kwietnia 1999 | 15.30 | Astra Krotoszyn | Concordia Knurów | 1-1 (0-1) |
20 | 3 kwietnia 1999 | 16.00 | Start Łódź | Włókniarz Kietrz | 0-3 (0-0) |
20 | 3 kwietnia 1999 | 16.00 | Varta-Odra Namysłów | GKS Jastrzębie | 2-1 (1-1) |
20 | 3 kwietnia 1999 | 16.00 | Rozwój Katowice | Mień Lipno | 1-1 (1-0) |
20 | Marko Wieluń | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | Lignomat Jankowy | 3-1 (2-0) |
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | Start Łódź | 3-0 (1-0) |
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | Mień Lipno | Unia Skierniewice | 1-1 (0-0) |
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | Górnik Pszów | Astra Krotoszyn | 0-4 (0-2) |
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | CKS Czeladź | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
21 | 10 kwietnia 1999 | 16.00 | Concordia Knurów | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 3-0 (1-0) |
21 | 11 kwietnia 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Marko Wieluń | 2-2 (1-1) |
21 | 11 kwietnia 1999 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | Rymer Niedobczyce | 1-0 (1-0) |
21 | Varta-Odra Namysłów | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 17 kwietnia 1999 | 15.30 | Unia Skierniewice | CKS Czeladź | 3-0 (1-0) |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | Rozwój Katowice | Włókniarz Kietrz | 4-1 (3-0) |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | Start Łódź | Varta-Odra Namysłów | 0-2 (0-0) |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | Astra Krotoszyn | Mień Lipno | 0-1 (0-0) |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Górnik Pszów | 2-1 (0-0) |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | Rymer Niedobczyce | Concordia Knurów | 1-2 (0-1) |
22 | 17 kwietnia 1999 | 17.00 | Marko Wieluń | Zagłębie Sosnowiec | 1-0 (0-0) |
22 | 17 kwietnia 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | GKS Jastrzębie | przełożony |
22 | Pelikan Łowicz | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | Włókniarz Kietrz | 0-1 (0-1) |
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | Górnik Pszów | 1-1 (1-1) |
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) |
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Marko Wieluń | 1-1 (0-1) |
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | Rozwój Katowice | Concordia Knurów | 1-0 (1-0) |
23 | 21 kwietnia 1999 | 16.00 | Start Łódź | Mień Lipno | 3-0 (2-0) |
23 | 21 kwietnia 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
23 | 21 kwietnia 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Pelikan Łowicz | 1-0 (0-0) |
23 | Rymer Niedobczyce | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | 24 kwietnia 1999 | 15.30 | Varta-Odra Namysłów | Lignomat Jankowy | 1-3 (1-1) |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | Włókniarz Kietrz | Unia Skierniewice | 1-0 (0-0) |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | Rozwój Katowice | 1-0 (1-0) |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | Concordia Knurów | Marko Wieluń | 2-0 (1-0) |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | CKS Czeladź | Astra Krotoszyn | 1-1 (0-1) |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | Mień Lipno | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-1 (0-0) |
24 | 24 kwietnia 1999 | 16.00 | Górnik Pszów | Rymer Niedobczyce | 1-1 (0-0) |
24 | 25 kwietnia 1999 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | Pelikan Łowicz | 2-0 (0-0) |
24 | Start Łódź | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | 1 maja 1999 | 16.00 | Astra Krotoszyn | Włókniarz Kietrz | 1-1 (1-1) |
25 | 1 maja 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | Start Łódź | 0-0 (0-0) |
25 | 1 maja 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | GKS Jastrzębie | 1-0 (1-0) |
25 | 1 maja 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | Varta-Odra Namysłów | 2-1 (1-1) |
25 | 1 maja 1999 | 17.00 | Marko Wieluń | Górnik Pszów | 3-0 (1-0) |
25 | 1 maja 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | CKS Czeladź | 0-1 (0-0) |
25 | 1 maja 1999 | 17.00 | Rymer Niedobczyce | Mień Lipno | 4-0 (2-0) |
25 | 2 maja 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Concordia Knurów | 3-2 (2-1) |
25 | Zagłębie Sosnowiec | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 8 maja 1999 | 14.00 | Górnik Pszów | Pelikan Łowicz | nie odbył się |
26 | 8 maja 1999 | 15.30 | Varta-Odra Namysłów | Unia Skierniewice | 4-3 (2-0) |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 3-0 (1-0) |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | Concordia Knurów | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (1-0) |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Astra Krotoszyn | 0-0 (0-0) |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | Mień Lipno | Marko Wieluń | 2-1 (0-0) |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | Rymer Niedobczyce | 5-1 (2-0) |
26 | 8 maja 1999 | 17.00 | Start Łódź | Rozwój Katowice | 1-1 (1-1) |
26 | Lignomat Jankowy | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 12 maja 1999 | Lignomat Jankowy | GKS Jastrzębie | 1-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | 15 maja 1999 | 12.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | GKS Jastrzębie | 1-1 (0-1) |
27 | 15 maja 1999 | 14.30 | Rymer Niedobczyce | Włókniarz Kietrz | 1-5 (0-2) |
27 | 15 maja 1999 | 16.30 | Unia Skierniewice | Start Łódź | 2-3 (1-2) |
27 | 15 maja 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | Lignomat Jankowy | 1-1 (1-0) |
27 | 15 maja 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Górnik Pszów | 1-2 (1-1) |
27 | 15 maja 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Varta-Odra Namysłów | 0-0 (0-0) |
27 | 15 maja 1999 | 17.00 | Marko Wieluń | CKS Czeladź | 3-0 (1-0) |
27 | 16 maja 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Mień Lipno | 3-1 (0-0) |
27 | Concordia Knurów | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | 22 maja 1999 | 11.00 | Górnik Pszów | Concordia Knurów | 2-1 (0-0) |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | Marko Wieluń | 3-0 (2-0) |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Unia Skierniewice | 2-2 (1-0) |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | Mień Lipno | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (1-0) |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-0 (0-0) |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | Start Łódź | Astra Krotoszyn | 3-0 (1-0) |
28 | 22 maja 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | Pelikan Łowicz | 0-2 (0-1) |
28 | 22 maja 1999 | 18.00 | GKS Jastrzębie | Rymer Niedobczyce | 0-0 (0-0) |
28 | Rozwój Katowice | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | Górnik Pszów | 3-0 (2-0) |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Marko Wieluń | 2-1 (1-0) |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 (2-0) |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Concordia Knurów | 1-1 (0-1) |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | Mień Lipno | 3-1 (1-0) |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | Start Łódź | Pelikan Łowicz | 4-1 (3-0) |
29 | 26 maja 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | Rymer Niedobczyce | 1-0 (0-0) |
29 | Astra Krotoszyn | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | 28 maja 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | CKS Czeladź | 2-1 (1-1) |
30 | 29 maja 1999 | 12.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Start Łódź | 0-1 (0-0) |
30 | 29 maja 1999 | 16.30 | Unia Skierniewice | Rozwój Katowice | 0-1 (0-0) |
30 | 29 maja 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Lignomat Jankowy | 5-1 (1-1) |
30 | 29 maja 1999 | 17.00 | Marko Wieluń | GKS Jastrzębie | 1-1 (0-0) |
30 | 29 maja 1999 | 17.00 | Rymer Niedobczyce | Varta-Odra Namysłów | 0-1 (0-1) |
30 | 29 maja 1999 | 17.00 | Concordia Knurów | Mień Lipno | 1-3 (1-0) |
30 | 30 maja 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Włókniarz Kietrz | 3-1 (2-1) |
30 | Górnik Pszów | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 2 czerwca 1999 | 17.00 | Górnik Pszów | Pelikan Łowicz | 2-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (0-0) |
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-1 (0-0) |
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Pelikan Łowicz | 1-0 (0-0) |
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | Concordia Knurów | 2-1 (2-0) |
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | Mień Lipno | Górnik Pszów | 1-0 (1-0) |
31 | 5 czerwca 1999 | 17.00 | Start Łódź | Rymer Niedobczyce | 2-2 (2-1) |
31 | 5 czerwca 1999 | 18.00 | Varta-Odra Namysłów | Marko Wieluń | 2-0 (1-0) |
31 | 6 czerwca 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | Astra Krotoszyn | 2-0 (0-0) |
31 | Unia Skierniewice | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Concordia Knurów | Włókniarz Kietrz | 2-2 (1-1) |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Rymer Niedobczyce | Lignomat Jankowy | 1-1 (1-0) |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS Jastrzębie | 1-0 (0-0) |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Varta-Odra Namysłów | 2-1 (0-1) |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Marko Wieluń | Start Łódź | 2-0 (2-0) |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Unia Skierniewice | 2-2 (0-0) |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Górnik Pszów | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
32 | 9 czerwca 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Rozwój Katowice | 1-3 (0-2) |
32 | Mień Lipno | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 11/12/13 czerwca [1999] | Lignomat Jankowy | Zagłębie Sosnowiec | 4-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Mień Lipno | Włókniarz Kietrz | 3-2 (1-2) |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Lignomat Jankowy | 4-1 (2-0) |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Start Łódź | 2-1 (0-0) |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Górnik Pszów | GKS Jastrzębie | 2-4 (0-2) |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Concordia Knurów | Varta-Odra Namysłów | 4-1 (2-0) |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Marko Wieluń | Rozwój Katowice | 3-5 (0-4) |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Rymer Niedobczyce | Unia Skierniewice | 0-0 (0-0) |
33 | 19 czerwca 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Astra Krotoszyn | 2-0 (1-0) |
33 | CKS Czeladź | pauza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | Włókniarz Kietrz | CKS Czeladź | 2-2 (1-0) |
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Mień Lipno | 3-2 (1-0) |
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | Varta-Odra Namysłów | Górnik Pszów | 3-2 (2-1) |
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | Marko Wieluń | 2-0 (1-0) |
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Rymer Niedobczyce | 2-0 (1-0) |
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | Pelikan Łowicz | 3-1 (2-1) |
34 | 23 czerwca 1999 | 17.00 | Start Łódź | Concordia Knurów | 1-0 (0-0) |
34 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | pauza |