Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „1960 Klasa A, Grupa I - Zagłębie”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 38 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1960 Klasa A, Grupa I - Zagłębie | '''Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1960- [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
* Awans do Ligi Okręgowej (III Ligi) Zagłębie: Górnik Wojkowice Komorne, Stal II Sosnowiec. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Sarmacja Będzin. Brak w końcowej tabeli rozgrywek zdobytych i straconych bramek. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice]] (A) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] (B) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba|Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] (S) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
Uwaga: powyższa tabela wg strony www.goxo.pl . Natomiast w haśle "Budowlani Grodziec" na wikizaglebie.pl pisze, że 3 miejsce w sezonie 1960 w gr. I Klasy A zajęli Budowlani Grodziec, którzy w 16 meczach zgromadzić mieli 22 pkt, różnica bramek 42-21. | |||
==RUNDA I== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[20 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[27 marca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[8 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[22 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[29 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[3 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[3 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[3 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[3 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[3 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 16=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[17 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[17 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[17 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[17 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[17 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 17=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[24 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[24 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[24 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[24 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[24 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria: Klasa A|1960]] | |||
[[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1960]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1960]] | |||
=Bibliografia (źródło)= | |||
* www.goxo.pl (końcowa tabela rozgrywek) |
Aktualna wersja na dzień 22:30, 26 wrz 2022
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1960- Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Awans do Ligi Okręgowej (III Ligi) Zagłębie: Górnik Wojkowice Komorne, Stal II Sosnowiec. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Sarmacja Będzin. Brak w końcowej tabeli rozgrywek zdobytych i straconych bramek. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Wojkowice (A) | 16 | 27 | ? | ? | ? | 48 | 19 |
2 | Stal II Sosnowiec (B) | 16 | 23 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Unia Strzemieszyce | 16 | 17 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Górnik Piaski | 16 | 17 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Stal Poręba | 16 | 17 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Stal Rogoźnik | 16 | 14 | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 16 | 11 | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Budowlani Grodziec | 16 | 10 | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Sarmacja Będzin (S) | 16 | 8 | ? | ? | ? | ? | ? |
Uwaga: powyższa tabela wg strony www.goxo.pl . Natomiast w haśle "Budowlani Grodziec" na wikizaglebie.pl pisze, że 3 miejsce w sezonie 1960 w gr. I Klasy A zajęli Budowlani Grodziec, którzy w 16 meczach zgromadzić mieli 22 pkt, różnica bramek 42-21.
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Górnik Piaski | PAUZA | - |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Stal Poręba | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | PAUZA | - |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Piaski | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | PAUZA | - |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Stal Poręba | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | RKS Zagłębie | PAUZA | - |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Piaski | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | PAUZA | - |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | PAUZA | - |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | PAUZA | - |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | 22 maja 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | PAUZA | - |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Piaski | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Poręba | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | 29 maja 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | PAUZA | - |
RUNDA II
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice Komorne | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Stal Poręba | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | 5 czerwca 1960 | ??? | Górnik Piaski | PAUZA | - |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | Górnik Piaski | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | 10 czerwca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | PAUZA | - |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Stal Poręba | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | 19 czerwca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | PAUZA | - |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | Górnik Piaski | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | 26 czerwca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | PAUZA | - |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | Stal Poręba | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | 3 lipca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | PAUZA | - |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Górnik Piaski | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | 10 lipca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | PAUZA | - |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 16 | 17 lipca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | 17 lipca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | 17 lipca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | 17 lipca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | 17 lipca 1960 | ??? | Stal Poręba | PAUZA | - |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 17 | 24 lipca 1960 | ??? | Górnik Piaski | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | 24 lipca 1960 | ??? | Unia Strzemieszyce | RKS Zagłębie | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | 24 lipca 1960 | ??? | Górnik Wojkowice | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | 24 lipca 1960 | ??? | Stal Poręba | Stal Rogoźnik | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | 24 lipca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | PAUZA | - |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 18 | 31 lipca 1960 | ??? | Sarmacja Będzin | Górnik Piaski | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | 31 lipca 1960 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | 31 lipca 1960 | ??? | RKS Zagłębie | Górnik Wojkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | 31 lipca 1960 | ??? | Stal II Sosnowiec | Unia Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | 31 lipca 1960 | ??? | Stal Rogoźnik | PAUZA | - |
Bibliografia (źródło)
- www.goxo.pl (końcowa tabela rozgrywek)