Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2011/2012: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 13 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | | ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''9 : 1''' | | ALIGN=center|'''9 : 1''' | ||
Linia 113: | Linia 113: | ||
| ALIGN=center|[[16 września]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[16 września]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | | ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 6''' | | ALIGN=center|'''4 : 6''' | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Cracovia Kraków]] | | ALIGN=center|[[Cracovia Kraków]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''6 : 5''' | | ALIGN=center|'''6 : 5''' | ||
Linia 132: | Linia 132: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | | ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 4''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' | ||
Linia 140: | Linia 140: | ||
| ALIGN=center|[[23 września]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[23 września]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Ciarko Sanok]] | | ALIGN=center|[[Ciarko Sanok]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' | | ALIGN=center|'''1 : 4''' | ||
Linia 150: | Linia 150: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Podhale Nowy Targ]] | | ALIGN=center|[[Podhale Nowy Targ]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 2''' | | ALIGN=center|'''5 : 2''' | ||
Linia 158: | Linia 158: | ||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[27 września]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec ]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[GKS Jastrzębie]] | | ALIGN=center|[[GKS Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 4''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' | ||
Linia 181: | Linia 181: | ||
| ALIGN=center|[[30 września]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[30 września]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | | ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 4''' | | ALIGN=center|'''5 : 4''' | ||
Linia 191: | Linia 191: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | | ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''8 : 3''' | | ALIGN=center|'''8 : 3''' | ||
Linia 199: | Linia 199: | ||
| ALIGN=center|[[4 października]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[4 października]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Cracovia Kraków]] | | ALIGN=center|[[Cracovia Kraków]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 5''' | | ALIGN=center|'''3 : 5''' | ||
Linia 208: | Linia 208: | ||
| ALIGN=center|[[11 października]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[11 października]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | | ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 4''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' | ||
Linia 218: | Linia 218: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Ciarko Sanok]] | | ALIGN=center|[[Ciarko Sanok]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
Linia 226: | Linia 226: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Podhale Nowy Targ]] | | ALIGN=center|[[Podhale Nowy Targ]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' | ||
Linia 236: | Linia 236: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[GKS Jastrzębie]] | | ALIGN=center|[[GKS Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''6 : 2''' | | ALIGN=center|'''6 : 2''' | ||
Linia 346: | Linia 346: | ||
| ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | | ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 5''' | | ALIGN=center|'''1 : 5''' | ||
Linia 356: | Linia 356: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | | ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 6''' | | ALIGN=center|'''3 : 6''' | ||
Linia 364: | Linia 364: | ||
| ALIGN=center|[[25 października]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[25 października]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Cracovia Kraków]] | | ALIGN=center|[[Cracovia Kraków]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 5''' | | ALIGN=center|'''1 : 5''' | ||
Linia 373: | Linia 373: | ||
| ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[2011]] | | ALIGN=center|[[2 grudnia]] [[2011]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | | ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
Linia 383: | Linia 383: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Ciarko Sanok]] | | ALIGN=center|[[Ciarko Sanok]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 3''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' | ||
Linia 391: | Linia 391: | ||
| ALIGN=center|[[6 stycznia]] [[2012]] | | ALIGN=center|[[6 stycznia]] [[2012]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Podhale Nowy Targ]] | | ALIGN=center|[[Podhale Nowy Targ]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 3''' | | ALIGN=center|'''4 : 3''' | ||
Linia 401: | Linia 401: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[GKS Jastrzębie]] | | ALIGN=center|[[GKS Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''5 : 4''' | | ALIGN=center|'''5 : 4''' | ||
Linia 562: | Linia 562: | ||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA | ==TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 582: | Linia 582: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ciarko Sanok]] | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|93 | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|204 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|112 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Cracovia Kraków]] | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|81 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|210 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|111 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|81 | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|182 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|132 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|78 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|160 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|129 | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|76 | ||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|139 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|103 | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|'''6''' | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|'''Zagłębie Sosnowiec''']] | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|'''42''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''42''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''15''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''27''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''122''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''177''' | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Nesta Karawela Toruń]] | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|107 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|228 | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|116 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|229 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |} | ||
=='''PLAY-OFF'''== | |||
===RUNDA I=== | |||
19.02.12 Zagłębie Sosnowiec SA 5 : 0 Nesta Karawela Toruń -- Relacja | |||
21.02.12 Nesta Karawela Toruń 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec SA -- Relacja | |||
22.02.12 Nesta Karawela Toruń 2 : 4 Zagłębie Sosnowiec SA -- Relacja | |||
25.02.12 Zagłębie Sosnowiec SA 5 : 7 Nesta Karawela Toruń -- Relacja | |||
26.02.12 Zagłębie Sosnowiec SA 3 : 6 Nesta Karawela Toruń -- Relacja | |||
29.02.12 Nesta Karawela Toruń 2 : 5 Zagłębie Sosnowiec SA | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|mecz | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2011/12 PLH|PLH]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[19 lutego]] [[2012]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2011/12 PLH|PLH]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[21 lutego]] [[2012]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2011/12 PLH|PLH]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[22 lutego]] [[2012]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 4''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2011/12 PLH|PLH]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[25 lutego]] [[2012]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 7''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2011/12 PLH|PLH]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[26 lutego]] [[2012]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 6''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2011/12 PLH|PLH]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 lutego]] [[2012]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 5''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2011/12 PLH|PLH]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[2 marca]] [[2012]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Karawela Toruń]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 1''' | |||
|} | |} | ||
= | ===RUNDA II=== | ||
02.03.12 Zagłębie Sosnowiec SA 5 : 1 Nesta Karawela Toruń -- Relacja | |||
07.03.12 Zagłębie Sosnowiec SA 1 : 8 GKS Tychy -- Relacja | |||
13.03.12 GKS Tychy 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec SA | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
== | ! WIDTH=8%|Rozgr. | ||
! WIDTH=6%|mecz | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2011/12 PLH|PLH]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[7 marca]] [[2012]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 8''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[2011/12 PLH|PLH]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[13 marca]] [[2012]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' | |||
|} | |||
=='''OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE [[2011]]/[[2012]]'''== | =='''OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE [[2011]]/[[2012]]'''== |
Aktualna wersja na dzień 21:37, 1 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2011/2012
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | Tomasz Dzwonek | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | Bartłomiej Nowak | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | Wojciech Romanowski | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | Zbigniew Szydłowski | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | Andrzej Banaszczak | - cm | ??? | obrońca | ??? |
6. | Mateusz Białek | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | Rafał Cychowski | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | Kamil Duszak | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | Michał Działo | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | Jakub Jaskólski | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | Marek Kosakowski | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | Paweł Kostromitin | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | Marcin Kołodziej | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | Jarosław Kuc | - cm | ??? | obrońca | ??? |
15. | Adrian Kurz | - cm | ??? | obrońca | ??? |
16. | Justin Mazurek | - cm | ??? | obrońca | ??? |
17. | Sebastian Baca | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | Tobiasz Bernat | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | Jarosław Dołęga | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | Karol Golec | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | Karel Horny | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | Michał Jarnutowski | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | Łukasz Kisiel | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | Robert Kostecki | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | Łukasz Podsiadło | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | Artur Ślusarczyk | - cm | ??? | napastnik | ??? |
27. | Maciej Stehlik | - cm | ??? | napastnik | ??? |
28. | Maciej Szewczyk | - cm | ??? | napastnik | ??? |
29. | Rafał Twardy | - cm | ??? | napastnik | ??? |
30. | Martin Voznik | - cm | ??? | napastnik | ??? |
31. | Łukasz Zachariasz | - cm | ??? | napastnik | ??? |
32. | Jiri Zdenek | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PLH | 1 | 13 września 2011 | ??? | Unia Oświęcim | Zagłębie Sosnowiec | 9 : 1 |
PLH | 2 | 16 września 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 4 : 6 |
PLH | 3 | 18 września 2011 | ??? | Cracovia Kraków | Zagłębie Sosnowiec | 6 : 5 |
PLH | 4 | 20 września 2011 | ??? | Karawela Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 4 |
PLH | 5 | 23 września 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Ciarko Sanok | 1 : 4 |
PLH | 6 | 25 września 2011 | ??? | Podhale Nowy Targ | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 2 |
PLH | 7 | 27 września 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Jastrzębie | 2 : 4 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PLH | 8 | 30 września 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 5 : 4 |
PLH | 9 | 2 października 2011 | ??? | GKS Tychy | Zagłębie Sosnowiec | 8 : 3 |
PLH | 10 | 4 października 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Cracovia Kraków | 3 : 5 |
PLH | 11 | 11 października 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Karawela Toruń | 2 : 4 |
PLH | 12 | 14 października 2011 | ??? | Ciarko Sanok | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 2 |
PLH | 13 | 16 października 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Podhale Nowy Targ | 2 : 1 |
PLH | 14 | 21 października 2011 | ??? | GKS Jastrzębie | Zagłębie Sosnowiec | 6 : 2 |
RUNDA III
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PLH | 15 | 23 października 2011 | ??? | 25 października | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 3 |
PLH | 24* | 25 października 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Cracovia Kraków | 1 : 5 |
PLH | 16 | 28 października 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 3: 1 |
PLH | 17 | 30 października 2011 | ??? | Cracovia Kraków | Zagłębie Sosnowiec | 8 : 3 |
PLH | 18 | 4 listopada 2011 | ??? | Karawela Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 6 |
PLH | 19 | 6 listopada 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Ciarko Sanok | 2 : 4 |
PLH | 20 | 18 listopada 2011 | ??? | Podhale Nowy Targ | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 4 |
PLH | 21 | 20 listopada 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Jastrzębie | 3 : 5 |
* Mecz z IV Rundy rozegrany awansem 25 października 2011 z uwagi na udział zespołu Cracowia Kraków w rozgrywkach europejskiego pucharu
RUNDA IV
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PLH | 22 | 22 listopada 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 1 : 5 |
PLH | 23 | 25 listopada 2011 | ??? | GKS Tychy | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 6 |
PLH | 24* | 25 października 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Cracovia Kraków | 1 : 5 |
PLH | 25 | 2 grudnia 2011 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Karawela Toruń | 3 : 2 |
PLH | 26 | 6 grudnia 2011 | ??? | Ciarko Sanok | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 3 |
PLH | 27 | 6 stycznia 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Podhale Nowy Targ | 4 : 3 |
PLH | 28 | 8 stycznia 2012 | ??? | GKS Jastrzębie | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 4 |
* Mecz rozegrany awansem 25 października 2011 z uwagi na udział zespołu Cracowia Kraków w rozgrywkach europejskiego pucharu
RUNDA V
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PLH | 29 | 10 stycznia 2012 | ??? | Unia Oświęcim | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 4 |
PLH | 30 | 13 stycznia 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 4 : 2 |
PLH | 31 | 15 stycznia 2012 | ??? | Cracovia Kraków | Zagłębie Sosnowiec | 8 : 1 |
PLH | 32 | 19 stycznia 2012 | ??? | Karawela Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 4 |
PLH | 33 | 24 stycznia 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Ciarko Sanok | 3 : 8 |
PLH | 34 | 27 stycznia 2012 | ??? | Podhale Nowy Targ | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 5 |
PLH | 35 | 29 stycznia 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Jastrzębie | 2 : 5 |
RUNDA VI
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PLH | 36 | 31 stycznia 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 1 : 2 |
PLH | 37 | 3 lutego 2012 | ??? | GKS Tychy | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 1 |
PLH | 38 | 5 lutego 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Cracovia Kraków | 4 : 3 |
PLH | 39 | 7 lutego 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Karawela Toruń | 3 : 6 |
PLH | 40 | 10 lutego 2012 | ??? | Ciarko Sanok | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 1 |
PLH | 41 | 12 lutego 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Podhale Nowy Targ | 4 : 3 |
PLH | 42 | 14 lutego 2012 | ??? | GKS Jastrzębie | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 1 |
TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | ZPD | PPD | ZPRK | PPRK | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciarko Sanok | 42 | 93 | 32 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 204 | 112 |
2 | Cracovia Kraków | 42 | 81 | 28 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 210 | 111 |
3 | Unia Oświęcim | 42 | 81 | 26 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 182 | 132 |
4 | GKS Jastrzębie | 42 | 78 | 26 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160 | 129 |
5 | GKS Tychy | 42 | 76 | 25 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 139 | 103 |
6 | Zagłębie Sosnowiec | 42 | 42 | 15 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122 | 177 |
7 | Nesta Karawela Toruń | 42 | 29 | 9 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 107 | 228 |
8 | Podhale Nowy Targ | 42 | 24 | 7 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 116 | 229 |
PLAY-OFF
RUNDA I
19.02.12 Zagłębie Sosnowiec SA 5 : 0 Nesta Karawela Toruń -- Relacja 21.02.12 Nesta Karawela Toruń 4 : 1 Zagłębie Sosnowiec SA -- Relacja 22.02.12 Nesta Karawela Toruń 2 : 4 Zagłębie Sosnowiec SA -- Relacja 25.02.12 Zagłębie Sosnowiec SA 5 : 7 Nesta Karawela Toruń -- Relacja 26.02.12 Zagłębie Sosnowiec SA 3 : 6 Nesta Karawela Toruń -- Relacja 29.02.12 Nesta Karawela Toruń 2 : 5 Zagłębie Sosnowiec SA
Rozgr. | mecz | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PLH | 1 | 19 lutego 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Karawela Toruń | 5 : 0 |
PLH | 2 | 21 lutego 2012 | ??? | Karawela Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 4 : 1 |
PLH | 3 | 22 lutego 2012 | ??? | Karawela Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 4 |
PLH | 4 | 25 lutego 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Karawela Toruń | 5 : 7 |
PLH | 5 | 26 lutego 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Karawela Toruń | 3 : 6 |
PLH | 6 | 29 lutego 2012 | ??? | Karawela Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 5 |
PLH | 7 | 2 marca 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Karawela Toruń | 5 : 1 |
RUNDA II
02.03.12 Zagłębie Sosnowiec SA 5 : 1 Nesta Karawela Toruń -- Relacja 07.03.12 Zagłębie Sosnowiec SA 1 : 8 GKS Tychy -- Relacja 13.03.12 GKS Tychy 2 : 0 Zagłębie Sosnowiec SA
Rozgr. | mecz | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
PLH | 1 | 7 marca 2012 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 1 : 8 |
PLH | 2 | 13 marca 2012 | ??? | GKS Tychy | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 0 |
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE 2011/2012
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Ciarko Sanok | MISTRZ |
2 | Cracovia | II |
3 | Unia Oświęcim | III |
4 | ??? | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | SPADEK |