Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1959

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1959 Klasa A, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Spis treści

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 18 29 ? ? ? 42 6
2 Hutnik Będzin 18 26 ? ? ? 36 15
3 Stal Huta Cedler (Polonia Sosnowiec) 18 24 ? ? ? 46 29
4 Orzeł Bobrowniki 18 20 ? ? ? 41 22
5 Unia Ząbkowice 18 19 ? ? ? 31 30
6 CKS Czeladź 18 18 ? ? ? 25 26
7 RKS Grodziec 18 14 ? ? ? 28 24
8 Victoria II Częstochowa 18 13 ? ? ? 19 27
9 Barbara Częstochowa 18 12 ? ? ? 26 41
10 LZS Mrzygłód 18 1 1 0 17 5 77

RUNDA WIOSENNA

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 1 12 kwietnia 1959 ??? CKS Czeladź Victoria II Częstochowa 2 : 0 (0:0)
Klasa A, Grupa I 1 12 kwietnia 1959 ??? Stal Huta Cedler Orzeł Bobrowniki 3 : 1 (3:0)
Klasa A, Grupa I 1 12 kwietnia 1959 ??? LZS Mrzygłód Unia Ząbkowice 0 : 3 (0:2)
Klasa A, Grupa I 1 12 kwietnia 1959 ??? RKS Grodziec Stal Huta Będzin 0 : 1 (0:1)
Klasa A, Grupa I 1 12 kwietnia 1959 ??? Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Barbara Częstochowa 4 : 0 (2:0)

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 2 19 kwietnia 1957 ??? Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 1 : 0 (0:0)
Klasa A, Grupa I 2 19 kwietnia 1957 ??? Barbara Częstochowa RKS Grodziec 2 : 0 (1:0)
Klasa A, Grupa I 2 19 kwietnia 1957 ??? Stal Huta Będzin LZS Mrzygłód 3 : 0 (0:0)
Klasa A, Grupa I 2 19 kwietnia 1957 ??? Unia Ząbkowice Stal Huta Cedler 0 : 2 (0:0)
Klasa A, Grupa I 2 19 kwietnia 1957 ??? Orzeł Bobrowniki Victoria II Częstochowa 0 : 0

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 3 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 3 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 3 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 3 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 3 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Stal Huta Cedler RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 4 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 4 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 4 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 4 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 4 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Stal Huta Cedler RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 5 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 5 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 5 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 5 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 5 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Stal Huta Cedler RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 6 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 6 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 6 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 6 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 6 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Stal Huta Cedler RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 7 24 maja 1959 ??? Unia Ząbkowice Barbara Częstochowa 3 : 1 (2:0)
Klasa A, Grupa I 7 24 maja 1959 ??? Orzeł Bobrowniki Górnik ZNME Dąbrowa Gór. 1 : 2 (1:0)
Klasa A, Grupa I 7 24 maja 1959 ??? Victoria II Częstochowa RKS Grodziec 0 : 0
Klasa A, Grupa I 7 24 maja 1959 ??? Polonia Sosnowiec LZS Mrzygłód 3 : 0 (?:?)
Klasa A, Grupa I 7 24 maja 1959 ??? CKS Czeladź Hutnik Będzin 0 : 2 (0:0)

Od VII kolejki Stal Huta Cedler powróciła do dawnej nazwy: Polonia Sosnowiec

Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 8 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 8 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 8 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 8 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 8 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 9 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 9 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 9 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 9 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 9 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 CKS Czeladź 9 14 ? ? ? 16 9
2 Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza 9 13 ? ? ? 18 3
3 Polonia Sosnowiec 9 13 ? ? ? 23 11
4 Hutnik Będzin 9 12 ? ? ? 15 9
5 Unia Ząbkowice 9 11 ? ? ? 15 13
6 Orzeł Bobrowniki 9 8 ? ? ? 16 11
7 Victoria II Częstochowa 9 7 ? ? ? 8 12
8 Barbara Częstochowa 9 7 ? ? ? 12 19
9 RKS Grodziec 9 5 ? ? ? 10 11
10 LZS Mrzygłód 9 0 0 0 9 3 38

RUNDA JESIENNA

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 10 ??? 1959 ??? Barbara Częstochowa Górnik ZNME Dąbrowa Gór. 1 : 6 (1:3)
Klasa A, Grupa I 10 ??? 1959 ??? Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec 7 : 0 (4:0)
Klasa A, Grupa I 10 ??? 1959 ??? Unia Ząbkowice LZS Mrzygłód 6 : 1 (4:0)
Klasa A, Grupa I 10 ??? 1959 ??? Hutnik Będzin RKS Grodziec 0 : 0 (0:0)
Klasa A, Grupa I 10 ??? 1959 ??? Victoria II Częstochowa CKS Czeladź 2 : 1 (1:0)

Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 11 ??? 1959 ??? LZS Mrzygłód Hutnik Będzin 0 : 0 (0:0)
Klasa A, Grupa I 11 ??? 1959 ??? Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice 0 : 0 (0:0)
Klasa A, Grupa I 11 ??? 1959 ??? Victoria II Częstochowa Orzeł Bobrowniki 1 : 1 (1:1)
Klasa A, Grupa I 11 ??? 1959 ??? RKS Grodziec Barbara Częstochowa 2 : 0 (2:0)
Klasa A, Grupa I 11 ??? 1959 ??? CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Gór. 0 : 2 (0:1)

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 12 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 12 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 12 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 12 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 12 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 13 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 13 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 13 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 13 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 13 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 14 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 14 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 14 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 14 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 14 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 15

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 15 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 15 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 15 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 15 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 15 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 16

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 16 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 16 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 16 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 16 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa I 16 ??? 1957 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa

Kolejka 17

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 17 ??? 1959 ??? CKS Czeladź Polonia Sosnowiec 0 : 1 (0:0)
Klasa A, Grupa I 17 ??? 1959 ??? Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec 4 : 1 (1:0)
Klasa A, Grupa I 17 ??? 1959 ??? Unia Ząbkowice Górnik ZNME Dąbrowa Gór. 0 : 2 (0:2)
Klasa A, Grupa I 17 ??? 1959 ??? Hutnik Będzin Barbara Częstochowa 7 : 2 (3:2)
Klasa A, Grupa I 17 ??? 1959 ??? Victoria II Częstochowa LZS Mrzygłód 3 : 0 (wo)

Kolejka 18

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa I 18 ??? 1959 ??? Górnik ZNME Dąbrowa Gór. Hutnik Będzin 1 : 1 (0:0)
Klasa A, Grupa I 18 ??? 1959 ??? Polonia Sosnowiec Victoria II Częstochowa 2 : 1 (0:0)
Klasa A, Grupa I 18 ??? 1959 ??? RKS Grodziec Unia Ząbkowice 3 : 0 w.o.
Klasa A, Grupa I 18 ??? 1959 ??? LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki 0 : 3 (0:2)
Klasa A, Grupa I 18 ??? 1959 ??? Barbara Częstochowa CKS Czeladź 1 : 1 (1:0)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego