2021/22 Klasa Okręgowa gr.IV Katowice-Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2021/22 Klasa Okręgowa gr.IV Katowice-Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 [[]] 34
2 [[]] 34
3 [[]] 34
4 [[]] 34
5 [[]] 34
6 [[]] 34
7 [[]] 34
8 [[]] 34
9 [[]] 34
10 [[]] 34
11 [[]] 34
12 [[]] 34
13 [[]] 34
14 [[]] 34


15 [[]] 34
16 [[]] 34
17 [[]] 34
18 [[]] 34


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
10 -
11 -
12 -
13 -
14 -
15 -
16 -
17 -
18 -


WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 14 sierpnia 2021 11.00 MK Górnik Katowice Źródło Kromołów 1-0 (0-0)
1 14 sierpnia 2021 11.00 Grunwald Ruda Śląska Niwy Brudzowice 0-2 (0-0)
1 14 sierpnia 2021 11.00 Slavia Ruda Śląska GKS II Katowice 2-1 (0-1)
1 14 sierpnia 2021 13.00 Sarmacja Będzin Górnik 09 Mysłowice 2-0 (0-0)
1 14 sierpnia 2021 17.00 AKS Mikołów Pogoń Imielin 5-1 (4-0)
1 14 sierpnia 2021 17.00 CKS Czeladź Górnik Wojkowice 2-1 (1-0)
1 14 sierpnia 2021 17.00 Tęcza Błędów RKS Grodziec 2-1 (1-1)
1 14 sierpnia 2021 17.00 Sparta Katowice Ostoja Żelisławice 7-0 (2-0)
1 14 sierpnia 2021 17.00 Zagłębie II Sosnowiec Cyklon Rogoźnik 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 21 sierpnia 2021 11.00 RKS Grodziec Grunwald Ruda Śląska 6-1 (0-1)
2 21 sierpnia 2021 11.00 Ostoja Żelisławice Zagłębie II Sosnowiec 0-6 (0-2)
2 21 sierpnia 2021 14.30 Źródło Kromołów Sarmacja Będzin 2-2 (1-0)
2 21 sierpnia 2021 17.00 Pogoń Imielin Cyklon Rogoźnik 0-3 (0-3)
2 21 sierpnia 2021 17.00 Niwy Brudzowice Sparta Katowice 1-1 (1-0)
2 21 sierpnia 2021 17.00 Górnik Wojkowice Slavia Ruda Śląska 2-0 (1-0)
2 21 sierpnia 2021 17.00 Górnik 09 Mysłowice CKS Czeladź 2-0 (1-0)
2 21 sierpnia 2021 17.00 AKS Mikołów MK Górnik Katowice 8-0 (4-0)
2 22 sierpnia 2021 18.00 GKS II Katowice Tęcza Błędów 4-3 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 25 sierpnia 2021 17.00 Sarmacja Będzin AKS Mikołów 0-3 (0-1)
3 25 sierpnia 2021 17.30 CKS Czeladź Źródło Kromołów 8-1 (6-1)
3 25 sierpnia 2021 17.30 Slavia Ruda Śląska Górnik 09 Mysłowice 0-1 (0-0)
3 25 sierpnia 2021 17.30 Tęcza Błędów Górnik Wojkowice 0-1 (0-1)
3 25 sierpnia 2021 17.30 Grunwald Ruda Śląska GKS II Katowice 1-4 (1-2)
3 25 sierpnia 2021 17.30 Sparta Katowice RKS Grodziec 4-3 (1-2)
3 25 sierpnia 2021 17.30 Cyklon Rogoźnik Ostoja Żelisławice 7-0 (4-0)
3 25 sierpnia 2021 18.00 Zagłębie II Sosnowiec Niwy Brudzowice 3-0 (1-0)
3 25 sierpnia 2021 18.30 MK Górnik Katowice Pogoń Imielin 0-4 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 28 sierpnia 2021 11.00 MK Górnik Katowice Sarmacja Będzin 1-2 (0-1)
4 28 sierpnia 2021 11.00 RKS Grodziec Zagłębie II Sosnowiec 0-4 (0-1)
4 28 sierpnia 2021 14.00 Źródło Kromołów Slavia Ruda Śląska 0-1 (0-0)
4 28 sierpnia 2021 16.00 Górnik 09 Mysłowice Tęcza Błędów 3-0 (0-0)
4 28 sierpnia 2021 17.00 Niwy Brudzowice Cyklon Rogoźnik 4-0 (1-0)
4 28 sierpnia 2021 17.00 Górnik Wojkowice Grunwald Ruda Śląska 1-0 (0-0)
4 28 sierpnia 2021 17.00 AKS Mikołów CKS Czeladź 1-0 (1-0)
4 29 sierpnia 2021 15.00 Pogoń Imielin Ostoja Żelisławice 4-2 (3-0)
4 29 sierpnia 2021 18.00 GKS II Katowice Sparta Katowice 0-5 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 4 września 2021 11.00 Grunwald Ruda Śląska Górnik 09 Mysłowice 0-3 (0-0)
5 4 września 2021 11.00 Ostoja Żelisławice Niwy Brudzowice 0-2 (0-1)
5 4 września 2021 11.00 Slavia Ruda Śląska AKS Mikołów 1-4 (0-1)
5 4 września 2021 11.00 Zagłębie II Sosnowiec GKS II Katowice 2-1 (0-0)
5 4 września 2021 13.00 Sarmacja Będzin Pogoń Imielin 3-0 (1-0)
5 4 września 2021 16.00 Górnik Wojkowice Sparta Katowice 1-2 (0-0)
5 4 września 2021 17.00 CKS Czeladź MK Górnik Katowice 2-0 (0-0)
5 4 września 2021 17.00 Tęcza Błędów Źródło Kromołów 3-0 (1-0)
5 4 września 2021 17.00 Cyklon Rogoźnik RKS Grodziec 3-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 11 września 2021 11.00 MK Górnik Katowice Slavia Ruda Śląska 4-3 (0-1)
6 11 września 2021 11.00 Źródło Kromołów Grunwald Ruda Śląska 1-2 (0-2)
6 11 września 2021 11.00 RKS Grodziec Ostoja Żelisławice 2-1 (1-1)
6 11 września 2021 17.00 AKS Mikołów Tęcza Błędów 5-0 (2-0)
6 11 września 2021 17.00 Górnik 09 Mysłowice Sparta Katowice 0-2 (0-0)
6 11 września 2021 17.00 Górnik Wojkowice Zagłębie II Sosnowiec 3-1 (0-0)
6 11 września 2021 17.00 Pogoń Imielin Niwy Brudzowice 3-2 (1-1)
6 12 września 2021 13.00 Sarmacja Będzin CKS Czeladź 3-1 (2-0)
6 12 września 2021 18.00 GKS II Katowice Cyklon Rogoźnik 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 18 września 2021 11.00 Cyklon Rogoźnik Górnik Wojkowice 1-1 (0-1)
7 18 września 2021 11.00 Grunwald Ruda Śląska AKS Mikołów 1-2 (0-1)
7 18 września 2021 11.00 Slavia Ruda Śląska Sarmacja Będzin 1-2 (0-2)
7 18 września 2021 11.00 Sparta Katowice Źródło Kromołów 9-0 (4-0)
7 18 września 2021 16.00 CKS Czeladź Pogoń Imielin 2-1 (2-1)
7 18 września 2021 16.00 Niwy Brudzowice RKS Grodziec 1-1 (1-1)
7 18 września 2021 16.00 Zagłębie II Sosnowiec Górnik 09 Mysłowice 4-0 (2-0)
7 19 września 2021 15.00 Tęcza Błędów MK Górnik Katowice 1-3 (1-3)
7 19 września 2021 16.00 Ostoja Żelisławice GKS II Katowice 0-6 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 25 września 2021 11.00 MK Górnik Katowice Grunwald Ruda Śląska 3-4 (1-1)
8 25 września 2021 13.00 Sarmacja Będzin Tęcza Błędów 2-3 (2-2)
8 25 września 2021 16.00 Pogoń Imielin RKS Grodziec 1-2 (1-2)
8 25 września 2021 16.00 Górnik Wojkowice Ostoja Żelisławice 4-0 (1-0)
8 25 września 2021 16.00 Górnik 09 Mysłowice Cyklon Rogoźnik 0-1 (0-1)
8 25 września 2021 16.00 Źródło Kromołów Zagłębie II Sosnowiec 4-5 (1-1)
8 25 września 2021 16.00 AKS Mikołów Sparta Katowice 1-0 (0-0)
8 25 września 2021 16.00 CKS Czeladź Slavia Ruda Śląska 4-0 (1-0)
8 26 września 2021 18.00 GKS II Katowice Niwy Brudzowice 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 2 października 2021 11.00 Grunwald Ruda Śląska Sarmacja Będzin 2-4 (1-1)
9 2 października 2021 11.00 RKS Grodziec GKS II Katowice 0-2 (0-2)
9 2 października 2021 11.00 Slavia Ruda Śląska Pogoń Imielin 2-3 (0-2)
9 2 października 2021 11.00 Sparta Katowice MK Górnik Katowice 6-1 (0-0)
9 2 października 2021 11.00 Tęcza Błędów CKS Czeladź 0-2 (0-1)
9 2 października 2021 11.00 Zagłębie II Sosnowiec AKS Mikołów 1-0 (0-0)
9 2 października 2021 16.00 Cyklon Rogoźnik Źródło Kromołów 4-1 (1-1)
9 2 października 2021 16.00 Niwy Brudzowice Górnik Wojkowice 1-3 (0-0)
9 3 października 2021 16.00 Ostoja Żelisławice Górnik 09 Mysłowice 2-4 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 9 października 2021 11.00 Górnik 09 Mysłowice Niwy Brudzowice 4-1
10 9 października 2021 11.00 MK Górnik Katowice Zagłębie II Sosnowiec 0-6
10 9 października 2021 11.00 Slavia Ruda Śląska Tęcza Błędów 2-2 (0-1)
10 9 października 2021 13.00 Sarmacja Będzin Sparta Katowice 1-5 (0-1)
10 9 października 2021 15.00 AKS Mikołów Cyklon Rogoźnik 1-1
10 9 października 2021 15.00 CKS Czeladź Grunwald Ruda Śląska 5-1 (4-0)
10 9 października 2021 15.00 Górnik Wojkowice RKS Grodziec 0-1
10 9 października 2021 15.00 Pogoń Imielin GKS II Katowice 0-1 (0-1)
10 9 października 2021 15.00 Źródło Kromołów Ostoja Żelisławice 5-1 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 16 października 2021 11.00 Grunwald Ruda Śląska Slavia Ruda Śląska
11 16 października 2021 11.00 RKS Grodziec Górnik 09 Mysłowice
11 16 października 2021 11.00 Sparta Katowice CKS Czeladź
11 16 października 2021 13.00 Niwy Brudzowice Źródło Kromołów
11 16 października 2021 13.00 Zagłębie II Sosnowiec Sarmacja Będzin
11 16 października 2021 15.00 Cyklon Rogoźnik MK Górnik Katowice
11 16 października 2021 15.00 Ostoja Żelisławice AKS Mikołów
11 16 października 2021 15.00 Tęcza Błędów Pogoń Imielin
11 16 października 2021 18.00 GKS II Katowice Górnik Wojkowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 23 października 2021 11.00 MK Górnik Katowice Ostoja Żelisławice
12 23 października 2021 11.00 Slavia Ruda Śląska Sparta Katowice
12 23 października 2021 11.00 Źródło Kromołów RKS Grodziec
12 23 października 2021 13.00 Sarmacja Będzin Cyklon Rogoźnik
12 23 października 2021 15.00 AKS Mikołów Niwy Brudzowice
12 23 października 2021 15.00 CKS Czeladź Zagłębie II Sosnowiec
12 23 października 2021 15.00 Górnik 09 Mysłowice GKS II Katowice
12 23 października 2021 15.00 Pogoń Imielin Górnik Wojkowice
12 24 października 2021 15.00 Tęcza Błędów Grunwald Ruda Śląska
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 30 października 2021 11.00 Grunwald Ruda Śląska Pogoń Imielin
13 30 października 2021 11.00 RKS Grodziec AKS Mikołów
13 30 października 2021 11.00 Sparta Katowice Tęcza Błędów
13 30 października 2021 15.00 Cyklon Rogoźnik CKS Czeladź
13 30 października 2021 15.00 GKS II Katowice Źródło Kromołów
13 30 października 2021 15.00 Górnik Wojkowice Górnik 09 Mysłowice
13 30 października 2021 15.00 Niwy Brudzowice MK Górnik Katowice
13 30 października 2021 15.00 Ostoja Żelisławice Sarmacja Będzin
13 30 października 2021 15.00 Zagłębie II Sosnowiec Slavia Ruda Śląska
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 6 listopada 2021 11.00 Grunwald Ruda Śląska Sparta Katowice
14 6 listopada 2021 11.00 MK Górnik Katowice RKS Grodziec
14 6 listopada 2021 11.00 Slavia Ruda Śląska Cyklon Rogoźnik
14 6 listopada 2021 13.00 Sarmacja Będzin Niwy Brudzowice
14 6 listopada 2021 14.30 AKS Mikołów GKS II Katowice
14 6 listopada 2021 14.30 CKS Czeladź Ostoja Żelisławice
14 6 listopada 2021 14.30 Pogoń Imielin Górnik 09 Mysłowice
14 6 listopada 2021 14.30 Tęcza Błędów Zagłębie II Sosnowiec
14 6 listopada 2021 14.30 Źródło Kromołów Górnik Wojkowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 11 listopada 2021 11.00 Cyklon Rogoźnik Tęcza Błędów
15 11 listopada 2021 11.00 GKS II Katowice MK Górnik Katowice
15 11 listopada 2021 11.00 Górnik 09 Mysłowice Źródło Kromołów
15 11 listopada 2021 11.00 Górnik Wojkowice AKS Mikołów
15 11 listopada 2021 11.00 Niwy Brudzowice CKS Czeladź
15 11 listopada 2021 11.00 Ostoja Żelisławice Slavia Ruda Śląska
15 11 listopada 2021 11.00 RKS Grodziec Sarmacja Będzin
15 11 listopada 2021 11.00 Sparta Katowice Pogoń Imielin
15 11 listopada 2021 11.00 Zagłębie II Sosnowiec Grunwald Ruda Śląska
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 13 listopada 2021 11.00 Slavia Ruda Śląska Niwy Brudzowice
16 13 listopada 2021 11.00 Sparta Katowice Zagłębie II Sosnowiec
16 13 listopada 2021 13.00 Sarmacja Będzin GKS II Katowice
16 13 listopada 2021 14.00 CKS Czeladź RKS Grodziec
16 13 listopada 2021 14.00 MK Górnik Katowice Górnik Wojkowice
16 13 listopada 2021 14.00 Pogoń Imielin Źródło Kromołów
16 13 listopada 2021 14.00 Tęcza Błędów Ostoja Żelisławice
16 14 listopada 2021 11.00 Grunwald Ruda Śląska Cyklon Rogoźnik
16 14 listopada 2021 14.00 AKS Mikołów Górnik 09 Mysłowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 20 listopada 2021 11.00 RKS Grodziec Slavia Ruda Śląska
17 20 listopada 2021 14.00 Cyklon Rogoźnik Sparta Katowice
17 20 listopada 2021 14.00 GKS II Katowice CKS Czeladź
17 20 listopada 2021 14.00 Górnik 09 Mysłowice MK Górnik Katowice
17 20 listopada 2021 14.00 Górnik Wojkowice Sarmacja Będzin
17 20 listopada 2021 14.00 Niwy Brudzowice Tęcza Błędów
17 20 listopada 2021 14.00 Ostoja Żelisławice Grunwald Ruda Śląska
17 20 listopada 2021 14.00 Zagłębie II Sosnowiec Pogoń Imielin
17 20 listopada 2021 14.00 Źródło Kromołów AKS Mikołów
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 19 marca 2022 Pogoń Imielin AKS Mikołów
18 19 marca 2022 Źródło Kromołów MK Górnik Katowice
18 19 marca 2022 Górnik 09 Mysłowice Sarmacja Będzin
18 19 marca 2022 Górnik Wojkowice CKS Czeladź
18 19 marca 2022 GKS II Katowice Slavia Ruda Śląska
18 19 marca 2022 RKS Grodziec Tęcza Błędów
18 19 marca 2022 Niwy Brudzowice Grunwald Ruda Śląska
18 19 marca 2022 Ostoja Żelisławice Sparta Katowice
18 19 marca 2022 Cyklon Rogoźnik Zagłębie II Sosnowiec
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 26 marca 2022 Cyklon Rogoźnik Pogoń Imielin
19 26 marca 2022 Zagłębie II Sosnowiec Ostoja Żelisławice
19 26 marca 2022 Sparta Katowice Niwy Brudzowice
19 26 marca 2022 Grunwald Ruda Śląska RKS Grodziec
19 26 marca 2022 Tęcza Błędów GKS II Katowice
19 26 marca 2022 Slavia Ruda Śląska Górnik Wojkowice
19 26 marca 2022 CKS Czeladź Górnik 09 Mysłowice
19 26 marca 2022 Sarmacja Będzin Źródło Kromołów
19 26 marca 2022 MK Górnik Katowice AKS Mikołów
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 2 kwietnia 2022 Pogoń Imielin MK Górnik Katowice
20 2 kwietnia 2022 AKS Mikołów Sarmacja Będzin
20 2 kwietnia 2022 Źródło Kromołów CKS Czeladź
20 2 kwietnia 2022 Górnik 09 Mysłowice Slavia Ruda Śląska
20 2 kwietnia 2022 Górnik Wojkowice Tęcza Błędów
20 2 kwietnia 2022 GKS II Katowice Grunwald Ruda Śląska
20 2 kwietnia 2022 RKS Grodziec Sparta Katowice
20 2 kwietnia 2022 Niwy Brudzowice Zagłębie II Sosnowiec
20 2 kwietnia 2022 Ostoja Żelisławice Cyklon Rogoźnik
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 9 kwietnia 2022 Ostoja Żelisławice Pogoń Imielin
21 9 kwietnia 2022 Cyklon Rogoźnik Niwy Brudzowice
21 9 kwietnia 2022 Zagłębie II Sosnowiec RKS Grodziec
21 9 kwietnia 2022 Sparta Katowice GKS II Katowice
21 9 kwietnia 2022 Grunwald Ruda Śląska Górnik Wojkowice
21 9 kwietnia 2022 Tęcza Błędów Górnik 09 Mysłowice
21 9 kwietnia 2022 Slavia Ruda Śląska Źródło Kromołów
21 9 kwietnia 2022 CKS Czeladź AKS Mikołów
21 9 kwietnia 2022 Sarmacja Będzin MK Górnik Katowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 16 kwietnia 2022 Pogoń Imielin Sarmacja Będzin
22 16 kwietnia 2022 MK Górnik Katowice CKS Czeladź
22 16 kwietnia 2022 AKS Mikołów Slavia Ruda Śląska
22 16 kwietnia 2022 Źródło Kromołów Tęcza Błędów
22 16 kwietnia 2022 Górnik 09 Mysłowice Grunwald Ruda Śląska
22 16 kwietnia 2022 Sparta Katowice Górnik Wojkowice
22 16 kwietnia 2022 GKS II Katowice Zagłębie II Sosnowiec
22 16 kwietnia 2022 RKS Grodziec Cyklon Rogoźnik
22 16 kwietnia 2022 Niwy Brudzowice Ostoja Żelisławice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 23 kwietnia 2022 Niwy Brudzowice Pogoń Imielin
23 23 kwietnia 2022 Ostoja Żelisławice RKS Grodziec
23 23 kwietnia 2022 Cyklon Rogoźnik GKS II Katowice
23 23 kwietnia 2022 Zagłębie II Sosnowiec Górnik Wojkowice
23 23 kwietnia 2022 Sparta Katowice Górnik 09 Mysłowice
23 23 kwietnia 2022 Grunwald Ruda Śląska Źródło Kromołów
23 23 kwietnia 2022 Tęcza Błędów AKS Mikołów
23 23 kwietnia 2022 Slavia Ruda Śląska MK Górnik Katowice
23 23 kwietnia 2022 CKS Czeladź Sarmacja Będzin
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 30 kwietnia 2022 Pogoń Imielin CKS Czeladź
24 30 kwietnia 2022 Sarmacja Będzin Slavia Ruda Śląska
24 30 kwietnia 2022 MK Górnik Katowice Tęcza Błędów
24 30 kwietnia 2022 AKS Mikołów Grunwald Ruda Śląska
24 30 kwietnia 2022 Źródło Kromołów Sparta Katowice
24 30 kwietnia 2022 Górnik 09 Mysłowice Zagłębie II Sosnowiec
24 30 kwietnia 2022 Górnik Wojkowice Cyklon Rogoźnik
24 30 kwietnia 2022 GKS II Katowice Ostoja Żelisławice
24 30 kwietnia 2022 RKS Grodziec Niwy Brudzowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 3 maja 2022 RKS Grodziec Pogoń Imielin
25 3 maja 2022 Niwy Brudzowice GKS II Katowice
25 3 maja 2022 Ostoja Żelisławice Górnik Wojkowice
25 3 maja 2022 Cyklon Rogoźnik Górnik 09 Mysłowice
25 3 maja 2022 Zagłębie II Sosnowiec Źródło Kromołów
25 3 maja 2022 Sparta Katowice AKS Mikołów
25 3 maja 2022 Grunwald Ruda Śląska MK Górnik Katowice
25 3 maja 2022 Tęcza Błędów Sarmacja Będzin
25 3 maja 2022 Slavia Ruda Śląska CKS Czeladź
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 7 maja 2022 Pogoń Imielin Slavia Ruda Śląska
26 7 maja 2022 CKS Czeladź Tęcza Błędów
26 7 maja 2022 Sarmacja Będzin Grunwald Ruda Śląska
26 7 maja 2022 MK Górnik Katowice Sparta Katowice
26 7 maja 2022 AKS Mikołów Zagłębie II Sosnowiec
26 7 maja 2022 Źródło Kromołów Cyklon Rogoźnik
26 7 maja 2022 Górnik 09 Mysłowice Ostoja Żelisławice
26 7 maja 2022 Górnik Wojkowice Niwy Brudzowice
26 7 maja 2022 GKS II Katowice RKS Grodziec
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 14 maja 2022 GKS II Katowice Pogoń Imielin
27 14 maja 2022 RKS Grodziec Górnik Wojkowice
27 14 maja 2022 Niwy Brudzowice Górnik 09 Mysłowice
27 14 maja 2022 Ostoja Żelisławice Źródło Kromołów
27 14 maja 2022 Cyklon Rogoźnik AKS Mikołów
27 14 maja 2022 Zagłębie II Sosnowiec MK Górnik Katowice
27 14 maja 2022 Sparta Katowice Sarmacja Będzin
27 14 maja 2022 Grunwald Ruda Śląska CKS Czeladź
27 14 maja 2022 Tęcza Błędów Slavia Ruda Śląska
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 21 maja 2022 Pogoń Imielin Tęcza Błędów
28 21 maja 2022 Slavia Ruda Śląska Grunwald Ruda Śląska
28 21 maja 2022 CKS Czeladź Sparta Katowice
28 21 maja 2022 Sarmacja Będzin Zagłębie II Sosnowiec
28 21 maja 2022 MK Górnik Katowice Cyklon Rogoźnik
28 21 maja 2022 AKS Mikołów Ostoja Żelisławice
28 21 maja 2022 Źródło Kromołów Niwy Brudzowice
28 21 maja 2022 Górnik 09 Mysłowice RKS Grodziec
28 21 maja 2022 Górnik Wojkowice GKS II Katowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 28 maja 2022 Górnik Wojkowice Pogoń Imielin
29 28 maja 2022 GKS II Katowice Górnik 09 Mysłowice
29 28 maja 2022 RKS Grodziec Źródło Kromołów
29 28 maja 2022 Niwy Brudzowice AKS Mikołów
29 28 maja 2022 Ostoja Żelisławice MK Górnik Katowice
29 28 maja 2022 Cyklon Rogoźnik Sarmacja Będzin
29 28 maja 2022 Zagłębie II Sosnowiec CKS Czeladź
29 28 maja 2022 Sparta Katowice Slavia Ruda Śląska
29 28 maja 2022 Grunwald Ruda Śląska Tęcza Błędów
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 4 czerwca 2022 Pogoń Imielin Grunwald Ruda Śląska
30 4 czerwca 2022 Tęcza Błędów Sparta Katowice
30 4 czerwca 2022 Slavia Ruda Śląska Zagłębie II Sosnowiec
30 4 czerwca 2022 CKS Czeladź Cyklon Rogoźnik
30 4 czerwca 2022 Sarmacja Będzin Ostoja Żelisławice
30 4 czerwca 2022 MK Górnik Katowice Niwy Brudzowice
30 4 czerwca 2022 AKS Mikołów RKS Grodziec
30 4 czerwca 2022 Źródło Kromołów GKS II Katowice
30 4 czerwca 2022 Górnik 09 Mysłowice Górnik Wojkowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 11 czerwca 2022 Górnik 09 Mysłowice Pogoń Imielin
31 11 czerwca 2022 Górnik Wojkowice Źródło Kromołów
31 11 czerwca 2022 GKS II Katowice AKS Mikołów
31 11 czerwca 2022 RKS Grodziec MK Górnik Katowice
31 11 czerwca 2022 Niwy Brudzowice Sarmacja Będzin
31 11 czerwca 2022 Ostoja Żelisławice CKS Czeladź
31 11 czerwca 2022 Cyklon Rogoźnik Slavia Ruda Śląska
31 11 czerwca 2022 Zagłębie II Sosnowiec Tęcza Błędów
31 11 czerwca 2022 Sparta Katowice Grunwald Ruda Śląska
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 15 czerwca 2022 Pogoń Imielin Sparta Katowice
32 15 czerwca 2022 Grunwald Ruda Śląska Zagłębie II Sosnowiec
32 15 czerwca 2022 Tęcza Błędów Cyklon Rogoźnik
32 15 czerwca 2022 Slavia Ruda Śląska Ostoja Żelisławice
32 15 czerwca 2022 CKS Czeladź Niwy Brudzowice
32 15 czerwca 2022 Sarmacja Będzin RKS Grodziec
32 15 czerwca 2022 MK Górnik Katowice GKS II Katowice
32 15 czerwca 2022 AKS Mikołów Górnik Wojkowice
32 15 czerwca 2022 Źródło Kromołów Górnik 09 Mysłowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 18 czerwca 2022 Źródło Kromołów Pogoń Imielin
33 18 czerwca 2022 Górnik 09 Mysłowice AKS Mikołów
33 18 czerwca 2022 Górnik Wojkowice MK Górnik Katowice
33 18 czerwca 2022 GKS II Katowice Sarmacja Będzin
33 18 czerwca 2022 RKS Grodziec CKS Czeladź
33 18 czerwca 2022 Niwy Brudzowice Slavia Ruda Śląska
33 18 czerwca 2022 Ostoja Żelisławice Tęcza Błędów
33 18 czerwca 2022 Cyklon Rogoźnik Grunwald Ruda Śląska
33 18 czerwca 2022 Zagłębie II Sosnowiec Sparta Katowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 26 czerwca 2022 Pogoń Imielin Zagłębie II Sosnowiec
34 26 czerwca 2022 Sparta Katowice Cyklon Rogoźnik
34 26 czerwca 2022 Grunwald Ruda Śląska Ostoja Żelisławice
34 26 czerwca 2022 Tęcza Błędów Niwy Brudzowice
34 26 czerwca 2022 Slavia Ruda Śląska RKS Grodziec
34 26 czerwca 2022 CKS Czeladź GKS II Katowice
34 26 czerwca 2022 Sarmacja Będzin Górnik Wojkowice
34 26 czerwca 2022 MK Górnik Katowice Górnik 09 Mysłowice
34 26 czerwca 2022 AKS Mikołów Źródło Kromołów
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego