Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 16 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 19: | Linia 19: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|101 | | ALIGN=center|101 | ||
| ALIGN=center|29 | | ALIGN=center|29 | ||
Linia 29: | Linia 29: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|29 | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|97 | | ALIGN=center|97 | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
Linia 39: | Linia 39: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|29 | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|94 | | ALIGN=center|94 | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
Linia 49: | Linia 49: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|72 | | ALIGN=center|72 | ||
| ALIGN=center|65 | | ALIGN=center|65 | ||
Linia 59: | Linia 59: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|67 | | ALIGN=center|67 | ||
| ALIGN=center|67 | | ALIGN=center|67 | ||
Linia 69: | Linia 69: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|58 | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center|82 | | ALIGN=center|82 | ||
Linia 79: | Linia 79: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|53 | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center|81 | | ALIGN=center|81 | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|50 | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center|81 | | ALIGN=center|81 | ||
Linia 99: | Linia 99: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|44 | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center|85 | | ALIGN=center|85 | ||
Linia 109: | Linia 109: | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|100 | | ALIGN=center|100 | ||
Linia 133: | Linia 133: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[? grudnia]] [[1974]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Beskid Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 146: | Linia 146: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[5 stycznia]] [[1975]] | | ALIGN=center|[[? grudnia]] [[1974]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Beskid Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[? grudnia]] [[1974]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Stal Mielec | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[? grudnia]] [[1974]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Stal Mielec | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[4 stycznia]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|Jedność Michałkowice | | ALIGN=center|Jedność Michałkowice | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|15:11 | |||
| ALIGN=center|15:5 | |||
| ALIGN=center|15:11 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[5 stycznia]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Jedność Michałkowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15:6 | |||
| ALIGN=center|15:5 | |||
| ALIGN=center|15:10 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[11 stycznia]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Chełmiec Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[12 stycznia]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Chełmiec Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[18 stycznia]] [[1975]] (s) | | ALIGN=center|[[18 stycznia]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
Linia 171: | Linia 248: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[19 stycznia]] [[1975]] (n) | | ALIGN=center|[[19 stycznia]] [[1975]] (n) | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
Linia 184: | Linia 261: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[25 stycznia]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Avia Świdnik | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[26 stycznia]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Avia Świdnik | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|18:16 | |||
| ALIGN=center|11:15 | |||
| ALIGN=center|15:13 | |||
| ALIGN=center|13:15 | |||
| ALIGN=center|16:14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[1 lutego]] [[1975]] (s) | | ALIGN=center|[[1 lutego]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 197: | Linia 300: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[2 lutego]] [[1975]] (n) | | ALIGN=center|[[2 lutego]] [[1975]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 236: | Linia 339: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 lutego]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Hutnik Nowa Huta | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:11 | ||
| ALIGN=center|15:11 | |||
| ALIGN=center|13:15 | |||
| ALIGN=center|15:7 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[23 lutego]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Hutnik Nowa Huta | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15:13 | |||
| ALIGN=center|9:15 | |||
| ALIGN=center|15:10 | |||
| ALIGN=center|15:13 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
===RUNDA II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[8 marca]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Beskid Andrychów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15:8 | |||
| ALIGN=center|15:7 | |||
| ALIGN=center|15:7 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[9 marca]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Beskid Andrychów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15:5 | |||
| ALIGN=center|15:6 | |||
| ALIGN=center|12:15 | |||
| ALIGN=center|15:9 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 marca]] [[1975]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|Stal Mielec | | ALIGN=center|Stal Mielec | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-2 | ||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[16 marca]] [[1975]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Stal Mielec | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 marca]] [[1975]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Jedność Michałkowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|14-16 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|3-15 | ||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[23 marca]] [[1975]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Jedność Michałkowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 kwietnia]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|Chełmiec Wałbrzych | | ALIGN=center|Chełmiec Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[1975]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Chełmiec Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|7-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1975]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|3-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[1975]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Avia Świdnik | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[27 kwietnia]] [[1975]] | |||
| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|Avia Świdnik | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[1975]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Legia Warszawa | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|4-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|9-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 maja]] [[1975]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Legia Warszawa | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|11-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 384: | Linia 566: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|33 | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Resovia Rzeszów | | ALIGN=center|Resovia Rzeszów | ||
Linia 397: | Linia 579: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 maja]] [[1975]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Resovia Rzeszów | | ALIGN=center|Resovia Rzeszów | ||
Linia 410: | Linia 592: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|35 | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 maja]] [[1975]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
Linia 423: | Linia 605: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 maja]] [[1975]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
Linia 436: | Linia 618: | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1974/1975]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1974/1975]] |
Aktualna wersja na dzień 15:22, 4 sty 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Resovia Rzeszów | 36 | 32 | 32 | 4 | 101 | 29 |
2 | Płomień Milowice | 36 | 29 | 29 | 7 | 97 | 36 |
3 | AZS Olsztyn | 36 | 29 | 29 | 7 | 94 | 38 |
4 | Avia Świdnik | 36 | 19 | 19 | 17 | 72 | 65 |
5 | Hutnik Nowa Huta | 36 | 18 | 18 | 18 | 67 | 67 |
6 | Legia Warszawa | 36 | 14 | 14 | 22 | 58 | 82 |
7 | Stal Mielec | 36 | 13 | 13 | 23 | 53 | 81 |
8 | Jedność Michałkowice | 36 | 12 | 12 | 24 | 50 | 81 |
9 | Beskid Andrychów | 36 | 10 | 10 | 26 | 44 | 85 |
10 | Chełmiec Wałbrzych | 36 | 4 | 4 | 32 | 28 | 100 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ? grudnia 1974 (s) | ??? | Beskid Andrychów | Płomień Milowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
2 | ? grudnia 1974 (s) | ??? | Beskid Andrychów | Płomień Milowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ? grudnia 1974 (s) | ??? | Stal Mielec | Płomień Milowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ? grudnia 1974 (s) | ??? | Stal Mielec | Płomień Milowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | 4 stycznia 1975 (s) | ??? | Płomień Milowice | Jedność Michałkowice | 3 : 0 | 15:11 | 15:5 | 15:11 | - | - |
6 | 5 stycznia 1975 (n) | ??? | Płomień Milowice | Jedność Michałkowice | 3 : 0 | 15:6 | 15:5 | 15:10 | - | - |
7 | 11 stycznia 1975 (s) | ??? | Chełmiec Wałbrzych | Płomień Milowice | 1 : 3 | 7-15 | 7-15 | 15-6 | 4-15 | - |
8 | 12 stycznia 1975 (n) | ??? | Chełmiec Wałbrzych | Płomień Milowice | 0 : 3 | 13-15 | 6-15 | 8-15 | - | - |
9 | 18 stycznia 1975 (s) | 18.00 | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 2 : 3 | 15:5 | 15:2 | 9:15 | 5:15 | 15:17 |
10 | 19 stycznia 1975 (n) | 11.00 | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 3 : 0 | 15:12 | 15:8 | 15:11 | - | - |
11 | 25 stycznia 1975 (s) | ??? | Avia Świdnik | Płomień Milowice | 1 : 3 | 10-15 | 15-5 | 12-15 | 8-15 | - |
12 | 26 stycznia 1975 (n) | ??? | Avia Świdnik | Płomień Milowice | 3 : 2 | 18:16 | 11:15 | 15:13 | 13:15 | 16:14 |
13 | 1 lutego 1975 (s) | ??? | Płomień Milowice | Legia Warszawa | 3 : 0 | 15:7 | 15:13 | 15:10 | - | - |
14 | 2 lutego 1975 (n) | ??? | Płomień Milowice | Legia Warszawa | 3 : 1 | 15:12 | 3:15 | 15:12 | 15:11 | - |
15 | 15 lutego 1975 | ??? | Płomień Milowice | Resovia Rzeszów | 3 : 1 | 10:15 | 15:11 | 15:7 | 15:10 | - |
16 | 16 lutego 1975 | ??? | Płomień Milowice | Resovia Rzeszów | 3 : 2 | 15:9 | 15:10 | 11:15 | 14:16 | 15:9 |
17 | 22 lutego 1975 (s) | ??? | Hutnik Nowa Huta | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15:11 | 15:11 | 13:15 | 15:7 | - |
18 | 23 lutego 1975 (n) | ??? | Hutnik Nowa Huta | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15:13 | 9:15 | 15:10 | 15:13 | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 8 marca 1975 (s) | ??? | Płomień Milowice | Beskid Andrychów | 3 : 0 | 15:8 | 15:7 | 15:7 | - | - |
20 | 9 marca 1975 (n) | ??? | Płomień Milowice | Beskid Andrychów | 3 : 1 | 15:5 | 15:6 | 12:15 | 15:9 | - |
21 | 15 marca 1975 | ??? | Płomień Milowice | Stal Mielec | 3 : 0 | 15-2 | 15-6 | 15-4 | - | - |
22 | 16 marca 1975 | ??? | Płomień Milowice | Stal Mielec | 3 : 0 | 15-5 | 15-7 | 15-12 | - | - |
23 | 22 marca 1975 | ??? | Jedność Michałkowice | Płomień Milowice | 0 : 3 | 14-16 | 3-15 | 8-15 | - | - |
24 | 23 marca 1975 | ??? | Jedność Michałkowice | Płomień Milowice | 0 : 3 | 3-15 | 9-15 | 7-15 | - | - |
25 | 12 kwietnia 1975 (s) | ??? | Płomień Milowice | Chełmiec Wałbrzych | 3 : 0 | 15:2 | 15:5 | 15:10 | - | - |
26 | 13 kwietnia 1975 (n) | ??? | Płomień Milowice | Chełmiec Wałbrzych | 3 : 0 | 15:11 | 15:5 | 15:7 | - | - |
27 | 19 kwietnia 1975 (s) | ??? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 1 : 3 | 8-15 | 15-9 | 7-15 | 13-15 | - |
28 | 20 kwietnia 1975 (n) | ??? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-7 | 3-15 | 15-13 | 15-9 | - |
29 | 26 kwietnia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Avia Świdnik | 3 : 0 | 15-9 | 15-7 | 15-9 | - | - |
30 | 27 kwietnia 1975 | ??? | Płomień Milowice | Avia Świdnik | 3 : 2 | 12-15 | 15-5 | 5-15 | 15-8 | 15-6 |
31 | 3 maja 1975 | ??? | Legia Warszawa | Płomień Milowice | 1 : 3 | 16-14 | 4-15 | 12-15 | 9-15 | - |
32 | 4 maja 1975 | ??? | Legia Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 13-15 | 11-15 | 12-15 | - | - |
33 | 10 maja 1975 (s) | ??? | Resovia Rzeszów | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 15:10 | 12:15 | 15:1 | 15:9 | - |
34 | 11 maja 1975 (n) | ??? | Resovia Rzeszów | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 11:15 | 16:14 | 15:2 | 12:15 | 15:12 |
35 | 17 maja 1975 (s) | ??? | Płomień Sosnowiec | Hutnik Nowa Huta | 3 : 0 | 15:5 | 15:10 | 15:6 | - | - |
36 | 18 maja 1975 (n) | ??? | Płomień Sosnowiec | Hutnik Nowa Huta | 3 : 1 | 15:10 | 12:15 | 15:8 | 15:13 | - |