Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960 - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960 - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
==SKŁAD GRUPY II (B)== | ==SKŁAD GRUPY II (B)== | ||
Linia 37: | Linia 37: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | ||
Linia 45: | Linia 45: | ||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | ||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagórze (Sosnowiec)|Zagórze]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Niwka (Sosnowiec)|Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka|KS II Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|[[Wysoka]] | |||
|} | |} | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec Górnik Zagórze. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* KS II Wysoka wycofał się z rozgrywek przed 6 kolejką. Jej mecze zostały anulowane. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 64: | Linia 82: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe|LZS Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka|KS II Wysoka]] - wycofany przed 6 kolejką | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Linia 1041: | Linia 1092: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
=Linki zewnętrzne (źródło)= | |||
* http://www.zew-kazimierz.pl/zew-sezon-1960 | |||
[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] |
Wersja z 21:44, 8 sie 2022
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Zew Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
2 | LZS Strzemieszyce | Strzemieszyce |
3 | Górnik Klimontów | Klimontów |
4 | Brynica Czeladź | Czeladź |
5 | Kotlarz Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Górnik ZNME II Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
7 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
8 | Górnik Zagórze | Zagórze |
9 | AKS Niwka II Sosnowiec | Sosnowiec |
10 | KS II Wysoka | Wysoka |
- Awans do Klasy A Sosnowiec Górnik Zagórze. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- KS II Wysoka wycofał się z rozgrywek przed 6 kolejką. Jej mecze zostały anulowane.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Zagórze (A) | 16 | 29 | ? | ? | ? | 44 | 10 |
2 | Brynica Czeladź | 16 | 23 | ? | ? | ? | 59 | 18 |
3 | Zew Ostrowy Górnicze | 16 | 21 | ? | ? | ? | 42 | 21 |
4 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 16 | 19 | ? | ? | ? | 43 | 36 |
5 | Kotlarz Sosnowiec | 16 | 16 | ? | ? | ? | 40 | 39 |
6 | AKS II Niwka II Sosnowiec | 16 | 15 | ? | ? | ? | 30 | 25 |
7 | Górnik Klimontów | 16 | 11 | ? | ? | ? | 25 | 38 |
8 | Górnik ZNME II Dąbrowa Górnicza | 16 | 10 | ? | ? | ? | 40 | 75 |
9 | LZS Strzemieszyce Małe | 16 | 0 | ? | ? | ? | 14 | 81 |
- | KS II Wysoka - wycofany przed 6 kolejką | - | - | - | - | - | - | - |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 8 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 12 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 12 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 12 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 12 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 14 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 14 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Linki zewnętrzne (źródło)
Zew Ostrowy Górnicze
LZS Strzemieszyce
Górnik Klimontów
Brynica Czeladź
Kotlarz Sosnowiec
Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza
Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza