Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Spis treści

SKŁAD GRUPY II (B)

LP NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) MIEJSCOWOŚĆ
1 Zew Ostrowy Górnicze Ostrowy Górnicze
2 LZS Strzemieszyce Strzemieszyce
3 Górnik Klimontów Klimontów
4 Brynica Czeladź Czeladź
5 Kotlarz Sosnowiec Sosnowiec
6 Górnik ZNME II Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza
7 Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza
8 Górnik Zagórze Zagórze
9 AKS Niwka II Sosnowiec Sosnowiec
10 KS II Wysoka Wysoka

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Górnik Zagórze (A) 16 29 ? ? ? 44 10
2 Brynica Czeladź (A) 16 23 ? ? ? 59 18
3 Zew Ostrowy Górnicze 16 21 ? ? ? 42 21
4 Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza 16 19 ? ? ? 43 36
5 Kotlarz Sosnowiec 16 16 ? ? ? 40 39
6 AKS II Niwka II Sosnowiec 16 15 ? ? ? 30 25
7 Górnik Klimontów 16 11 ? ? ? 25 38
8 Górnik ZNME II Dąbrowa Górnicza 16 10 ? ? ? 40 75
9 LZS Strzemieszyce Małe (S) 16 0 0 0 16 14 81
- KS II Wysoka - wycofany przed 6 kolejką (S) - - - - - - -

RUNDA I

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza


Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 5 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 5 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 7 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 7 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 7 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 7 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

TABELA PO RUNDZIE I

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 ??? 6 ? ? ? ? ? ?
2 ??? 6 ? ? ? ? ? ?
3 ??? 6 ? ? ? ? ? ?
4 ??? 6 ? ? ? ? ? ?
5 ??? 6 ? ? ? ? ? ?
6 ??? 6 ? ? ? ? ? ?
7 ??? 6 ? ? ? ? ? ?

RUNDA II

Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 8 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza


Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 12 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 12 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 12 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 12 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 6 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 7 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 7 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 14 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 14 ??? 1960 (?) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

Linki zewnętrzne (źródło)


Zew Ostrowy Górnicze LZS Strzemieszyce Górnik Klimontów Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego