Piłka nożna: Eliminacje - Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1945
Piłka nożna: Eliminacje - Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1945
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | ??? 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
6 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
7 | 13 maja 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 20 maja 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 17 czerwca 1945 | ? | Strzyżowice | Sarmacja Będzin | |
12 | 17 czerwca 1945 | ? | Będzin | Dom Kultury Czeladź | |
12 | 17 czerwca 1945 | ? | Jowisz | Orzeł Bobrowniki | |
12 | 17 czerwca 1945 | ? | Cyklon Rogoźnik | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | |
12 | 17 czerwca 1945 | ? | Zagłębianka Będzin | RKS Grodziec | |
12 | 17 czerwca 1945 | - | RCKS Czeladź | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 24 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
13 | 24 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
13 | 24 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
13 | 24 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
13 | 24 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
13 | 24 czerwca 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 29 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
14 | 29 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
14 | 29 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
14 | 29 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
14 | 29 czerwca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
14 | 29 czerwca 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 1 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | 1 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | 1 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | 1 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | 1 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
15 | 1 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 8 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | 8 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | 8 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | 8 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | 8 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
16 | 8 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 15 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | 15 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | 15 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | 15 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | 15 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
17 | 15 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 22 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | 22 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | 22 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | 22 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | 22 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
18 | 22 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 29 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
19 | 29 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
19 | 29 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
19 | 29 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
19 | 29 lipca 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
19 | 29 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
20 | 5 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
20 | 5 sierpnia 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
21 | 12 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
21 | 12 sierpnia 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
22 | 19 sierpnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
22 | 19 sierpnia 1945 | - | PAUZA | - |
Sarmacja Będzin RCKS Czeladź Orzeł Bobrowniki Dom Kultury Czeladź Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec Strzyżowice Będzin Jowisz