Piłka nożna: Klasa A, Grupa III - Sezon 1955
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolejarz Stalinogród (A) | 26 | 37 | ? | ? | ? | 69 | 30 |
2 | Górnik 09 Mysłowice | 26 | 35 | ? | ? | ? | 62 | 31 |
3 | Budowlani Grodziec | 26 | 35 | ? | ? | ? | 47 | 28 |
4 | Zagłębianka Będzin | 26 | 35 | ? | ? | ? | 60 | 43 |
5 | Włókniarz Częstochowa | 26 | 33 | ? | ? | ? | 68 | 42 |
6 | Warta Zawiercie (Stal Zawiercie) | 26 | 33 | ? | ? | ? | 73 | 48 |
7 | Stal Poręba | 26 | 25 | ? | ? | ? | 44 | 38 |
8 | Sarmacja Będzin | 26 | 21 | ? | ? | ? | 48 | 64 |
9 | Górnik Piaski | 26 | 21 | ? | ? | ? | 35 | 61 |
10 | Stal Myszków | 26 | 20 | ? | ? | ? | 43 | 60 |
11 | Stal Huta Będzin (S) | 26 | 19 | ? | ? | ? | 24 | 42 |
12 | Górnik (Kopalnia 20) Stalinogród (S) | 26 | 18 | ? | ? | ? | 40 | 58 |
13 | Orzeł (Stal) Wełnowiec (S) | 26 | 16 | ? | ? | ? | 24 | 53 |
14 | Stal Huta Cedler Sosnowiec (S) | 26 | 16 | ? | ? | ? | 31 | 70 |
Klasa A, Grupa III - Sezon 1955
Od 8 maja 1955 r. na mocy zarządzenia przewodniczącego GKKF o możliwości powrotu do tradycyjnych nazw, niektóre z klubów zaczęły sukcesywnie wracać do swoich historycznych nazw.
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Górnik Piaski | Stal Huta Będzin | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal BZWN Będzin | Górnik Będzin | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Mysłowice | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal Myszków | Stal Zawiercie | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal Huta Cedler Sosnowiec | Górnik Stalinogród | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Kolejarz Stalinogród | Stal Poręba | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal Wełnowiec | Włókniarz Częstochowa | 0 : 4 (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 2 | 13 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 2 | 13 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 2 | 13 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 2 | 13 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 2 | 13 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 2 | 13 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 2 | 13 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 3 | 20 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 3 | 20 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 3 | 20 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 3 | 20 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 3 | 20 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 3 | 20 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 3 | 20 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 4 | 27 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 4 | 27 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 4 | 27 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 4 | 27 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 4 | 27 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 4 | 27 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 4 | 27 marca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 5 | 3 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 5 | 3 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 5 | 3 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 5 | 3 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 5 | 3 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 5 | 3 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 5 | 3 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 6 | 11 kwietnia 1955 (pn) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 6 | 11 kwietnia 1955 (pn) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 6 | 11 kwietnia 1955 (pn) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 6 | 11 kwietnia 1955 (pn) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 6 | 11 kwietnia 1955 (pn) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 6 | 11 kwietnia 1955 (pn) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 6 | 11 kwietnia 1955 (pn) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 7 | 17 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 7 | 17 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 7 | 17 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 7 | 17 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 7 | 17 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 7 | 17 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 7 | 17 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 8 | 24 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 8 | 24 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 8 | 24 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 8 | 24 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 8 | 24 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 8 | 24 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 8 | 24 kwietnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 9 | 8 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 9 | 8 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 9 | 8 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 9 | 8 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 9 | 8 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 9 | 8 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 9 | 8 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 10 | 15 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | 15 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | 15 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | 15 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | 15 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | 15 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | 15 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 11 | 22 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 11 | 22 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 11 | 22 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 11 | 22 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 11 | 22 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 11 | 22 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 11 | 22 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 12 | 29 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 12 | 29 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 12 | 29 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 12 | 29 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 12 | 29 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 12 | 29 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 12 | 29 maja 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 13 | 5 czerwca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 13 | 5 czerwca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 13 | 5 czerwca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 13 | 5 czerwca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 13 | 5 czerwca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 13 | 5 czerwca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 13 | 5 czerwca 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
RUNDA JESIENNA
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 15 | 14 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 15 | 14 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 15 | 14 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 15 | 14 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 15 | 14 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 15 | 14 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 15 | 14 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 16 | 21 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 21 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 21 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 21 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 21 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 21 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 21 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 17 | 28 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 17 | 28 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 17 | 28 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 17 | 28 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 17 | 28 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 17 | 28 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 17 | 28 sierpnia 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 18 | 4 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 4 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 4 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 4 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 4 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 4 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 4 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 19 | 11 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 11 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 11 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 11 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 11 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 11 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 11 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 20 | 18 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 18 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 18 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 18 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 18 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 18 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 18 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 21 | 25 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 25 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 25 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 25 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 25 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 25 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 25 września 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 23
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 24
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 25
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 26
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin