Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 519: | Linia 519: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:00, 15 lis 2014
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960- Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 14 | 21 | 9 | 3 | 2 | 34 | 12 |
2 | CKS Czeladź | 14 | 20 | 9 | 2 | 3 | 52 | 21 |
3 | Górnik Sosnowiec | 14 | 19 | 9 | 1 | 4 | 45 | 18 |
4 | Hutnik Będzin | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 38 | 27 |
5 | Orzeł Bobrowniki | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 25 | 35 |
6 | Polonia Sosnowiec | 14 | 13 | 5 | 3 | 6 | 27 | 37 |
7 | RKS Grodziec | 14 | 7 | 3 | 1 | 10 | 19 | 35 |
8 | Unia Ząbkowice | 14 | 4 | 1 | 2 | 11 | 12 | 67 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | - | 3:1 | 3:1 | 2:1 | 5:0 | 2:0 | 3:1 | 9:1 |
2 | CKS Czeladź | 2:2 | - | 2:1 | 3:3 | 5:0 | 4:0 | 4:1 | 11:2 |
3 | Górnik Sosnowiec | 1:0 | 4:1 | - | 4:1 | 5:0 | 5:0 | 5:1 | 11:0 |
4 | Hutnik Będzin | 0:2 | 2:1 | 2:1 | - | 5:0 | 2:3 | 3:1 | 8:1 |
5 | Orzeł Bobrowniki | 3:0* | 1:3 | 3:3 | 5:1 | - | 2:5 | 3:1 | 3:0* |
6 | Polonia Sosnowiec | 1:1 | 1:9 | 4:1 | 1:1 | 1:1 | - | 5:1 | 3:0* |
7 | RKS Grodziec | 0:2 | 0:1 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 5:3 | - | 3:0* |
8 | Unia Ząbkowice | 0:0 | 1:5 | 0:1 | 1:9 | 1:2 | 3:0* | 2:2 | - |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Zagłębianka DG | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Hutnik Będzin | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | CKS Czeladź | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | RKS Grodziec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Zagłębianka DG | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Hutnik Będzin | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | CKS Czeladź | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | RKS Grodziec | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | 8 maja 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Zagłębianka DG | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Hutnik Będzin | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | 15 maja 1960 | ??? | CKS Czeladź | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | 15 maja 1960 | ??? | RKS Grodziec | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |