Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003''' | '''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003''' | ||
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Błękitni Sarnów, udział w barażach o Klasę Okręgową Katowice: Zapora Przeczyce. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Iskra Psary, Płomień Niegowonice. Udział w barażach o utrzymanie się w Klasie A Sosnowiec: LKS Wysoka, Olimpia Blanowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 17: | Linia 19: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | | ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|77 | | ALIGN=center|77 | ||
Linia 28: | Linia 30: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|71 | | ALIGN=center|71 | ||
Linia 149: | Linia 151: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[LKS Wysoka]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
Linia 160: | Linia 162: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
Linia 171: | Linia 173: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 182: | Linia 184: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
Linia 194: | Linia 196: | ||
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | ||
'''[[ | ===BARAŻ O AWANS DO KLASY OKRĘGOWEJ KATOWICE=== | ||
Wzięły w nim udział: [[Zapora Przeczyce]] - vicemistrz sosnowieckiej klasy A i [[Przemsza Siewierz]] - 14 zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczyła Zapora Przeczyce | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Liga Okręgowa Katowice gr. II]]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[25 czerwca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Liga Okręgowa Katowice gr. II]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
===BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A SOSNOWIEC=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Olimpia Blanowice]] - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i [[KS Wysoka|LKS Wysoka]] - 13 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: [[Tęcza Błędów]] i [[Pilica Wierbka]] rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyły: [[Tęcza Błędów]] i [[Pilica Wierbka]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[2 lipca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[6 lipca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[2 lipca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[6 lipca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (?:?) | |||
|} | |||
Wyniki wszytskich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga382.html | |||
Baraże o udział w Lidze Okręgowej: http://www.90minut.pl/liga/0/liga728.html | |||
Baraże o udział w Klasie A: http://www.90minut.pl/liga/0/liga746.html | |||
=RUNDA JESIENNA= | =RUNDA JESIENNA= | ||
==ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ== | ==ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ== | ||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
Linia 398: | Linia 536: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zgoda Byczyna]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LKS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 9''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|} | |||
*Kolejka 3 - 17-18 sierpnia | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 498: | Linia 621: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LKS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zgoda Byczyna]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|} | |||
*Kolejka 4 - 24-25 sierpnia | |||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Aktualna wersja na dzień 11:55, 15 gru 2022
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Błękitni Sarnów, udział w barażach o Klasę Okręgową Katowice: Zapora Przeczyce. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Iskra Psary, Płomień Niegowonice. Udział w barażach o utrzymanie się w Klasie A Sosnowiec: LKS Wysoka, Olimpia Blanowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błękitni Sarnów (A) | 30 | 77 | 25 | 2 | 3 | 93 | 30 |
2 | Zapora Przeczyce (A) | 30 | 71 | 22 | 5 | 3 | 92 | 27 |
3 | Strażak Mierzęcice | 30 | 68 | 21 | 5 | 4 | 91 | 35 |
4 | Milenium Wojkowice | 30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 80 | 38 |
5 | Cyklon Rogoźnik | 30 | 58 | 16 | 10 | 4 | 78 | 28 |
6 | Ciężkowianka Jaworzno | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 86 | 52 |
7 | Zagłębiak Tucznawa | 30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 53 | 45 |
8 | Zew Kazimierz | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 45 | 58 |
9 | Górnik Piaski | 30 | 36 | 8 | 12 | 10 | 46 | 44 |
10 | Zgoda Byczyna | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 44 | 70 |
11 | RKS Grodziec | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 49 | 79 |
12 | Trzy Korony Żarnowiec | 30 | 28 | 8 | 4 | 18 | 40 | 74 |
13 | LKS Wysoka (S) | 30 | 27 | 8 | 3 | 19 | 51 | 71 |
14 | Olimpia Blanowice (S) | 30 | 27 | 7 | 6 | 17 | 34 | 78 |
15 | Iskra Psary (S) | 30 | 19 | 6 | 1 | 23 | 30 | 98 |
16 | Płomień Niegowonice (S) | 30 | 13 | 3 | 4 | 23 | 37 | 122 |
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
BARAŻ O AWANS DO KLASY OKRĘGOWEJ KATOWICE
Wzięły w nim udział: Zapora Przeczyce - vicemistrz sosnowieckiej klasy A i Przemsza Siewierz - 14 zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczyła Zapora Przeczyce
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa Katowice gr. II] Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 25 czerwca 2003 | 18.00 | Przemsza Siewierz | Zapora Przeczyce | 1 : 3 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Liga Okręgowa Katowice gr. II | BARAŻ | 29 czerwca 2003 | 18.00 | Zapora Przeczyce | Przemsza Siewierz | 2 : 3 (?:?) |
BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A SOSNOWIEC
Wzięły w nim udział: Olimpia Blanowice - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i LKS Wysoka - 13 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyły: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 2 lipca 2003 | 18.00 | Tęcza Błędów | Olimpia Blanowice | 5 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 6 lipca 2003 | ? | Olimpia Blanowice | Tęcza Błędów | 1 : 1 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 2 lipca 2003 | 18.00 | Pilica Wierbka | LKS Wysoka | 4 : 3 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 6 lipca 2003 | ? | LKS Wysoka | Pilica Wierbka | 0 : 0 (?:?) |
Wyniki wszytskich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga382.html
Baraże o udział w Lidze Okręgowej: http://www.90minut.pl/liga/0/liga728.html
Baraże o udział w Klasie A: http://www.90minut.pl/liga/0/liga746.html
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zew Kazimierz | Błękitni Sarnów | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Górnik Piaski | Olimpia Blanowice | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Płomień Niegowonice | Cyklon Rogoźnik | 2 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Iskra Psary | RKS Grodziec | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Trzy Korony Żarnowiec | Milenium Wojkowice | 0 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zagłębiak Tucznawa | Strażak Mierzęcice | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zapora Przeczyce | LKS Wysoka | 5 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zgoda Byczyna | Ciężkowianka Jaworzno | 2 : 3 (?:?) |
- Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2 - 15 sierpnia Strażak Mierzęcice 1-1 Zapora Przeczyce LKS Wysoka 5-1 Iskra Psary RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Płomień Niegowonice Cyklon Rogoźnik 6-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Trzy Korony Żarnowiec Milenium Wojkowice 4-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Błękitni Sarnów 4-1 Górnik Piaski (Czeladź) Olimpia Blanowice 0-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Zew Kazimierz | Ciężkowianka Jaworzno | 4 : 3 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Zgoda Byczyna | RKS Grodziec | 2 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Strażak Mierzęcice | Olimpia Blanowice | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Zagłębiak Tucznawa | Błękitni Sarnów | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Płomień Niegowonice | LKS Wysoka | 1 : 9 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Iskra Psary | Zapora Przeczyce | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Górnik Piaski | Milenium Wojkowice | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Trzy Korony Żarnowiec | Cyklon Rogoźnik | 1 : 1 (?:?) |
- Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Cyklon Rogoźnik | Zew Kazimierz | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | RKS Grodziec | Trzy Korony Żarnowiec | 5 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Zapora Przeczyce | Olimpia Blanowice | 6 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Iskra Psary | Płomień Niegowonice | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Ciężkowianka Jaworzno | Górnik Piaski | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | LKS Wysoka | Zgoda Byczyna | 4 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Milenium Wojkowice | Zagłębiak Tucznawa | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Błękitni Sarnów | Strażak Mierzęcice | 5 : 1 (?:?) |
- Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5 - 1 września
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Ciężkowianka Jaworzno Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Cyklon Rogoźnik Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 RKS Grodziec (Będzin) Trzy Korony Żarnowiec 2-1 LKS Wysoka Płomień Niegowonice 0-1 Zapora Przeczyce Olimpia Blanowice 1-3 Błękitni Sarnów Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Iskra Psary Strażak Mierzęcice 0-0 Milenium Wojkowice
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6 - 7-8 września
LKS Wysoka 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) Cyklon Rogoźnik 7-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Strażak Mierzęcice Milenium Wojkowice 2-2 Olimpia Blanowice Iskra Psary 3-4 Trzy Korony Żarnowiec Płomień Niegowonice 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Zapora Przeczyce 0-0 Błękitni Sarnów
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 7 - 14-15 września Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Zapora Przeczyce Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 RKS Grodziec (Będzin) Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 LKS Wysoka Olimpia Blanowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno Błękitni Sarnów 1-2 Milenium Wojkowice Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Płomień Niegowonice Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Iskra Psary Strażak Mierzęcice 1-1 Cyklon Rogoźnik
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 8 - 21-22 września LKS Wysoka 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Zapora Przeczyce 4-0 Milenium Wojkowice RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Strażak Mierzęcice Ciężkowianka Jaworzno 2-3 Błękitni Sarnów Cyklon Rogoźnik 5-1 Olimpia Blanowice Iskra Psary 0-4 Górnik Piaski (Czeladź) Płomień Niegowonice 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Trzy Korony Żarnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 9 - 28-29 września Trzy Korony Żarnowiec 1-5 Zapora Przeczyce Olimpia Blanowice 1-1 RKS Grodziec (Będzin) Błękitni Sarnów 3-2 Cyklon Rogoźnik Milenium Wojkowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Górnik Piaski (Czeladź) 4-1 Płomień Niegowonice Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Iskra Psary Strażak Mierzęcice 2-1 LKS Wysoka
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 10 - 5-6 października Iskra Psary 0-4 Strażak Mierzęcice Cyklon Rogoźnik 1-3 Milenium Wojkowice RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Błękitni Sarnów LKS Wysoka 1-1 Olimpia Blanowice Płomień Niegowonice 1-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Zapora Przeczyce 4-1 Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11 - 12-13 października
Strażak Mierzęcice 8-1 Płomień Niegowonice Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 Zapora Przeczyce Olimpia Blanowice 1-1 Iskra Psary Błękitni Sarnów 3-0 LKS Wysoka Milenium Wojkowice 4-3 RKS Grodziec (Będzin) Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Cyklon Rogoźnik Górnik Piaski (Czeladź) 5-0 Trzy Korony Żarnowiec Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 12 - 19-20 października Płomień Niegowonice 1-2 Olimpia Blanowice Iskra Psary 0-2 Błękitni Sarnów Zapora Przeczyce 3-1 Cyklon Rogoźnik Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Strażak Mierzęcice RKS Grodziec (Będzin) 3-3 Ciężkowianka Jaworzno LKS Wysoka 0-1 Milenium Wojkowice Trzy Korony Żarnowiec 2-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź)
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 13 - 26-27 października Strażak Mierzęcice 4-2 Trzy Korony Żarnowiec Milenium Wojkowice 7-0 Iskra Psary Błękitni Sarnów 6-1 Płomień Niegowonice Olimpia Blanowice 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 Zapora Przeczyce Ciężkowianka Jaworzno 2-1 LKS Wysoka Cyklon Rogoźnik 0-0 RKS Grodziec (Będzin) Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14 - 2-3 listopada Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Olimpia Blanowice Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-4 Błękitni Sarnów Płomień Niegowonice 1-6 Milenium Wojkowice Iskra Psary 2-1 Ciężkowianka Jaworzno Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Strażak Mierzęcice LKS Wysoka 0-4 Cyklon Rogoźnik Zapora Przeczyce 4-2 RKS Grodziec (Będzin) Górnik Piaski (Czeladź) 5-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 15 - 9-10 listopada Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Zapora Przeczyce Strażak Mierzęcice 3-2 Górnik Piaski (Czeladź) Cyklon Rogoźnik 6-0 Iskra Psary Ciężkowianka Jaworzno 6-0 Płomień Niegowonice Milenium Wojkowice 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Błękitni Sarnów 3-1 Trzy Korony Żarnowiec Olimpia Blanowice 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) RKS Grodziec (Będzin) 4-0 LKS Wysoka
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 16 - 23 marca Strażak Mierzęcice 2-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Olimpia Blanowice 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) Błękitni Sarnów 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Milenium Wojkowice 4-0 Trzy Korony Żarnowiec Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Cyklon Rogoźnik 3-1 Płomień Niegowonice RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Iskra Psary (wo) w drużynie gości brak wymaganej liczby zawodników posiadających ważne badania lekarskie LKS Wysoka 0-2 Zapora Przeczyce
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17 - 30 marca Zapora Przeczyce 0-1 Strażak Mierzęcice Iskra Psary 5-3 LKS Wysoka Płomień Niegowonice 5-1 RKS Grodziec (Będzin) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-4 Cyklon Rogoźnik Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Ciężkowianka Jaworzno Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Milenium Wojkowice Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Błękitni Sarnów Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Olimpia Blanowice
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 23
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 24
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 25
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 26
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 27
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 20167 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 28
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 29
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 30
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |