Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003

Awans do Klasy A Sosnowiec: Podłęże Jaworzno oraz Tęcza Błędów po zwycięskim barażu z 14-tą drużyną sosnowieckiej Klasy A Olimpią Blanowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Podłęże Jaworzno (A) 18 52 17 1 0 53 17
2 Tęcza Błędów (B) (A) 18 46 15 1 2 54 12
3 MKS II Sławków 18 29 9 2 7 40 32
4 KP Sosnowiec 18 28 8 4 6 30 28
5 Milenium II Wojkowice 18 23 7 2 9 29 41
6 Pogoń Łagisza 18 19 5 4 9 22 41
7 Orzeł Dąbie 18 19 5 4 9 22 38
8 Błyskawica Preczów 18 18 5 3 10 19 23
9 Jedność Strzyżowice 18 13 3 4 11 19 33
10 Znicz Góra Siewierska 18 9 2 3 13 21 44


BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A / AWANS DO KLASY A SOSNOWIEC

Wzięły w nim udział: Olimpia Blanowice - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i LKS Wysoka - 13 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyły: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 BARAŻ 2 lipca 2003 18.00 Tęcza Błędów Olimpia Blanowice 5 : 0 (?:?)
Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 BARAŻ 6 lipca 2003 ? Olimpia Blanowice Tęcza Błędów 1 : 1 (?:?)
Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 BARAŻ 2 lipca 2003 18.00 Pilica Wierbka LKS Wysoka 4 : 3 (?:?)
Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 BARAŻ 6 lipca 2003 ? LKS Wysoka Pilica Wierbka 0 : 0 (?:?)

Wyniki wszystkich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga418.html


1. Podłęże Jaworzno 18 52 17 1 0 53-17 9 0 0 28-7 8 1 0 25-10

2. Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 18 46 15 1 2 54-12 8 0 1 25-4 7 1 1 29-8

3. MKS II Sławków 18 29 9 2 7 40-32 6 0 3 27-13 3 2 4 13-19

4. KP Sosnowiec 18 28 8 4 6 30-28 5 1 3 20-15 3 3 3 10-13

5. Milenium II Wojkowice 18 23 7 2 9 29-41 5 1 3 19-16 2 1 6 10-25

6. Pogoń Łagisza (Będzin) 18 19 5 4 9 22-41 3 4 2 13-13 2 0 7 9-28 2 3 1 0 1 3-2

7. Orzeł Dąbie 18 19 5 4 9 22-38 4 3 2 15-12 1 1 7 7-26 2 3 1 0 1 2-3

8. Błyskawica Preczów 18 18 5 3 10 19-23 3 1 5 11-11 2 2 5 8-12

9. Jedność Strzyżowice 18 13 3 4 11 19-33 2 1 6 12-17 1 3 5 7-16

10. Znicz Góra Siewierska 18 9 2 3 13 21-44 2 3 4 16-15 0 0 9 5-29

Finał - 2 lipca, 6 lipca

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Olimpia Blanowice 2 lipca, 18:00 Pilica Wierbka 4-3 LKS Wysoka 2 lipca, 18:00 Olimpia Blanowice 1-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 6 lipca LKS Wysoka 0-0 Pilica Wierbka 6 lipca

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego