Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 17 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003''' | '''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003''' | ||
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Błękitni Sarnów, udział w barażach o Klasę Okręgową Katowice: Zapora Przeczyce. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Iskra Psary, Płomień Niegowonice. Udział w barażach o utrzymanie się w Klasie A Sosnowiec: LKS Wysoka, Olimpia Blanowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 17: | Linia 19: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | | ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|77 | | ALIGN=center|77 | ||
Linia 28: | Linia 30: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|71 | | ALIGN=center|71 | ||
Linia 149: | Linia 151: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[LKS Wysoka]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
Linia 160: | Linia 162: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
Linia 171: | Linia 173: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 182: | Linia 184: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
Linia 194: | Linia 196: | ||
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | ||
===BARAŻ O AWANS DO KLASY OKRĘGOWEJ KATOWICE=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Zapora Przeczyce]] - vicemistrz sosnowieckiej klasy A i [[Przemsza Siewierz]] - 14 zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczyła Zapora Przeczyce | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Liga Okręgowa Katowice gr. II]]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[25 czerwca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|wynik | ||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Liga Okręgowa Katowice gr. II]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[2003]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |} | ||
| | |||
===BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A SOSNOWIEC=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Olimpia Blanowice]] - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i [[KS Wysoka|LKS Wysoka]] - 13 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: [[Tęcza Błędów]] i [[Pilica Wierbka]] rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyły: [[Tęcza Błędów]] i [[Pilica Wierbka]] | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[2 lipca]] [[2003]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Tęcza Błędów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |} | ||
| | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[6 lipca]] [[2003]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|} | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[2 lipca]] [[2003]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Pilica Wierbka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4 : 3''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |} | ||
| | |||
|- | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| | |||
| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
| | ! WIDTH=17%|data | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=7%|godz. | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[6 lipca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (?:?) | |||
|} | |||
Wyniki wszytskich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga382.html | |||
Baraże o udział w Lidze Okręgowej: http://www.90minut.pl/liga/0/liga728.html | |||
Baraże o udział w Klasie A: http://www.90minut.pl/liga/0/liga746.html | |||
=RUNDA JESIENNA= | |||
| | |||
| | ==ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ== | ||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Niegowonice]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''0 : 4''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|[[LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Zgoda Byczyna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
*Kolejka 1 - 10-11 sierpnia | |||
===Kolejka 2=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 452: | Linia 437: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 461: | Linia 446: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 470: | Linia 455: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 479: | Linia 464: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 488: | Linia 473: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 497: | Linia 482: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 506: | Linia 491: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 515: | Linia 500: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 523: | Linia 508: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 530: | Linia 515: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 2 - 15 sierpnia | |||
Strażak Mierzęcice 1-1 Zapora Przeczyce | |||
LKS Wysoka 5-1 Iskra Psary | |||
RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Płomień Niegowonice | |||
Trzy Korony Żarnowiec | Cyklon Rogoźnik 6-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | ||
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Milenium Wojkowice 4-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
Błękitni Sarnów 4-1 Górnik Piaski (Czeladź) | |||
Olimpia Blanowice 0-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
===Kolejka 3=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 553: | Linia 536: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zgoda Byczyna]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LKS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 9''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | *Kolejka 3 - 17-18 sierpnia | ||
===Kolejka 4=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 653: | Linia 621: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LKS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zgoda Byczyna]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Milenium Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec) (7)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2002]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|} | |||
*Kolejka 4 - 24-25 sierpnia | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 754: | Linia 707: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 763: | Linia 716: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 772: | Linia 725: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 781: | Linia 734: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 790: | Linia 743: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 799: | Linia 752: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 808: | Linia 761: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 817: | Linia 770: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 823: | Linia 776: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 833: | Linia 785: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | Kolejka 5 - 1 września | ||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Ciężkowianka Jaworzno | |||
RKS Grodziec (Będzin) | Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Cyklon Rogoźnik | ||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Trzy Korony Żarnowiec 2-1 LKS Wysoka | |||
Płomień Niegowonice 0-1 Zapora Przeczyce | |||
Błękitni Sarnów | Olimpia Blanowice 1-3 Błękitni Sarnów | ||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Iskra Psary | |||
Iskra Psary | Strażak Mierzęcice 0-0 Milenium Wojkowice | ||
===Kolejka | ===Kolejka 6=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 855: | Linia 807: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 864: | Linia 816: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 873: | Linia 825: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 882: | Linia 834: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 891: | Linia 843: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 900: | Linia 852: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 909: | Linia 861: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 918: | Linia 870: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 924: | Linia 876: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 933: | Linia 886: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | Kolejka 6 - 7-8 września | ||
LKS Wysoka 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
Górnik Piaski (Czeladź) | RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) | ||
Cyklon Rogoźnik 7-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
Trzy Korony Żarnowiec | Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Strażak Mierzęcice | ||
Płomień Niegowonice | Milenium Wojkowice 2-2 Olimpia Blanowice | ||
Iskra Psary 3-4 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) | Płomień Niegowonice 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | ||
Zapora Przeczyce 0-0 Błękitni Sarnów | |||
===Kolejka | ===Kolejka 7=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 955: | Linia 908: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 964: | Linia 917: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 973: | Linia 926: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 982: | Linia 935: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 991: | Linia 944: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1000: | Linia 953: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1009: | Linia 962: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1018: | Linia 971: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1027: | Linia 980: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1034: | Linia 987: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 7 - 14-15 września | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Zapora Przeczyce | |||
RKS Grodziec (Będzin) | Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 RKS Grodziec (Będzin) | ||
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 LKS Wysoka | |||
Ciężkowianka Jaworzno 1- | Olimpia Blanowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno | ||
Milenium Wojkowice | Błękitni Sarnów 1-2 Milenium Wojkowice | ||
Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Płomień Niegowonice | |||
Płomień Niegowonice 3- | Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Iskra Psary | ||
Strażak Mierzęcice 1-1 Cyklon Rogoźnik | |||
===Kolejka | ===Kolejka 8=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1056: | Linia 1009: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1065: | Linia 1018: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1074: | Linia 1027: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1083: | Linia 1036: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1092: | Linia 1045: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1101: | Linia 1054: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1110: | Linia 1063: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1119: | Linia 1072: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1125: | Linia 1078: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1135: | Linia 1087: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | Kolejka 8 - 21-22 września | ||
LKS Wysoka 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | Zapora Przeczyce 4-0 Milenium Wojkowice | ||
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Strażak Mierzęcice | |||
Olimpia Blanowice | Ciężkowianka Jaworzno 2-3 Błękitni Sarnów | ||
Cyklon Rogoźnik 5-1 Olimpia Blanowice | |||
Iskra Psary 0-4 Górnik Piaski (Czeladź) | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) | Płomień Niegowonice 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | ||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Trzy Korony Żarnowiec | |||
===Kolejka | ===Kolejka 9=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1157: | Linia 1109: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1166: | Linia 1118: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1175: | Linia 1127: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1184: | Linia 1136: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1193: | Linia 1145: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1202: | Linia 1154: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1211: | Linia 1163: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1220: | Linia 1172: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1226: | Linia 1178: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1235: | Linia 1188: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | Kolejka 9 - 28-29 września | ||
Trzy Korony Żarnowiec 1-5 Zapora Przeczyce | |||
Zapora Przeczyce | Olimpia Blanowice 1-1 RKS Grodziec (Będzin) | ||
RKS Grodziec (Będzin) | Błękitni Sarnów 3-2 Cyklon Rogoźnik | ||
Ciężkowianka Jaworzno 2 | Milenium Wojkowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno | ||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
Górnik Piaski (Czeladź) 4-1 Płomień Niegowonice | |||
Płomień Niegowonice | Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Iskra Psary | ||
Strażak Mierzęcice 2-1 LKS Wysoka | |||
===Kolejka | ===Kolejka 10=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1257: | Linia 1210: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1266: | Linia 1219: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1275: | Linia 1228: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1284: | Linia 1237: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1293: | Linia 1246: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1302: | Linia 1255: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1311: | Linia 1264: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1320: | Linia 1273: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1329: | Linia 1282: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1336: | Linia 1289: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | Kolejka 10 - 5-6 października | ||
Iskra Psary 0-4 Strażak Mierzęcice | |||
Cyklon Rogoźnik 1-3 Milenium Wojkowice | |||
Błękitni Sarnów | RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Błękitni Sarnów | ||
LKS Wysoka 1-1 Olimpia Blanowice | |||
Płomień Niegowonice 1-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
Górnik Piaski (Czeladź) | Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) | ||
Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
Zapora Przeczyce 4-1 Ciężkowianka Jaworzno | |||
===Kolejka | ===Kolejka 11=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1358: | Linia 1311: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1367: | Linia 1320: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1376: | Linia 1329: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1385: | Linia 1338: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1394: | Linia 1347: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1403: | Linia 1356: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1412: | Linia 1365: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1421: | Linia 1374: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1427: | Linia 1380: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1437: | Linia 1389: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | Kolejka 11 - 12-13 października | ||
Strażak Mierzęcice 8-1 Płomień Niegowonice | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 Zapora Przeczyce | |||
Olimpia Blanowice 1-1 Iskra Psary | |||
LKS Wysoka | Błękitni Sarnów 3-0 LKS Wysoka | ||
Milenium Wojkowice 4-3 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Cyklon Rogoźnik | |||
Trzy Korony Żarnowiec | Górnik Piaski (Czeladź) 5-0 Trzy Korony Żarnowiec | ||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
===Kolejka | ===Kolejka 12=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1459: | Linia 1411: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1468: | Linia 1420: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1477: | Linia 1429: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1486: | Linia 1438: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1495: | Linia 1447: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1504: | Linia 1456: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1513: | Linia 1465: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1522: | Linia 1474: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1528: | Linia 1480: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1537: | Linia 1490: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 12 - 19-20 października | |||
Płomień Niegowonice 1-2 Olimpia Blanowice | |||
Iskra Psary 0-2 Błękitni Sarnów | |||
Olimpia Blanowice | Zapora Przeczyce 3-1 Cyklon Rogoźnik | ||
Błękitni Sarnów 3- | Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Strażak Mierzęcice | ||
RKS Grodziec (Będzin) 3-3 Ciężkowianka Jaworzno | |||
Ciężkowianka Jaworzno | LKS Wysoka 0-1 Milenium Wojkowice | ||
Trzy Korony Żarnowiec 2-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) | ||
===Kolejka | ===Kolejka 13=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1559: | Linia 1512: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1568: | Linia 1521: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1577: | Linia 1530: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1586: | Linia 1539: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1595: | Linia 1548: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1604: | Linia 1557: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1613: | Linia 1566: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1622: | Linia 1575: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1631: | Linia 1584: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1638: | Linia 1591: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | Kolejka 13 - 26-27 października | ||
Strażak Mierzęcice 4-2 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Iskra Psary | Milenium Wojkowice 7-0 Iskra Psary | ||
Błękitni Sarnów 6-1 Płomień Niegowonice | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) | Olimpia Blanowice 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | ||
Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 Zapora Przeczyce | |||
LKS Wysoka 0- | Ciężkowianka Jaworzno 2-1 LKS Wysoka | ||
Cyklon Rogoźnik 0-0 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec | Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | ||
===Kolejka | ===Kolejka 14=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1660: | Linia 1613: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1669: | Linia 1622: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1678: | Linia 1631: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1687: | Linia 1640: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1696: | Linia 1649: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1705: | Linia 1658: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1714: | Linia 1667: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1723: | Linia 1676: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1729: | Linia 1682: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1739: | Linia 1691: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | Kolejka 14 - 2-3 listopada | ||
Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Olimpia Blanowice | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-4 Błękitni Sarnów | |||
Płomień Niegowonice 1-6 Milenium Wojkowice | |||
Olimpia Blanowice | Iskra Psary 2-1 Ciężkowianka Jaworzno | ||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Strażak Mierzęcice | |||
Ciężkowianka Jaworzno | LKS Wysoka 0-4 Cyklon Rogoźnik | ||
Cyklon Rogoźnik | Zapora Przeczyce 4-2 RKS Grodziec (Będzin) | ||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza | Górnik Piaski (Czeladź) 5-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | ||
===Kolejka | ===Kolejka 15=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1761: | Linia 1713: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1770: | Linia 1722: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1779: | Linia 1731: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1788: | Linia 1740: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1797: | Linia 1749: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1806: | Linia 1758: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1815: | Linia 1767: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1824: | Linia 1776: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1830: | Linia 1782: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1839: | Linia 1792: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka | Kolejka 15 - 9-10 listopada | ||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Zapora Przeczyce | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) | Strażak Mierzęcice 3-2 Górnik Piaski (Czeladź) | ||
Cyklon Rogoźnik 6-0 Iskra Psary | |||
Ciężkowianka Jaworzno 6-0 Płomień Niegowonice | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) | Milenium Wojkowice 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | ||
Błękitni Sarnów 3-1 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Olimpia Blanowice 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
RKS Grodziec (Będzin) 4-0 LKS Wysoka | |||
== | |||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|?? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
= | |||
| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|?? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
=RUNDA WIOSENNA= | |||
==ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ== | |||
===Kolejka 16=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2065: | Linia 2030: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2074: | Linia 2039: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2083: | Linia 2048: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2092: | Linia 2057: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2101: | Linia 2066: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2110: | Linia 2075: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2119: | Linia 2084: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2128: | Linia 2093: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2134: | Linia 2099: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2143: | Linia 2109: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Kolejka 16 - 23 marca | |||
== | Strażak Mierzęcice 2-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) | ||
Olimpia Blanowice 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) | |||
Błękitni Sarnów 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) | |||
Milenium Wojkowice 4-0 Trzy Korony Żarnowiec | |||
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) | |||
Cyklon Rogoźnik 3-1 Płomień Niegowonice | |||
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Iskra Psary | |||
(wo) | |||
w drużynie gości brak wymaganej liczby zawodników posiadających ważne badania lekarskie | |||
LKS Wysoka 0-2 Zapora Przeczyce | |||
===Kolejka 17=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| | |} | ||
Kolejka 17 - 30 marca | |||
Zapora Przeczyce 0-1 Strażak Mierzęcice | |||
Iskra Psary 5-3 LKS Wysoka | |||
Płomień Niegowonice 5-1 RKS Grodziec (Będzin) | |||
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-4 Cyklon Rogoźnik | |||
Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Ciężkowianka Jaworzno | |||
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Milenium Wojkowice | |||
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Błękitni Sarnów | |||
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Olimpia Blanowice | |||
===Kolejka 18=== | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |- | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 19=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2372: | Linia 2327: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2381: | Linia 2336: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2390: | Linia 2345: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2399: | Linia 2354: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2408: | Linia 2363: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2417: | Linia 2372: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2426: | Linia 2381: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2435: | Linia 2390: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2443: | Linia 2398: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2451: | Linia 2406: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 20=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2464: | Linia 2419: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2473: | Linia 2428: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2482: | Linia 2437: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2491: | Linia 2446: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2500: | Linia 2455: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2509: | Linia 2464: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2518: | Linia 2473: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2527: | Linia 2482: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2533: | Linia 2488: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2543: | Linia 2499: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 21=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2556: | Linia 2512: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2565: | Linia 2521: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2574: | Linia 2530: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2583: | Linia 2539: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2592: | Linia 2548: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2601: | Linia 2557: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2610: | Linia 2566: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2619: | Linia 2575: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2628: | Linia 2584: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2636: | Linia 2592: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 22=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2649: | Linia 2605: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2658: | Linia 2614: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2667: | Linia 2623: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2676: | Linia 2632: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2685: | Linia 2641: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2694: | Linia 2650: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2703: | Linia 2659: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2712: | Linia 2668: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2718: | Linia 2674: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2729: | Linia 2684: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 23=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2742: | Linia 2697: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2751: | Linia 2706: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2760: | Linia 2715: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2769: | Linia 2724: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2778: | Linia 2733: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2787: | Linia 2742: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2796: | Linia 2751: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2805: | Linia 2760: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2811: | Linia 2766: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2821: | Linia 2777: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 24=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2834: | Linia 2790: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2843: | Linia 2799: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2852: | Linia 2808: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2861: | Linia 2817: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2870: | Linia 2826: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2879: | Linia 2835: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2888: | Linia 2844: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2897: | Linia 2853: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2906: | Linia 2862: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2914: | Linia 2870: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 25=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 2927: | Linia 2883: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2936: | Linia 2892: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2945: | Linia 2901: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2954: | Linia 2910: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2963: | Linia 2919: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2972: | Linia 2928: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2981: | Linia 2937: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2990: | Linia 2946: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 2996: | Linia 2952: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3007: | Linia 2962: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 26=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 3020: | Linia 2975: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3029: | Linia 2984: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3038: | Linia 2993: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3047: | Linia 3002: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3056: | Linia 3011: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3065: | Linia 3020: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3074: | Linia 3029: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3083: | Linia 3038: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3089: | Linia 3044: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3099: | Linia 3055: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 27=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 3112: | Linia 3068: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3121: | Linia 3077: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[20167]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3130: | Linia 3086: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3139: | Linia 3095: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3148: | Linia 3104: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3157: | Linia 3113: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3166: | Linia 3122: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3175: | Linia 3131: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3184: | Linia 3140: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3192: | Linia 3148: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 28=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 3205: | Linia 3161: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3214: | Linia 3170: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 3223: | Linia 3179: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3232: | Linia 3188: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3241: | Linia 3197: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3250: | Linia 3206: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3259: | Linia 3215: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3268: | Linia 3224: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3274: | Linia 3230: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3285: | Linia 3240: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 29=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 3298: | Linia 3253: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3307: | Linia 3262: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3316: | Linia 3271: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3325: | Linia 3280: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3334: | Linia 3289: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3343: | Linia 3298: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3352: | Linia 3307: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3361: | Linia 3316: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3367: | Linia 3322: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3377: | Linia 3333: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 30=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 3390: | Linia 3346: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3399: | Linia 3355: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3408: | Linia 3364: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3417: | Linia 3373: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3426: | Linia 3382: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3435: | Linia 3391: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3444: | Linia 3400: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3453: | Linia 3409: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 3462: | Linia 3418: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[2017]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? |
Aktualna wersja na dzień 11:55, 15 gru 2022
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003
Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Błękitni Sarnów, udział w barażach o Klasę Okręgową Katowice: Zapora Przeczyce. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Iskra Psary, Płomień Niegowonice. Udział w barażach o utrzymanie się w Klasie A Sosnowiec: LKS Wysoka, Olimpia Blanowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błękitni Sarnów (A) | 30 | 77 | 25 | 2 | 3 | 93 | 30 |
2 | Zapora Przeczyce (A) | 30 | 71 | 22 | 5 | 3 | 92 | 27 |
3 | Strażak Mierzęcice | 30 | 68 | 21 | 5 | 4 | 91 | 35 |
4 | Milenium Wojkowice | 30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 80 | 38 |
5 | Cyklon Rogoźnik | 30 | 58 | 16 | 10 | 4 | 78 | 28 |
6 | Ciężkowianka Jaworzno | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 86 | 52 |
7 | Zagłębiak Tucznawa | 30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 53 | 45 |
8 | Zew Kazimierz | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 45 | 58 |
9 | Górnik Piaski | 30 | 36 | 8 | 12 | 10 | 46 | 44 |
10 | Zgoda Byczyna | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 44 | 70 |
11 | RKS Grodziec | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 49 | 79 |
12 | Trzy Korony Żarnowiec | 30 | 28 | 8 | 4 | 18 | 40 | 74 |
13 | LKS Wysoka (S) | 30 | 27 | 8 | 3 | 19 | 51 | 71 |
14 | Olimpia Blanowice (S) | 30 | 27 | 7 | 6 | 17 | 34 | 78 |
15 | Iskra Psary (S) | 30 | 19 | 6 | 1 | 23 | 30 | 98 |
16 | Płomień Niegowonice (S) | 30 | 13 | 3 | 4 | 23 | 37 | 122 |
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
BARAŻ O AWANS DO KLASY OKRĘGOWEJ KATOWICE
Wzięły w nim udział: Zapora Przeczyce - vicemistrz sosnowieckiej klasy A i Przemsza Siewierz - 14 zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczyła Zapora Przeczyce
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa Katowice gr. II] Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 25 czerwca 2003 | 18.00 | Przemsza Siewierz | Zapora Przeczyce | 1 : 3 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Liga Okręgowa Katowice gr. II | BARAŻ | 29 czerwca 2003 | 18.00 | Zapora Przeczyce | Przemsza Siewierz | 2 : 3 (?:?) |
BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A SOSNOWIEC
Wzięły w nim udział: Olimpia Blanowice - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i LKS Wysoka - 13 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyły: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 2 lipca 2003 | 18.00 | Tęcza Błędów | Olimpia Blanowice | 5 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 6 lipca 2003 | ? | Olimpia Blanowice | Tęcza Błędów | 1 : 1 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 2 lipca 2003 | 18.00 | Pilica Wierbka | LKS Wysoka | 4 : 3 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 6 lipca 2003 | ? | LKS Wysoka | Pilica Wierbka | 0 : 0 (?:?) |
Wyniki wszytskich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga382.html
Baraże o udział w Lidze Okręgowej: http://www.90minut.pl/liga/0/liga728.html
Baraże o udział w Klasie A: http://www.90minut.pl/liga/0/liga746.html
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zew Kazimierz | Błękitni Sarnów | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Górnik Piaski | Olimpia Blanowice | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Płomień Niegowonice | Cyklon Rogoźnik | 2 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Iskra Psary | RKS Grodziec | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Trzy Korony Żarnowiec | Milenium Wojkowice | 0 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zagłębiak Tucznawa | Strażak Mierzęcice | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zapora Przeczyce | LKS Wysoka | 5 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 1 | ??? 2002 (?) | ??? | Zgoda Byczyna | Ciężkowianka Jaworzno | 2 : 3 (?:?) |
- Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2 - 15 sierpnia Strażak Mierzęcice 1-1 Zapora Przeczyce LKS Wysoka 5-1 Iskra Psary RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Płomień Niegowonice Cyklon Rogoźnik 6-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Trzy Korony Żarnowiec Milenium Wojkowice 4-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Błękitni Sarnów 4-1 Górnik Piaski (Czeladź) Olimpia Blanowice 0-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Zew Kazimierz | Ciężkowianka Jaworzno | 4 : 3 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Zgoda Byczyna | RKS Grodziec | 2 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Strażak Mierzęcice | Olimpia Blanowice | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Zagłębiak Tucznawa | Błękitni Sarnów | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Płomień Niegowonice | LKS Wysoka | 1 : 9 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Iskra Psary | Zapora Przeczyce | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Górnik Piaski | Milenium Wojkowice | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 3 | ??? 2002 (?) | ??? | Trzy Korony Żarnowiec | Cyklon Rogoźnik | 1 : 1 (?:?) |
- Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Cyklon Rogoźnik | Zew Kazimierz | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | RKS Grodziec | Trzy Korony Żarnowiec | 5 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Zapora Przeczyce | Olimpia Blanowice | 6 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Iskra Psary | Płomień Niegowonice | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Ciężkowianka Jaworzno | Górnik Piaski | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | LKS Wysoka | Zgoda Byczyna | 4 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Milenium Wojkowice | Zagłębiak Tucznawa | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) (7) | 4 | ??? 2002 (?) | ??? | Błękitni Sarnów | Strażak Mierzęcice | 5 : 1 (?:?) |
- Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5 - 1 września
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Ciężkowianka Jaworzno Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Cyklon Rogoźnik Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 RKS Grodziec (Będzin) Trzy Korony Żarnowiec 2-1 LKS Wysoka Płomień Niegowonice 0-1 Zapora Przeczyce Olimpia Blanowice 1-3 Błękitni Sarnów Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Iskra Psary Strażak Mierzęcice 0-0 Milenium Wojkowice
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6 - 7-8 września
LKS Wysoka 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) Cyklon Rogoźnik 7-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Strażak Mierzęcice Milenium Wojkowice 2-2 Olimpia Blanowice Iskra Psary 3-4 Trzy Korony Żarnowiec Płomień Niegowonice 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Zapora Przeczyce 0-0 Błękitni Sarnów
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 7 - 14-15 września Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Zapora Przeczyce Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 RKS Grodziec (Będzin) Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 LKS Wysoka Olimpia Blanowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno Błękitni Sarnów 1-2 Milenium Wojkowice Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Płomień Niegowonice Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Iskra Psary Strażak Mierzęcice 1-1 Cyklon Rogoźnik
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 8 - 21-22 września LKS Wysoka 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Zapora Przeczyce 4-0 Milenium Wojkowice RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Strażak Mierzęcice Ciężkowianka Jaworzno 2-3 Błękitni Sarnów Cyklon Rogoźnik 5-1 Olimpia Blanowice Iskra Psary 0-4 Górnik Piaski (Czeladź) Płomień Niegowonice 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Trzy Korony Żarnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 9 - 28-29 września Trzy Korony Żarnowiec 1-5 Zapora Przeczyce Olimpia Blanowice 1-1 RKS Grodziec (Będzin) Błękitni Sarnów 3-2 Cyklon Rogoźnik Milenium Wojkowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Górnik Piaski (Czeladź) 4-1 Płomień Niegowonice Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Iskra Psary Strażak Mierzęcice 2-1 LKS Wysoka
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 10 - 5-6 października Iskra Psary 0-4 Strażak Mierzęcice Cyklon Rogoźnik 1-3 Milenium Wojkowice RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Błękitni Sarnów LKS Wysoka 1-1 Olimpia Blanowice Płomień Niegowonice 1-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 Górnik Piaski (Czeladź) Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Zapora Przeczyce 4-1 Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11 - 12-13 października
Strażak Mierzęcice 8-1 Płomień Niegowonice Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 Zapora Przeczyce Olimpia Blanowice 1-1 Iskra Psary Błękitni Sarnów 3-0 LKS Wysoka Milenium Wojkowice 4-3 RKS Grodziec (Będzin) Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Cyklon Rogoźnik Górnik Piaski (Czeladź) 5-0 Trzy Korony Żarnowiec Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 12 - 19-20 października Płomień Niegowonice 1-2 Olimpia Blanowice Iskra Psary 0-2 Błękitni Sarnów Zapora Przeczyce 3-1 Cyklon Rogoźnik Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Strażak Mierzęcice RKS Grodziec (Będzin) 3-3 Ciężkowianka Jaworzno LKS Wysoka 0-1 Milenium Wojkowice Trzy Korony Żarnowiec 2-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź)
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 13 - 26-27 października Strażak Mierzęcice 4-2 Trzy Korony Żarnowiec Milenium Wojkowice 7-0 Iskra Psary Błękitni Sarnów 6-1 Płomień Niegowonice Olimpia Blanowice 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 Zapora Przeczyce Ciężkowianka Jaworzno 2-1 LKS Wysoka Cyklon Rogoźnik 0-0 RKS Grodziec (Będzin) Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14 - 2-3 listopada Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Olimpia Blanowice Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-4 Błękitni Sarnów Płomień Niegowonice 1-6 Milenium Wojkowice Iskra Psary 2-1 Ciężkowianka Jaworzno Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Strażak Mierzęcice LKS Wysoka 0-4 Cyklon Rogoźnik Zapora Przeczyce 4-2 RKS Grodziec (Będzin) Górnik Piaski (Czeladź) 5-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 15 - 9-10 listopada Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Zapora Przeczyce Strażak Mierzęcice 3-2 Górnik Piaski (Czeladź) Cyklon Rogoźnik 6-0 Iskra Psary Ciężkowianka Jaworzno 6-0 Płomień Niegowonice Milenium Wojkowice 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Błękitni Sarnów 3-1 Trzy Korony Żarnowiec Olimpia Blanowice 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) RKS Grodziec (Będzin) 4-0 LKS Wysoka
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 16 - 23 marca Strażak Mierzęcice 2-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) Olimpia Blanowice 1-0 Górnik Piaski (Czeladź) Błękitni Sarnów 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) Milenium Wojkowice 4-0 Trzy Korony Żarnowiec Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno) Cyklon Rogoźnik 3-1 Płomień Niegowonice RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Iskra Psary (wo) w drużynie gości brak wymaganej liczby zawodników posiadających ważne badania lekarskie LKS Wysoka 0-2 Zapora Przeczyce
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17 - 30 marca Zapora Przeczyce 0-1 Strażak Mierzęcice Iskra Psary 5-3 LKS Wysoka Płomień Niegowonice 5-1 RKS Grodziec (Będzin) Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-4 Cyklon Rogoźnik Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Ciężkowianka Jaworzno Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Milenium Wojkowice Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Błękitni Sarnów Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Olimpia Blanowice
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 23
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 24
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 25
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 26
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 27
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 20167 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 27 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 28
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 28 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 29
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 29 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 30
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | ??? 2017 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |