Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 17 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960- [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960 - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] ''' | ||
* Awans do Ligi Okręgowej (III Ligi) Zagłębie: Zagłębianka Dąbrowa Górnicza, CKS Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Ząbkowice. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 17: | Linia 19: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] (A) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
Linia 28: | Linia 30: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] (A) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
Linia 61: | Linia 63: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
Linia 94: | Linia 96: | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (S) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
Linia 102: | Linia 104: | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|67 | | ALIGN=center|67 | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 170: | Linia 170: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|3:0* | | ALIGN=center|3:0* | ||
| ALIGN=center|1:3 | | ALIGN=center|1:3 | ||
Linia 519: | Linia 519: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[5 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[3 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 lipca]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[17 lipca]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria: Klasa A|1960]] | [[Kategoria: Klasa A|1960]] | ||
[[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1960]] | [[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1960]] | ||
[[Kategoria: ZOZPN|1960]] | [[Kategoria: ZOZPN|1960]] |
Aktualna wersja na dzień 22:31, 26 wrz 2022
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Awans do Ligi Okręgowej (III Ligi) Zagłębie: Zagłębianka Dąbrowa Górnicza, CKS Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Ząbkowice.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza (A) | 14 | 21 | 9 | 3 | 2 | 34 | 12 |
2 | CKS Czeladź (A) | 14 | 20 | 9 | 2 | 3 | 52 | 21 |
3 | Górnik Sosnowiec | 14 | 19 | 9 | 1 | 4 | 45 | 18 |
4 | Hutnik Będzin | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 38 | 27 |
5 | LZS Orzeł Bobrowniki | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 25 | 35 |
6 | Polonia Sosnowiec | 14 | 13 | 5 | 3 | 6 | 27 | 37 |
7 | RKS Grodziec | 14 | 7 | 3 | 1 | 10 | 19 | 35 |
8 | Unia Ząbkowice (S) | 14 | 4 | 1 | 2 | 11 | 12 | 67 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | - | 3:1 | 3:1 | 2:1 | 5:0 | 2:0 | 3:1 | 9:1 |
2 | CKS Czeladź | 2:2 | - | 2:1 | 3:3 | 5:0 | 4:0 | 4:1 | 11:2 |
3 | Górnik Sosnowiec | 1:0 | 4:1 | - | 4:1 | 5:0 | 5:0 | 5:1 | 11:0 |
4 | Hutnik Będzin | 0:2 | 2:1 | 2:1 | - | 5:0 | 2:3 | 3:1 | 8:1 |
5 | LZS Orzeł Bobrowniki | 3:0* | 1:3 | 3:3 | 5:1 | - | 2:5 | 3:1 | 3:0* |
6 | Polonia Sosnowiec | 1:1 | 1:9 | 4:1 | 1:1 | 1:1 | - | 5:1 | 3:0* |
7 | RKS Grodziec | 0:2 | 0:1 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 5:3 | - | 3:0* |
8 | Unia Ząbkowice | 0:0 | 1:5 | 0:1 | 1:9 | 1:2 | 3:0* | 2:2 | - |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Zagłębianka DG | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Hutnik Będzin | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | CKS Czeladź | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | RKS Grodziec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Zagłębianka DG | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 10 kwietnia 1960 | ??? | Hutnik Będzin | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | CKS Czeladź | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | RKS Grodziec | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | 24 kwietnia 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | 8 maja 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | 8 maja 1960 | ??? | Zagłębianka DG | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | 15 maja 1960 | ??? | Hutnik Będzin | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | 15 maja 1960 | ??? | CKS Czeladź | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | 15 maja 1960 | ??? | RKS Grodziec | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 8 | 5 czerwca 1960 | ??? | RKS Grodziec | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 5 czerwca 1960 | ??? | CKS Czeladź | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 5 czerwca 1960 | ??? | Hutnik Będzin | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | 5 czerwca 1960 | ??? | Zagłębianka DG | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 9 | 10 czerwca 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 10 czerwca 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 10 czerwca 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | 10 czerwca 1960 | ??? | RKS Grodziec | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 10 | 19 czerwca 1960 | ??? | CKS Czeladź | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | 19 czerwca 1960 | ??? | Hutnik Będzin | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | 19 czerwca 1960 | ??? | Zagłębianka DG | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | 19 czerwca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 11 | 26 czerwca 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | 26 czerwca 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | 26 czerwca 1960 | ??? | RKS Grodziec | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | 26 czerwca 1960 | ??? | CKS Czeladź | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 12 | 3 lipca 1960 | ??? | Hutnik Będzin | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | 3 lipca 1960 | ??? | Zagłębianka DG | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | 3 lipca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | 3 lipca 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 13 | 10 lipca 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | 10 lipca 1960 | ??? | RKS Grodziec | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | 10 lipca 1960 | ??? | CKS Czeladź | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | 10 lipca 1960 | ??? | Hutnik Będzin | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | 17 lipca 1960 | ??? | Zagłębianka DG | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | 17 lipca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | 17 lipca 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | 17 lipca 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |