Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1959

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1959 Klasa C, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Spis treści

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza 16 24 ? ? ? 58 30
2 LZS Strzemieszyce* 16 22 ? ? ? 50 33
3 Unia II Strzemieszyce 16 21 ? ? ? 56 45
4 Górnik Gołonóg 16 17 ? ? ? 45 39
5 Bolesławianka II Bolesław 16 16 ? ? ? 39 37
6 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 16 9 ? ? ? 26 46
7 Górnik II Zagórze 16 5 ? ? ? 18 53
8 Zew II Ostrowy Górnicze 16 2 ? ? ? 14 61
9 LZS Łosień 16 0 ? ? ? 1 47

RUNDA WIOSENNA

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 4 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 4 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 5 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 5 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 6 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 6 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 1 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 7 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 7 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 8 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 8 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 8 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 8 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 8 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 9 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 9 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 9 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 9 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 9 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 ??? 9 ? ? ? ? ? ?
2 ??? 9 ? ? ? ? ? ?
3 ??? 9 ? ? ? ? ? ?
4 ??? 9 ? ? ? ? ? ?
5 ??? 9 ? ? ? ? ? ?
6 ??? 9 ? ? ? ? ? ?
7 ??? 9 ? ? ? ? ? ?
8 ??? 9 ? ? ? ? ? ?
8 ??? 9 ? ? ? ? ? ?

RUNDA JESIENNA

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 11 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 11 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 12 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 12 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 10 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 13 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 13 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 13 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 13 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 13 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 14 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 14 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 14 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 14 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 14 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 15

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 15 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 15 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 15 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 15 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 15 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 16

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 16 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 16 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 16 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 16 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 16 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 17

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 17 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 17 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 17 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 17 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 17 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Kolejka 18

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa C, Grupa II 18 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 18 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 18 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 18 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa C, Grupa II 18 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)

KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego