Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1959

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1959 Klasa B, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Spis treści

SKŁAD GRUPY II (B)

LP NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) MIEJSCOWOŚĆ
1 Budowlani II Grodziec Grodziec
2 CKS Czeladź Czeladź
3 Czarni Sosnowiec Sosnowiec
4 DKS Dobieszowice Dobieszowice
5 Górnik II Wojkowice Komorne Wojkowice Komorne
6 KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza
7 LZS Tuczna Baba Tuczna Baba
8 LZS Żychcice-Kamyce Żychcice
9 Sarmacja II Będzin Będzin
10 Stal Rogoźnik Rogoźnik

RUNDA WIOSENNA

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Budowlani II Grodziec CKS Czeladź Czarni Sosnowiec DKS Dobieszowice Górnik II Wojkowice Komorne KS Dąbrowa LZS Tuczna Baba LZS Żychcice-Kamyce Sarmacja II Będzin Stal Rogoźnik

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Budowlani II Grodziec CKS Czeladź Czarni Sosnowiec DKS Dobieszowice Górnik II Wojkowice Komorne KS Dąbrowa LZS Tuczna Baba LZS Żychcice-Kamyce Sarmacja II Będzin Stal Rogoźnik

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Budowlani II Grodziec CKS Czeladź Czarni Sosnowiec DKS Dobieszowice Górnik II Wojkowice Komorne KS Dąbrowa LZS Tuczna Baba LZS Żychcice-Kamyce Sarmacja II Będzin Stal Rogoźnik

Kolejka ???

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Budowlani II Grodziec CKS Czeladź Czarni Sosnowiec DKS Dobieszowice Górnik II Wojkowice Komorne KS Dąbrowa LZS Tuczna Baba LZS Żychcice-Kamyce Sarmacja II Będzin Stal Rogoźnik

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Stal Rogoźnik 18 ? ? ? ? ? ?
2 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
3 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
4 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
5 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
6 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
7 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
8 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
9 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
10 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego