Górnik Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 217: | Linia 217: | ||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY I=== | ===ROZGRYWKI RUNDY I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 01) 02.08.2015|1]] | |||
| ALIGN=center|[[2 sierpnia]] [[2015]] (n) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 01) 02.08.2015|'''0 : 1''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 02) 08.08.2015|2]] | |||
| ALIGN=center|[[8 sierpnia]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 02) 08.08.2015|'''0 : 1''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 03) 15.08.2015|3]] | |||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 03) 15.08.2015|'''2 : 3''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 04) 22.08.2015|4]] | |||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 04) 22.08.2015|'''4 : 2''' (2:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 05) 26.08.2015|5]] | |||
| ALIGN=center|[[26 sierpnia]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 05) 26.08.2015|'''1 : 1''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 06) 30.08.2015|6]] | |||
| ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[2015]] (n) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 06) 30.08.2015|'''2 : 1''' (2:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 07) 29.09.2015|7]] | |||
| ALIGN=center|[[29 września]] [[2015]] (?)* | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 07) 29.09.2015|'''1 : 4''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 08) 11.09.2015|8]] | |||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 08) 11.09.2015|'''0 : 1''' (0:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 09) 19.09.2015|9]] | |||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 09) 19.09.2015|'''3 : 3''' (1:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 10) 25.09.2015|10]] | |||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 10) 25.09.2015|'''0 : 0''' (0:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 11) 03.10.2015|11]] | |||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 11) 03.10.2015|'''0 : 1''' (0:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 12) 09.10.2015|12]] | |||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[2015]] (pt) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BYTOVIA BYTÓW|Bytovia Bytów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 12) 09.10.2015|'''2 : 0''' (1:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 13) 16.10.2015|13]] | |||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[2015]] (pt) | |||
| ALIGN=center|20.30 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 13) 16.10.2015|'''2 : 4''' (2:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 14) 23.10.2015|14]] | |||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[2015]] (pt) | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 14) 23.10.2015|'''2 : 1''' (2:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 15) 31.10.2015|15]] | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[2015]] (s) | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 15) 31.10.2015|'''4 : 1''' (2:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 16) 08.11.2015|16]] | |||
| ALIGN=center|[[8 listopada]] [[2015]] (n) | |||
| ALIGN=center|12.45 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 16) 08.11.2015|'''2 : 0''' (1:1)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 17) 05.12.2015|17]] | |||
| ALIGN=center|[[5 grudnia]] [[2015]] (?)* | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 17) 05.12.2015|'''6 : 1''' (4:1)]] | |||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | ===TABELA PO I RUNDZIE=== |
Wersja z 21:40, 15 kwi 2017
Górnik Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1960, Klasa A, Grupa II (Zagłębie), ZOZPN
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 14 | 21 | 9 | 3 | 2 | 34 | 12 |
2 | CKS Czeladź | 14 | 20 | 9 | 2 | 3 | 52 | 21 |
3 | Górnik Sosnowiec | 14 | 19 | 9 | 1 | 4 | 45 | 18 |
4 | Hutnik Będzin | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 38 | 27 |
5 | LZS Orzeł Bobrowniki | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 25 | 35 |
6 | Polonia Sosnowiec | 14 | 13 | 5 | 3 | 6 | 27 | 37 |
7 | RKS Grodziec | 14 | 7 | 3 | 1 | 10 | 19 | 35 |
8 | Unia Ząbkowice | 14 | 4 | 1 | 2 | 11 | 12 | 67 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | - | 3:1 | 3:1 | 2:1 | 5:0 | 2:0 | 3:1 | 9:1 |
2 | CKS Czeladź | 2:2 | - | 2:1 | 3:3 | 5:0 | 4:0 | 4:1 | 11:2 |
3 | Górnik Sosnowiec | 1:0 | 4:1 | - | 4:1 | 5:0 | 5:0 | 5:1 | 11:0 |
4 | Hutnik Będzin | 0:2 | 2:1 | 2:1 | - | 5:0 | 2:3 | 3:1 | 8:1 |
5 | LZS Orzeł Bobrowniki | 3:0* | 1:3 | 3:3 | 5:1 | - | 2:5 | 3:1 | 3:0* |
6 | Polonia Sosnowiec | 1:1 | 1:9 | 4:1 | 1:1 | 1:1 | - | 5:1 | 3:0* |
7 | RKS Grodziec | 0:2 | 0:1 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 5:3 | - | 3:0* |
8 | Unia Ząbkowice | 0:0 | 1:5 | 0:1 | 1:9 | 1:2 | 3:0* | 2:2 | - |
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |