Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960- Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Spis treści

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 14 21 9 3 2 34 12
2 CKS Czeladź 14 20 9 2 3 52 21
3 Górnik Sosnowiec 14 19 9 1 4 45 18
4 Hutnik Będzin 14 14 6 2 6 38 27
5 LZS Orzeł Bobrowniki 14 14 6 2 6 25 35
6 Polonia Sosnowiec 14 13 5 3 6 27 37
7 RKS Grodziec 14 7 3 1 10 19 35
8 Unia Ząbkowice 14 4 1 2 11 12 67
M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - 3:1 3:1 2:1 5:0 2:0 3:1 9:1
2 CKS Czeladź 2:2 - 2:1 3:3 5:0 4:0 4:1 11:2
3 Górnik Sosnowiec 1:0 4:1 - 4:1 5:0 5:0 5:1 11:0
4 Hutnik Będzin 0:2 2:1 2:1 - 5:0 2:3 3:1 8:1
5 LZS Orzeł Bobrowniki 3:0* 1:3 3:3 5:1 - 2:5 3:1 3:0*
6 Polonia Sosnowiec 1:1 1:9 4:1 1:1 1:1 - 5:1 3:0*
7 RKS Grodziec 0:2 0:1 1:2 2:0 0:2 5:3 - 3:0*
8 Unia Ząbkowice 0:0 1:5 0:1 1:9 1:2 3:0* 2:2 -

RUNDA I

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 1 20 marca 1960 ??? Górnik Sosnowiec RKS Grodziec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 1 20 marca 1960 ??? Unia Ząbkowice CKS Czeladź ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 1 20 marca 1960 ??? Polonia Sosnowiec Hutnik Będzin ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 1 20 marca 1960 ??? LZS Orzeł Bobrowniki Zagłębianka DG ? : ? (?:?)

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 2 27 marca 1960 ??? LZS Orzeł Bobrowniki Górnik Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 2 27 marca 1960 ??? Zagłębianka DG Polonia Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 2 27 marca 1960 ??? Hutnik Będzin Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 2 27 marca 1960 ??? CKS Czeladź RKS Grodziec ? : ? (?:?)

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 3 3 kwietnia 1960 ??? Górnik Sosnowiec CKS Czeladź ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 3 3 kwietnia 1960 ??? RKS Grodziec Hutnik Będzin ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 3 3 kwietnia 1960 ??? Unia Ząbkowice Zagłębianka DG ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 3 3 kwietnia 1960 ??? Polonia Sosnowiec LZS Orzeł Bobrowniki ? : ? (?:?)

Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 4 10 kwietnia 1960 ??? Polonia Sosnowiec Górnik Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 4 10 kwietnia 1960 ??? LZS Orzeł Bobrowniki Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 4 10 kwietnia 1960 ??? Zagłębianka DG RKS Grodziec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 4 10 kwietnia 1960 ??? Hutnik Będzin CKS Czeladź ? : ? (?:?)

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 5 24 kwietnia 1960 ??? Górnik Sosnowiec Hutnik Będzin ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 5 24 kwietnia 1960 ??? CKS Czeladź Zagłębianka DG ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 5 24 kwietnia 1960 ??? RKS Grodziec LZS Orzeł Bobrowniki ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 5 24 kwietnia 1960 ??? Unia Ząbkowice Polonia Sosnowiec ? : ? (?:?)

Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 6 8 maja 1960 ??? Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 6 8 maja 1960 ??? Polonia Sosnowiec RKS Grodziec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 6 8 maja 1960 ??? LZS Orzeł Bobrowniki CKS Czeladź ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 6 8 maja 1960 ??? Zagłębianka DG Hutnik Będzin ? : ? (?:?)

Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 7 15 maja 1960 ??? Górnik Sosnowiec Zagłębianka DG ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 7 15 maja 1960 ??? Hutnik Będzin LZS Orzeł Bobrowniki ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 7 15 maja 1960 ??? CKS Czeladź Polonia Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 7 15 maja 1960 ??? RKS Grodziec Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)

TABELA PO I RUNDZIE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 ??? 7 ? ? ? ? ? ?
2 ??? 7 ? ? ? ? ? ?
3 ??? 7 ? ? ? ? ? ?
4 ??? 7 ? ? ? ? ? ?
5 ??? 7 ? ? ? ? ? ?
6 ??? 7 ? ? ? ? ? ?
7 ??? 7 ? ? ? ? ? ?
8 ??? 7 ? ? ? ? ? ?

RUNDA II

Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 8 5 czerwca 1960 ??? RKS Grodziec Górnik Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 8 5 czerwca 1960 ??? CKS Czeladź Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 8 5 czerwca 1960 ??? Hutnik Będzin Polonia Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 8 5 czerwca 1960 ??? Zagłębianka DG LZS Orzeł Bobrowniki ? : ? (?:?)

Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 9 10 czerwca 1960 ??? Górnik Sosnowiec LZS Orzeł Bobrowniki ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 9 10 czerwca 1960 ??? Polonia Sosnowiec Zagłębianka DG ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 9 10 czerwca 1960 ??? Unia Ząbkowice Hutnik Będzin ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 9 10 czerwca 1960 ??? RKS Grodziec CKS Czeladź ? : ? (?:?)

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 10 19 czerwca 1960 ??? CKS Czeladź Górnik Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 10 19 czerwca 1960 ??? Hutnik Będzin RKS Grodziec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 10 19 czerwca 1960 ??? Zagłębianka DG Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 10 19 czerwca 1960 ??? LZS Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec ? : ? (?:?)

Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 11 26 czerwca 1960 ??? Górnik Sosnowiec Polonia Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 11 26 czerwca 1960 ??? Unia Ząbkowice LZS Orzeł Bobrowniki ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 11 26 czerwca 1960 ??? RKS Grodziec Zagłębianka DG ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 11 26 czerwca 1960 ??? CKS Czeladź Hutnik Będzin ? : ? (?:?)

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 12 3 lipca 1960 ??? Hutnik Będzin Górnik Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 12 3 lipca 1960 ??? Zagłębianka DG CKS Czeladź ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 12 3 lipca 1960 ??? LZS Orzeł Bobrowniki RKS Grodziec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 12 3 lipca 1960 ??? Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)

Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 13 10 lipca 1960 ??? Górnik Sosnowiec Unia Ząbkowice ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 13 10 lipca 1960 ??? RKS Grodziec Polonia Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 13 10 lipca 1960 ??? CKS Czeladź LZS Orzeł Bobrowniki ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 13 10 lipca 1960 ??? Hutnik Będzin Zagłębianka DG ? : ? (?:?)

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa A, Grupa II 14 17 lipca 1960 ??? Zagłębianka DG Górnik Sosnowiec ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 14 17 lipca 1960 ??? LZS Orzeł Bobrowniki Hutnik Będzin ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 14 17 lipca 1960 ??? Polonia Sosnowiec CKS Czeladź ? : ? (?:?)
Klasa A, Grupa II 14 17 lipca 1960 ??? Unia Ząbkowice RKS Grodziec ? : ? (?:?)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego