Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1959
1959 Klasa A, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (A)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara Częstochowa | Częstochowa |
2 | CKS Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
4 | Hutnik Będzin | Będzin |
5 | LZS Mrzygłód | Mrzygłód |
6 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |
7 | Polonia Sosnowiec | Sosnowiec |
8 | RKS Grodziec | Grodziec |
9 | Unia Ząbkowice | Ząbkowice |
10 | Victoria II Częstochowa | Częstochowa |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Stal Borowe Pole Zawiercie | CKS Częstochowa | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Kolejarz Sosnowiec | 0 : 5 (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Górnik Grodziec | Płomień Milowice | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | LZS Siewierz | Górnik Zagórze | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Skra II Częstochowa | Stal Myszków | 0 : 0 (0:0) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Skra II Częstochowa Stal Myszków Górnik Zagórze LZS Siewierz Płomień Milowice Górnik Grodziec Kolejarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki CKS Częstochowa Stal Borowe Pole Zawiercie
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |