Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 714: | Linia 714: | ||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== | ||
===Kolejka 10=== | ===Kolejka 10=== | ||
Linia 729: | Linia 728: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
Linia 790: | Linia 789: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 3''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
Linia 847: | Linia 846: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 13=== | ===Kolejka 13=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 909: | Linia 909: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[]] | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[]] | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 2''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
Linia 966: | Linia 966: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (3:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1958]]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 15=== | ===Kolejka 15=== | ||
Linia 1025: | Linia 1027: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 16=== | ===Kolejka 16=== | ||
Linia 1084: | Linia 1087: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 17=== | ===Kolejka 17=== | ||
Linia 1143: | Linia 1148: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 5''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 18=== | ===Kolejka 18=== | ||
Linia 1202: | Linia 1209: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec| Stal Huty Cedler]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice| Płomień II Milowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka |AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
Wersja z 07:27, 7 gru 2014
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Stal Huty Cedler | Sosnowiec |
2 | Czarni Sosnowiec | Sosnowiec |
3 | GKS Górnik Sosnowiec | Sosnowiec |
4 | AKS II Niwka | Sosnowiec |
5 | Brynica Czeladź | Czeladź |
6 | Płomień II Milowice | Sosnowiec |
7 | Stal Buczek Sosnowiec | Sosnowiec |
8 | Kotlarz Sosnowiec | Sosnowiec |
9 | Zew Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 3 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | AKS II Niwka | 6 : 1 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | pauza |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Czarni Sosnowiec | 4 : 2 (1:1) anulowany powtórka 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Stal Buczek Sosnowiec | 4 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Brynica Czeladź | 4 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Płomień II Milowice | 3 : 1 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | pauza |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Zew Ostrowy Górnicze | 4 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | AKS II Niwka | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 27 kwietnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | pauza |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Stal Buczek Sosnowiec | 4 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1958 | ??? | AKS II Niwka | Brynica Czeladź | 3 : 5 (3:5) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Płomień II Milowice | 0 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 4 maja 1957 | Czarni Sosnowiec | pauza |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | ??? | Płomień II Milowice | AKS II Niwka | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 5 : 2 (2:2) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Stal Huty Cedler | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 1 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 18 maja 1958 | Zew Ostrowy Górnicze | pauza |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 0 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Brynica Czeladź | 1 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Płomień II Milowice | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | AKS II Niwka | GKS Górnik Sosnowiec | 3 : 5 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | pauza |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | AKS II Niwka | 2 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 0 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Czarni Sosnowiec | 3 : 1 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Stal Buczek Sosnowiec | 2 : 2 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 8 czerwca 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | pauza |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Płomień II Milowice | 0 : 2 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 2 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Zew Ostrowy Górnicze | 4 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | ??? | AKS II Niwka | Kotlarz Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 15 czerwca 1958 | Brynica Czeladź | pauza |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Czarni Sosnowiec | 4 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Stal Buczek Sosnowiec | 4 : 1 (4:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Brynica Czeladź | 1 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | AKS II Niwka | pauza |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień II Milowice | 8 | 12 | 5 | 2 | 1 | 14 | 5 |
2 | Stal Huty Cedler | 8 | 11 | 5 | 1 | 2 | 17 | 6 |
3 | GKS Górnik Sosnowiec | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 20 | 12 |
4 | Zew Ostrowy Górnicze | 8 | 10 | 4 | 2 | 2 | 15 | 14 |
5 | Brynica Czeladź | 8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 14 |
6 | Kotlarz Sosnowiec | 8 | 7 | 3 | 1 | 4 | 9 | 12 |
7 | AKS II Niwka | 8 | 5 | 2 | 1 | 5 | 13 | 22 |
8 | Czarni Sosnowiec | 8 | 5 | 1 | 3 | 4 | 8 | 14 |
9 | Stal Buczek Sosnowiec | 8 | 4 | 1 | 2 | 5 | 11 | 20 |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Brynica Czeladź | 2 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Stal Buczek Sosnowiec | 2 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 1 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Stal Huty Cedler | 2 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 3 sierpnia 1958 | Płomień II Milowice | pauza |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | AKS II Niwka | 1 : 2 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 5 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Zew Ostrowy Górnicze | 7 : 3 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | GKS Górnik Sosnowiec | 0 : 2 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 10 sierpnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | pauza |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Płomień II Milowice | 4 : 1 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Brynica Czeladź | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Stal Buczek Sosnowiec | 3 : 0 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Czarni Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 17 sierpnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | pauza |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Stal Huty Cedler | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | Brynica Czeladź | AKS II Niwka | 2 : 1 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 6 : 2 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 24 sierpnia 1958 | Czarni Sosnowiec | pauza |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | AKS II Niwka | Płomień II Milowice | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Brynica Czeladź | 5 : 3 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Stal Buczek Sosnowiec | 1 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 30 sierpnia 1958] | Zew Ostrowy Górnicze | pauza |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Kotlarz Sosnowiec | 3 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Czarni Sosnowiec | 3 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Stal Huty Cedler | 0 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | AKS II Niwka | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 15 | 7 września 1958 | Stal Buczek Sosnowiec | pauza |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | AKS II Niwka | Zew Ostrowy Górnicze | 1 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | GKS Górnik Sosnowiec | 4 : 1 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Płomień II Milowice | 2 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | Brynica Czeladź | 1 : 1 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 16 | 14 września 1958 | Kotlarz Sosnowiec | pauza |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | Płomień II Milowice | Stal Buczek Sosnowiec | 1 : 5 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Stal Huty Cedler | 0 : 0 |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | AKS II Niwka | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 17 | 21 września 1958 | Brynica Czeladź | pauza |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | 28 września 1958 | ??? | Czarni Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 1 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Stal Huty Cedler | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Stal Buczek Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 3 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | ??? | Brynica Czeladź | Płomień II Milowice | 2 : 1 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 22 czerwca 1958 | AKS II Niwka | pauza |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] | 18 | 30 | ? | ? | ? | 56 | 17 |
2 | Czarni Sosnowiec | 18 | 28 | ? | ? | ? | 53 | 21 |
3 | Stal Budowy Kotłów | 18 | 22 | ? | ? | ? | 51 | 24 |
4 | [[]] | 18 | 22 | ? | ? | ? | 42 | 20 |
5 | [[]] | 18 | 19 | ? | ? | ? | 38 | 31 |
6 | [[]] | 18 | 18 | ? | ? | ? | 39 | 44 |
7 | Zew Ostrowy Górnicze | 18 | 14 | ? | ? | ? | 31 | 47 |
8 | [[]] | 18 | 13 | ? | ? | ? | 31 | 48 |
9 | [[]] | 18 | 11 | ? | ? | ? | 24 | 50
|