Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1958

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Spis treści

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Stal Huta Cedler (Polonia Sosnowiec) 16 22 10 2 4 34 13
2 Zew Ostrowy Górnicze 16 19 8 3 5 34 35
3 Górnik Sosnowiec 16 17 7 3 6 32 25
4 Brynica Czeladź 16 17 6 5 5 31 29
5 Stal Buczek Sosnowiec 16 17 7 3 6 32 30
6 Kotlarz Sosnowiec 16 15 7 1 8 20 27
7 AKS II Niwka 16 14 6 2 8 25 31
8 Płomień II Milowice 16 13 5 3 6 20 27
9 Czarni Sosnowiec 16 10 3 4 9 18 29

RUNDA WIOSENNA

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 1 13 kwietnia 1958 ??? Brynica Czeladź GKS Górnik Sosnowiec 1 : 1 (0:0)
Klasa B, Grupa I 1 13 kwietnia 1958 ??? Stal Buczek Sosnowiec Zew Ostrowy Górnicze 2 : 3 (1:2)
Klasa B, Grupa I 1 13 kwietnia 1958 ??? Czarni Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec 0 : 0
Klasa B, Grupa I 1 13 kwietnia 1958 ??? Stal Huty Cedler AKS II Niwka 6 : 1 (3:0)
Klasa B, Grupa I 1 13 kwietnia 1958 ??? Płomień II Milowice pauza

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 2 20 kwietnia 1958 ??? AKS II Niwka Czarni Sosnowiec 4 : 2 (1:1) anulowany powtórka 2 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa I 2 20 kwietnia 1958 ??? Kotlarz Sosnowiec Stal Buczek Sosnowiec 4 : 1 (0:0)
Klasa B, Grupa I 2 20 kwietnia 1958 ??? Zew Ostrowy Górnicze Brynica Czeladź 4 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 2 20 kwietnia 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec Płomień II Milowice 3 : 1 (3:1)
Klasa B, Grupa I 2 20 kwietnia 1958 ??? Stal Huty Cedler pauza

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 3 27 kwietnia 1958 ??? Płomień II Milowice Zew Ostrowy Górnicze 4 : 0 (2:0)
Klasa B, Grupa I 3 27 kwietnia 1958 ??? Brynica Czeladź Kotlarz Sosnowiec 1 : 2 (0:1)
Klasa B, Grupa I 3 27 kwietnia 1958 ??? Stal Buczek Sosnowiec AKS II Niwka 2 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 3 27 kwietnia 1958 ??? Czarni Sosnowiec Stal Huty Cedler 1 : 2 (0:1)
Klasa B, Grupa I 3 27 kwietnia 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec pauza


Kolejka 4

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 4 4 maja 1958 ??? Stal Huty Cedler Stal Buczek Sosnowiec 4 : 2 (1:2)
Klasa B, Grupa I 4 4 maja 1958 ??? AKS II Niwka Brynica Czeladź 3 : 5 (3:5)
Klasa B, Grupa I 4 4 maja 1958 ??? Kotlarz Sosnowiec Płomień II Milowice 0 : 2 (0:1)
Klasa B, Grupa I 4 4 maja 1958 ??? Zew Ostrowy Górnicze GKS Górnik Sosnowiec 1 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa I 4 4 maja 1958 Czarni Sosnowiec pauza

Kolejka 5

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 5 18 maja 1958 ??? Płomień II Milowice AKS II Niwka 1 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 5 18 maja 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec 5 : 2 (2:2)
Klasa B, Grupa I 5 18 maja 1958 ??? Brynica Czeladź Stal Huty Cedler 1 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 5 18 maja 1958 ??? Stal Buczek Sosnowiec Czarni Sosnowiec 1 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa I 5 18 maja 1958 Zew Ostrowy Górnicze pauza


Kolejka 6

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 6 ??? 1958 ??? Kotlarz Sosnowiec Zew Ostrowy Górnicze 0 : 1 (?:?)
Klasa B, Grupa I 6 ??? 1958 ??? Czarni Sosnowiec Brynica Czeladź 1 : 1 (?:?)
Klasa B, Grupa I 6 ??? 1958 ??? Stal Huty Cedler Płomień II Milowice 0 : 0
Klasa B, Grupa I 6 ??? 1958 ??? AKS II Niwka GKS Górnik Sosnowiec 3 : 5 (?:?)
Klasa B, Grupa I 6 ??? 1958 ??? Stal Buczek Sosnowiec pauza


Kolejka 7

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 7 8 czerwca 1958 ??? Zew Ostrowy Górnicze AKS II Niwka 2 : 2 (1:1)
Klasa B, Grupa I 7 8 czerwca 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec Stal Huty Cedler 0 : 1 (0:0)
Klasa B, Grupa I 7 8 czerwca 1958 ??? Płomień II Milowice Czarni Sosnowiec 3 : 1 (2:0)
Klasa B, Grupa I 7 8 czerwca 1958 ??? Brynica Czeladź Stal Buczek Sosnowiec 2 : 2 (2:1)
Klasa B, Grupa I 7 8 czerwca 1958 ??? Kotlarz Sosnowiec pauza


Kolejka 8

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 8 15 czerwca 1958 ??? Stal Buczek Sosnowiec Płomień II Milowice 0 : 2 (0:0)
Klasa B, Grupa I 8 15 czerwca 1958 ??? Czarni Sosnowiec GKS Górnik Sosnowiec 2 : 1 (2:1)
Klasa B, Grupa I 8 15 czerwca 1958 ??? Stal Huty Cedler Zew Ostrowy Górnicze 4 : 0 (2:0)
Klasa B, Grupa I 8 15 czerwca 1958 ??? AKS II Niwka Kotlarz Sosnowiec 2 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 8 15 czerwca 1958 Brynica Czeladź pauza


Kolejka 9

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 9 22 czerwca 1958 ??? Zew Ostrowy Górnicze Czarni Sosnowiec 4 : 1 (0:0)
Klasa B, Grupa I 9 22 czerwca 1958 ??? Kotlarz Sosnowiec Stal Huty Cedler 1 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 9 22 czerwca 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec Stal Buczek Sosnowiec 4 : 1 (4:1)
Klasa B, Grupa I 9 22 czerwca 1958 ??? Płomień II Milowice Brynica Czeladź 1 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa I 9 22 czerwca 1958 AKS II Niwka pauza

TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Płomień II Milowice 8 12 5 2 1 14 5
2 Stal Huty Cedler 8 11 5 1 2 17 6
3 GKS Górnik Sosnowiec 8 10 4 2 2 20 12
4 Zew Ostrowy Górnicze 8 10 4 2 2 15 14
5 Brynica Czeladź 8 8 2 4 2 12 14
6 Kotlarz Sosnowiec 8 7 3 1 4 9 12
7 AKS II Niwka 8 5 2 1 5 13 22
8 Czarni Sosnowiec 8 5 1 3 4 8 14
9 Stal Buczek Sosnowiec 8 4 1 2 5 11 20

RUNDA JESIENNA

Kolejka 10

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 10 3 sierpnia 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec Brynica Czeladź 2 : 1 (0:0)
Klasa B, Grupa I 10 3 sierpnia 1958 ??? Zew Ostrowy Górnicze Stal Buczek Sosnowiec 2 : 3 (0:2)
Klasa B, Grupa I 10 3 sierpnia 1958 ??? Kotlarz Sosnowiec Czarni Sosnowiec 1 : 3 (0:2)
Klasa B, Grupa I 10 3 sierpnia 1958 ??? AKS II Niwka Stal Huty Cedler 2 : 1 (2:1)
Klasa B, Grupa I 10 3 sierpnia 1958 Płomień II Milowice pauza

Kolejka 11

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 11 10 sierpnia 1958 ??? Czarni Sosnowiec AKS II Niwka 1 : 2 (0:2)
Klasa B, Grupa I 11 10 sierpnia 1958 ??? Stal Buczek Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec 5 : 1 (2:1)
Klasa B, Grupa I 11 10 sierpnia 1958 ??? Brynica Czeladź Zew Ostrowy Górnicze 7 : 3 (2:1)
Klasa B, Grupa I 11 10 sierpnia 1958 ??? Płomień II Milowice GKS Górnik Sosnowiec 0 : 2 (0:0)
Klasa B, Grupa I 11 10 sierpnia 1958 ??? Stal Huty Cedler pauza

Kolejka 12

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 12 17 sierpnia 1958 ??? Zew Ostrowy Górnicze Płomień II Milowice 4 : 1 (3:0)
Klasa B, Grupa I 12 17 sierpnia 1958 ??? Kotlarz Sosnowiec Brynica Czeladź 2 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa I 12 17 sierpnia 1958 ??? AKS II Niwka Stal Buczek Sosnowiec 3 : 0 (3:0)
Klasa B, Grupa I 12 17 sierpnia 1958 ??? Stal Huty Cedler Czarni Sosnowiec 2 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 12 17 sierpnia 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec pauza


Kolejka 13

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 13 24 sierpnia 1958 ??? Stal Buczek Sosnowiec Stal Huty Cedler 2 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa I 13 24 sierpnia 1958 ??? Brynica Czeladź AKS II Niwka 2 : 1 (2:0)
Klasa B, Grupa I 13 24 sierpnia 1958 ??? Płomień II Milowice Kotlarz Sosnowiec 1 : 2 (0:1)
Klasa B, Grupa I 13 24 sierpnia 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec Zew Ostrowy Górnicze 6 : 2 (3:0)
Klasa B, Grupa I 13 24 sierpnia 1958 Czarni Sosnowiec pauza

Kolejka 14

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 14 30 sierpnia 1958 ??? AKS II Niwka Płomień II Milowice 2 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 14 30 sierpnia 1958 ??? Kotlarz Sosnowiec GKS Górnik Sosnowiec 1 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 14 30 sierpnia 1958 ??? Stal Huty Cedler Brynica Czeladź 5 : 3 (3:1)
Klasa B, Grupa I 14 30 sierpnia 1958 ??? Czarni Sosnowiec Stal Buczek Sosnowiec 1 : 2 (1:0)
Klasa B, Grupa I 14 30 sierpnia 1958 Zew Ostrowy Górnicze pauza

Kolejka 15

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 15 7 września 1958 ??? Zew Ostrowy Górnicze Kotlarz Sosnowiec 3 : 2 (1:0)
Klasa B, Grupa I 15 7 września 1958 ??? Brynica Czeladź Czarni Sosnowiec 3 : 0 (2:0)
Klasa B, Grupa I 15 7 września 1958 ??? Płomień II Milowice Stal Huty Cedler 0 : 3 (0:2)
Klasa B, Grupa I 15 7 września 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec AKS II Niwka 0 : 0
Klasa B, Grupa I 15 7 września 1958 Stal Buczek Sosnowiec pauza


Kolejka 16

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 16 14 września 1958 ??? AKS II Niwka Zew Ostrowy Górnicze 1 : 3 (0:2)
Klasa B, Grupa I 16 14 września 1958 ??? Stal Huty Cedler GKS Górnik Sosnowiec 4 : 1 (2:0)
Klasa B, Grupa I 16 14 września 1958 ??? Czarni Sosnowiec Płomień II Milowice 2 : 2 (1:0)
Klasa B, Grupa I 16 14 września 1958 ??? Stal Buczek Sosnowiec Brynica Czeladź 1 : 1 (1:0)
Klasa B, Grupa I 16 14 września 1958 Kotlarz Sosnowiec pauza


Kolejka 17

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 17 21 września 1958 ??? Płomień II Milowice Stal Buczek Sosnowiec 1 : 5 (1:1)
Klasa B, Grupa I 17 21 września 1958 ??? GKS Górnik Sosnowiec Czarni Sosnowiec 1 : 2 (0:1)
Klasa B, Grupa I 17 21 września 1958 ??? Zew Ostrowy Górnicze Stal Huty Cedler 0 : 0
Klasa B, Grupa I 17 21 września 1958 ??? Kotlarz Sosnowiec AKS II Niwka 2 : 1 (1:1)
Klasa B, Grupa I 17 21 września 1958 Brynica Czeladź pauza


Kolejka 18

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa I 9 28 września 1958 ??? Czarni Sosnowiec Zew Ostrowy Górnicze 1 : 2 (1:1)
Klasa B, Grupa I 9 28 września 1958 ??? Stal Huty Cedler Kotlarz Sosnowiec 1 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 9 28 września 1958 ??? Stal Buczek Sosnowiec GKS Górnik Sosnowiec 3 : 0 (1:0)
Klasa B, Grupa I 9 28 września 1958 ??? Brynica Czeladź Płomień II Milowice 2 : 1 (0:1)
Klasa B, Grupa I 9 28 września 1958 AKS II Niwka pauza
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego