Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1959 Klasa C, Grupa II - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | 1959 Klasa C, Grupa II - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 18: | Linia 18: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
Linia 29: | Linia 29: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Strzemieszyce]]* | | ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe|LZS Strzemieszyce]]* (A) | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
Linia 117: | Linia 117: | ||
*'''UWAGA !!! Do Klasy B awansowała z II miejsca drużyna LZS Strzemieszyce, gdyż KS Dąbrowa II DG, który wygrał rozgrywki już posiadał w tej klasie rozgrywkowej (B) swoją pierwszą drużynę''' | *'''UWAGA !!! Do Klasy B awansowała z II miejsca drużyna LZS Strzemieszyce, gdyż KS Dąbrowa II DG, który wygrał rozgrywki już posiadał w tej klasie rozgrywkowej (B) swoją pierwszą drużynę''' | ||
==RUNDA WIOSENNA== | ==RUNDA WIOSENNA== | ||
Linia 686: | Linia 683: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
Linia 754: | Linia 751: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
Linia 961: | Linia 969: | ||
[[KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza]], [[LZS Strzemieszyce]], [[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]], [[Górnik Gołonóg]], [[Bolesławianka Bolesław|Bolesławianka II Bolesław]], [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]], [[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]], [[Zew Kazimierz|Zew II Ostrowy Górnicze]], [[LZS Łosień]] | [[KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza]], [[LZS Strzemieszyce]], [[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]], [[Górnik Gołonóg]], [[Bolesławianka Bolesław|Bolesławianka II Bolesław]], [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]], [[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]], [[Zew Kazimierz|Zew II Ostrowy Górnicze]], [[LZS Łosień]] | ||
===Kolejka | ===Kolejka 13=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza]], [[LZS Strzemieszyce]], [[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]], [[Górnik Gołonóg]], [[Bolesławianka Bolesław|Bolesławianka II Bolesław]], [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]], [[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]], [[Zew Kazimierz|Zew II Ostrowy Górnicze]], [[LZS Łosień]] | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza]], [[LZS Strzemieszyce]], [[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]], [[Górnik Gołonóg]], [[Bolesławianka Bolesław|Bolesławianka II Bolesław]], [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]], [[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]], [[Zew Kazimierz|Zew II Ostrowy Górnicze]], [[LZS Łosień]] | |||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 975: | Linia 1105: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 984: | Linia 1123: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 993: | Linia 1132: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1002: | Linia 1141: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1011: | Linia 1150: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | [[KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza]], [[LZS Strzemieszyce]], [[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]], [[Górnik Gołonóg]], [[Bolesławianka Bolesław|Bolesławianka II Bolesław]], [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]], [[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]], [[Zew Kazimierz|Zew II Ostrowy Górnicze]], [[LZS Łosień]] | ||
===Kolejka 16=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1025: | Linia 1166: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1034: | Linia 1184: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1043: | Linia 1193: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1052: | Linia 1202: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1061: | Linia 1211: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | [[KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza]], [[LZS Strzemieszyce]], [[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]], [[Górnik Gołonóg]], [[Bolesławianka Bolesław|Bolesławianka II Bolesław]], [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]], [[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]], [[Zew Kazimierz|Zew II Ostrowy Górnicze]], [[LZS Łosień]] | ||
===Kolejka 17=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1075: | Linia 1227: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1084: | Linia 1245: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1093: | Linia 1254: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1102: | Linia 1263: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1111: | Linia 1272: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | [[KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza]], [[LZS Strzemieszyce]], [[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]], [[Górnik Gołonóg]], [[Bolesławianka Bolesław|Bolesławianka II Bolesław]], [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]], [[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]], [[Zew Kazimierz|Zew II Ostrowy Górnicze]], [[LZS Łosień]] | ||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1125: | Linia 1288: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1134: | Linia 1306: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1143: | Linia 1315: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1152: | Linia 1324: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa C, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1160: | Linia 1332: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza|KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza]], [[LZS Strzemieszyce]], [[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]], [[Górnik Gołonóg]], [[Bolesławianka Bolesław|Bolesławianka II Bolesław]], [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]], [[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]], [[Zew Kazimierz|Zew II Ostrowy Górnicze]], [[LZS Łosień]] | |||
Aktualna wersja na dzień 01:15, 22 mar 2023
1959 Klasa C, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza | 16 | 24 | ? | ? | ? | 58 | 30 |
2 | LZS Strzemieszyce* (A) | 16 | 22 | ? | ? | ? | 50 | 33 |
3 | Unia II Strzemieszyce | 16 | 21 | ? | ? | ? | 56 | 45 |
4 | Górnik Gołonóg | 16 | 17 | ? | ? | ? | 45 | 39 |
5 | Bolesławianka II Bolesław | 16 | 16 | ? | ? | ? | 39 | 37 |
6 | Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 16 | 9 | ? | ? | ? | 26 | 46 |
7 | Górnik II Zagórze | 16 | 5 | ? | ? | ? | 18 | 53 |
8 | Zew II Ostrowy Górnicze | 16 | 2 | ? | ? | ? | 14 | 61 |
9 | LZS Łosień | 16 | 0 | ? | ? | ? | 1 | 47 |
- UWAGA !!! Do Klasy B awansowała z II miejsca drużyna LZS Strzemieszyce, gdyż KS Dąbrowa II DG, który wygrał rozgrywki już posiadał w tej klasie rozgrywkowej (B) swoją pierwszą drużynę
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 4 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 4 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 5 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 5 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 6 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 6 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 7 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 7 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 8 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 8 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 8 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 8 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 8 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 9 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 9 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 9 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 9 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 9 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 11 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 11 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 10 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 13 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 13 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 13 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 13 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 13 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 14 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 14 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 14 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 14 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 14 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 15 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 15 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 15 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 15 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 15 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C, Grupa II | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa C, Grupa II | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa II Dąbrowa Górnicza, LZS Strzemieszyce, Unia II Strzemieszyce, Górnik Gołonóg, Bolesławianka II Bolesław, Zagłębie II Dąbrowa Górnicza, Górnik II Zagórze, Zew II Ostrowy Górnicze, LZS Łosień