Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1937/1938: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 60: | Linia 60: | ||
| ALIGN=center|[[Będzin]] | | ALIGN=center|[[Będzin]] | ||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|79 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|82 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Częstochowianka]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|... | |||
| ALIGN=LEFT|[[Turyści Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|113 | |||
|} | |||
===BARAŻ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|Baraż | |||
| ALIGN=center|[[12 czerwca]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Okręgowa ZOZPN]] | |||
| ALIGN=center|Baraż | |||
| ALIGN=center|[[16 czerwca]] [[1938]] (n) | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | |||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== | ||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== |
Wersja z 13:25, 18 kwi 2017
Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1937/1938 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD LIGI OKRĘGOWEJ ZOZPN
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Unia Sosnowiec | Sosnowiec |
2 | Turyści Częstochowa | Częstochowa |
3 | CKS Czeladź | Czeladź |
4 | Brynica Czeladź | Czeladź |
5 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
6 | Brygada Częstochowa | Częstochowa |
7 | Skra Częstochowa | Częstochowa |
8 | Warta Zawiercie | Zawiercie |
9 | Częstochowianka | Częstochowa |
10 | Sarmacja Będzin | Będzin |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 30 | ? | ? | ? | 79 | 26 |
2 | CKS Czeladź | 18 | 30 | ? | ? | ? | 67 | 23 |
3 | Warta Zawiercie | 18 | 23 | ? | ? | ? | 60 | 36 |
4 | Unia Sosnowiec | 18 | 20 | ? | ? | ? | 82 | 59 |
5 | Sarmacja Będzin | 18 | 20 | ? | ? | ? | 47 | 25 |
6 | Brynica Czeladź | 18 | 16 | ? | ? | ? | 24 | 41 |
7 | Brygada Częstochowa | 18 | 15 | ? | ? | ? | 37 | 43 |
8 | Skra Częstochowa | 18 | 11 | ? | ? | ? | 34 | 44 |
9 | Częstochowianka | 18 | 10 | ? | ? | ? | 23 | 75 |
... | Turyści Częstochowa | 18 | 1 | ? | ? | ? | 13 | 113 |
BARAŻ
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | Baraż | 12 czerwca 1938 (n) | ?? | CKS Czeladź | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1 : 1 (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | Baraż | 16 czerwca 1938 (n) | ?? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | CKS Czeladź | 1 : 0 (1:0) |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 29 sierpnia 1937 (n) | ?? | Turyści Częstochowa | Unia Sosnowiec | 2 : 12 (1:3) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 29 sierpnia 1937 (n) | ?? | Brynica Czeladź | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 29 sierpnia 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 29 sierpnia 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 1 | 29 sierpnia 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Brygada Częstochowa
Skra Częstochowa
Warta Zawiercie
Częstochowianka
Sarmacja Będzin
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 2 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 3 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 3 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 3 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 3 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 3 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 4 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 4 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 4 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 4 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 4 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 5 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 5 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 5 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 5 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 5 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 6 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 6 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 6 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 6 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 6 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 7 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 7 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 7 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 7 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 7 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 8 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 8 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 8 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 8 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 8 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 9 | 24 października 1937 (n) | ?? | Unia Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 5 : 1 (2:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 9 | 24 października 1937 (n) | ?? | Brynica Czeladź | Turyści Częstochowa | 3 : 0 w.o. |
Liga Okręgowa ZOZPN | 9 | 24 października 1937 (n) | ?? | Skra Częstochowa | Brygada Częstochowa | 3 : 0 (2:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 9 | 24 października 1937 (n) | ?? | CKS Czeladź | Częstochowianka | 4 : 3 (2:1) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 9 | 24 października 1937 (n) | ?? | Warta Zawiercie | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 10 | 10 kwietnia 1938 (n) | ?? | Unia Sosnowiec | Turyści Częstochowa | 19 : 1 (8:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 10 | 10 kwietnia 1938 | ?? | CKS Czeladź | Brynica Czeladź | 2 : 0 (1:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 10 | 10 kwietnia 1938 | ?? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Brygada Częstochowa | 6 : 0 (3:0) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 10 | 10 kwietnia 1938 | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 10 | 10 kwietnia 1938 | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 11 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 11 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 11 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 11 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 11 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 12 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 12 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 12 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 12 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 12 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 13 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 13 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 13 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 13 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 13 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 14 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 14 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 14 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 14 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 14 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 15 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 15 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 15 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 15 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 15 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 16 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 16 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 16 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 16 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 16 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 17 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 17 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 17 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 17 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 17 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa ZOZPN | 18 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 18 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 18 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 18 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa ZOZPN | 18 | [[]] 1937 (n) | ?? | [[]] | [[]] | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Turyści Częstochowa CKS Czeladź Brynica Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza Brygada Częstochowa Skra Częstochowa Warta Zawiercie Częstochowianka Sarmacja Będzin
W niedzielę 1 maja 1938 roku miał miejsce mecz Sarmacja - Brygada 5 : 1 (0:0) (kolejka?) a w środę 4 maja 1938 zaległy mecz z rundy jesiennej Brygada - Sarmacja 0 : 0 (kolejka ?) [GC 102 (cz. 05.05.1938)]