Zieloni Żarki: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 94: | Linia 94: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2001/2002|'''2001/2002''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2001/2002|'''2001/2002''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2002/2003|'''2002/2003''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2002/2003|'''2002/2003''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 108: | Linia 108: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2003/2004|'''2003/2004''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2003/2004|'''2003/2004''']] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2004/2005|'''2004/2005''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2004/2005|'''2004/2005''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 120: | Linia 120: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2005/2006|'''2005/2006''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2005/2006|'''2005/2006''']] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2006/2007|'''2006/2007''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2006/2007|'''2006/2007''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 132: | Linia 132: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2007/2008|'''2007/2008''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2007/2008|'''2007/2008''']] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2008/2009|'''2008/2009''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2008/2009|'''2008/2009''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 144: | Linia 144: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2009/2010|'''2009/2010''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2009/2010|'''2009/2010''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 150: | Linia 150: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2010/2011|'''2010/2011''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2010/2011|'''2010/2011''']] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2011/2012|'''2011/2012''']] | | ALIGN=center|[[Zieloni Żarki (piłka nożna) - Sezon 2011/2012|'''2011/2012''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 09:17, 25 paź 2015
'Zieloni Żarki' | |
Data powstania | ???? |
Poprzednie nazwy | ??? |
Barwy | ??? |
Adres | ??? |
Stadion | |
Hala sportowa | ??? |
Sekcje sportowe | ??? |
[ Strona internetowa] |
Klub sportowy w Żarkach
Sekcja piłki nożnej
.................................. .................................. .................................. ..................................
Lata 1990 - 2016
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | UWAGI |
---|---|---|---|
1990/1991 | ? | ? | - |
1991/1992 | ? | ? | - |
1992/1993 | ? | ? | - |
1993/1994 | ? | ? | - |
1994/1995 | ? | ? | - |
1995/1996 | ? | ? | - |
1996/1997 | ? | ? | - |
1997/1998 | ? | ? | - |
1998/1999 | ? | ? | - |
1999/2000 | ? | ? | - |
2000/2001 | ? | ? | - |
2001/2002 | ? | ? | - |
2002/2003 | ? | ? | - |
2003/2004 | ? | ? | - |
2004/2005 | ? | ? | - |
2005/2006 | ? | ? | - |
2006/2007 | ? | ? | - |
2007/2008 | ? | ? | - |
2008/2009 | ? | ? | - |
2009/2010 | ? | ? | - |
2010/2011 | ? | ? | - |
2011/2012 | ? | ? | - |
2012/2013 | Liga Okręgowa, grupa: Katowice II | ? | - |
2013/2014 | Liga IV, Grupa I (Śl.) | ? | - |
2014/2015 | Liga IV, Grupa I (Śl.) | ? | - |
2015/2016 | Liga IV, Grupa I (Śl.) | ? | - |