Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „1. Przemsza Siewierz 30 74 23 5 2 101-28 AWANS 2. Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 30 71 23 2 5 104-26 3. [[Zagłębiak Dąbrowa Gó...”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga Okręgowa (Katowice IV) - Sezon 2014/2015''' | |||
* Awans do IV Ligi: Przemsza Siewierz. Spadek do Klasy A: MKS Sławków, Pionier Ujejsce, Strażak Mierzęcice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
3. | * Strażak Mierzęcice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|101 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|104 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza ]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Silesia Miechowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ŁKS Łagiewniki Bytom]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Odra Miasteczko Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Biały Brzeziny Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom|Polonia II Bytom]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|78 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Nakło Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
Strażak Mierzęcice | |- | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sokół Orzech]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Sławków]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga7752.html | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2014/2015]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2014/2015]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2014/2015]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2014/2015]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2014/2015|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 09:44, 7 lis 2022
Piłka nożna: Liga Okręgowa (Katowice IV) - Sezon 2014/2015
- Awans do IV Ligi: Przemsza Siewierz. Spadek do Klasy A: MKS Sławków, Pionier Ujejsce, Strażak Mierzęcice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Strażak Mierzęcice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przemsza Siewierz (A) | 30 | 74 | 23 | 5 | 2 | 101 | 28 |
2 | Tęcza Błędów | 30 | 71 | 23 | 2 | 5 | 104 | 26 |
3 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 30 | 65 | 21 | 2 | 7 | 81 | 34 |
4 | Silesia Miechowice | 30 | 55 | 16 | 7 | 7 | 62 | 45 |
5 | Warta Zawiercie | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 68 | 45 |
6 | ŁKS Łagiewniki Bytom | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 51 | 58 |
7 | Odra Miasteczko Śląskie | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 58 | 53 |
8 | Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 30 | 38 | 9 | 11 | 10 | 62 | 48 |
9 | Cyklon Rogoźnik | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 43 | 64 |
10 | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie | 30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 47 | 59 |
11 | Polonia II Bytom | 30 | 31 | 8 | 7 | 15 | 48 | 78 |
12 | Orzeł Nakło Śląskie | 30 | 31 | 9 | 4 | 17 | 46 | 68 |
13 | Sokół Orzech | 30 | 30 | 9 | 3 | 18 | 48 | 87 |
14 | MKS Sławków (S) | 30 | 26 | 7 | 5 | 18 | 33 | 79 |
15 | Pionier Ujejsce (S) | 30 | 24 | 7 | 3 | 20 | 41 | 70 |
16 | Strażak Mierzęcice (S) | 30 | 19 | 5 | 4 | 21 | 25 | 76 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga7752.html