Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 18: | Linia 18: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|1. [[Przemsza Siewierz]] 30 74 23 5 2 101-28 AWANS(A) | | ALIGN=LEFT|1. [[Przemsza Siewierz]] 30 74 23 5 2 101-28 AWANS(A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 29: | Linia 29: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|2. [[Tęcza Błędów]] (Dąbrowa Górnicza) 30 71 23 2 5 104-26 | | ALIGN=LEFT|2. [[Tęcza Błędów]] (Dąbrowa Górnicza) 30 71 23 2 5 104-26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 40: | Linia 40: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] 30 65 21 2 7 81-34 | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] 30 65 21 2 7 81-34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 51: | Linia 51: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|4. Silesia Miechowice (Bytom) 30 55 16 7 7 62-45 | | ALIGN=LEFT|4. Silesia Miechowice (Bytom) 30 55 16 7 7 62-45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 62: | Linia 62: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|5. [[Warta Zawiercie]] 30 52 16 4 10 68-45 | | ALIGN=LEFT|5. [[Warta Zawiercie]] 30 52 16 4 10 68-45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 73: | Linia 73: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|6. ŁKS Łagiewniki (Bytom) 30 44 13 5 12 51-58 ] | | ALIGN=LEFT|6. ŁKS Łagiewniki (Bytom) 30 44 13 5 12 51-58 ] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 84: | Linia 84: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|7. Odra Miasteczko Śląskie 30 43 12 7 11 58-53 | | ALIGN=LEFT|7. Odra Miasteczko Śląskie 30 43 12 7 11 58-53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 95: | Linia 95: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|8. Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 30 38 9 11 10 62-48 ]] | | ALIGN=LEFT|8. Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 30 38 9 11 10 62-48 ]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 106: | Linia 106: | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|9. [[Cyklon Rogoźnik]] 30 38 11 5 14 43-64 | | ALIGN=LEFT|9. [[Cyklon Rogoźnik]] 30 38 11 5 14 43-64 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 117: | Linia 117: | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|10. Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 30 37 9 10 11 47-59 | | ALIGN=LEFT|10. Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 30 37 9 10 11 47-59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 128: | Linia 128: | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|11. Polonia II Bytom 30 31 8 7 15 48-78 | | ALIGN=LEFT|11. Polonia II Bytom 30 31 8 7 15 48-78 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 139: | Linia 139: | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|12. Orzeł Nakło Śląskie 30 31 9 4 17 46-68 | | ALIGN=LEFT|12. Orzeł Nakło Śląskie 30 31 9 4 17 46-68 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 150: | Linia 150: | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|13. Sokół Orzech 30 30 9 3 18 48-87 SPADEK | | ALIGN=LEFT|13. Sokół Orzech 30 30 9 3 18 48-87 SPADEK | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 161: | Linia 161: | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|14. [[MKS Sławków]] 30 26 7 5 18 33-79 SPADEK | | ALIGN=LEFT|14. [[MKS Sławków]] 30 26 7 5 18 33-79 SPADEK | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 172: | Linia 172: | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce]] 30 24 7 3 20 41-70 SPADEK (B) | | ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce]] 30 24 7 3 20 41-70 SPADEK (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 183: | Linia 183: | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|16. [[Strażak Mierzęcice]] 30 19 5 4 21 25-76 SPADEK (S) | | ALIGN=LEFT|16. [[Strażak Mierzęcice]] 30 19 5 4 21 25-76 SPADEK (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 194: | Linia 194: | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | | ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 205: | Linia 205: | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | | ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? |
Wersja z 14:33, 19 sie 2018
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. Przemsza Siewierz 30 74 23 5 2 101-28 AWANS(A) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | 2. Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 30 71 23 2 5 104-26 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 65 21 2 7 81-34 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | 4. Silesia Miechowice (Bytom) 30 55 16 7 7 62-45 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | 5. Warta Zawiercie 30 52 16 4 10 68-45 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | 6. ŁKS Łagiewniki (Bytom) 30 44 13 5 12 51-58 ] | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | 7. Odra Miasteczko Śląskie 30 43 12 7 11 58-53 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | 8. Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 30 38 9 11 10 62-48 ]] | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | 9. Cyklon Rogoźnik 30 38 11 5 14 43-64 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | 10. Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 30 37 9 10 11 47-59 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | 11. Polonia II Bytom 30 31 8 7 15 48-78 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | 12. Orzeł Nakło Śląskie 30 31 9 4 17 46-68 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | 13. Sokół Orzech 30 30 9 3 18 48-87 SPADEK | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | 14. MKS Sławków 30 26 7 5 18 33-79 SPADEK | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | Pionier Ujejsce 30 24 7 3 20 41-70 SPADEK (B) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | 16. Strażak Mierzęcice 30 19 5 4 21 25-76 SPADEK (S) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
- Strażak Mierzęcice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej