Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020 | Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020 | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Czarni Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Niegowoniczki 2018]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| [[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|} | |||
Wersja z 15:15, 16 paź 2020
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Czarni Sosnowiec (A) | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 56 | 4 |
2 | Jedność Strzyżowice | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 29 | 14 |
3 | Promień Strzemieszyce Małe | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 35 | 14 |
4 | Zew Kazimierz | 10 | 19 | 5 | 4 | 1 | 34 | 9 |
5 | UKS Sławków | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 18 | 18 |
6 | Górnik II Wojkowice | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 34 | 19 |
7 | Gmina II Psary | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 33 |
8 | Niegowoniczki 2018 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 13 | 31 |
9 | Łazowianka II Łazy | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 17 | 34 |
10 | Strażak Nowa Wieś | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 6 | 38 |
11 | JSP Warta Zawiercie | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 9 | 55 |