Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2019/2020

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 KS Czarni Sosnowiec (A) 10 28 9 1 0 56 4
2 Jedność Strzyżowice 10 25 8 1 1 29 14
3 Promień Strzemieszyce Małe 10 20 6 2 2 35 14
4 Zew Kazimierz 10 19 5 4 1 34 9
5 UKS Sławków 10 18 6 0 4 18 18
6 Górnik II Wojkowice 10 17 5 2 3 34 19
7 Gmina II Psary 10 10 3 1 6 18 33
8 Niegowoniczki 2018 10 9 3 0 7 13 31
9 Łazowianka II Łazy 10 8 2 2 6 17 34
10 Strażak Nowa Wieś 9 1 0 1 8 6 38
11 JSP Warta Zawiercie 9 0 0 0 9 9 55


Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia).

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 25 sierpnia, 17:00 Niegowoniczki 2018 1-2 UKS Sławków 25 sierpnia, 17:00 Gmina II Psary 1-6 Górnik II Wojkowice 25 sierpnia, 15:00 Czarni Sosnowiec 6-0 Jedność Strzyżowice 25 sierpnia, 17:00 Strażak Nowa Wieś - JSP Warta Zawiercie w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (22 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: JSP Warta Zawiercie.

Jedność Strzyżowice 4-2 Strażak Nowa Wieś 1 września, 11:00 Górnik II Wojkowice 1-2 Czarni Sosnowiec 1 września, 17:00 UKS Sławków 2-1 Gmina II Psary 1 września, 17:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Niegowoniczki 2018 1 września, 17:00 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).

Niegowoniczki 2018 2-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 7 września, 17:00 Gmina II Psary 1-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 8 września, 17:30 Czarni Sosnowiec 4-0 UKS Sławków 8 września, 17:00 Strażak Nowa Wieś 0-4 Górnik II Wojkowice 8 września, 17:00 JSP Warta Zawiercie 2-4 Jedność Strzyżowice 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Jedność Strzyżowice.

Górnik II Wojkowice 4-1 JSP Warta Zawiercie 15 września, 16:00 UKS Sławków 1-0 Strażak Nowa Wieś 15 września, 16:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Czarni Sosnowiec 15 września, 16:00 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3-6 Gmina II Psary 15 września, 16:00 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 7-0 Niegowoniczki 2018 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Niegowoniczki 2018.

Gmina II Psary 0-6 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 22 września, 15:00 Czarni Sosnowiec 12-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 22 września, 16:00 Strażak Nowa Wieś 1-9 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 września, 16:00 JSP Warta Zawiercie 3-4 UKS Sławków 22 września, 16:00 Jedność Strzyżowice 4-1 Górnik II Wojkowice 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Górnik II Wojkowice.

UKS Sławków 1-2 Jedność Strzyżowice 29 września, 15:30 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 8-0 JSP Warta Zawiercie 29 września, 15:30 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 4-0 Strażak Nowa Wieś 29 września, 15:30 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Czarni Sosnowiec 28 września, 15:30 Niegowoniczki 2018 1-4 Gmina II Psary 28 września, 15:30

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Gmina II Psary.

Czarni Sosnowiec 5-0 Niegowoniczki 2018 6 października, 15:00 Strażak Nowa Wieś 1-5 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6 października, 15:00 JSP Warta Zawiercie 1-5 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 6 października, 16:00 Jedność Strzyżowice 2-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 6 października, 15:00 Górnik II Wojkowice 3-5 UKS Sławków 6 października, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: UKS Sławków.

Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4-4 Górnik II Wojkowice 12 października, 11:00 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Jedność Strzyżowice 13 października, 15:00 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 11-0 JSP Warta Zawiercie 13 października, 15:00 Niegowoniczki 2018 3-0 Strażak Nowa Wieś 12 października, 15:00 (wo) nie odbył się Gmina II Psary 1-6 Czarni Sosnowiec 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Czarni Sosnowiec.

Strażak Nowa Wieś 2-2 Gmina II Psary 20 października, 15:00 JSP Warta Zawiercie 1-4 Niegowoniczki 2018 20 października, 15:00 Jedność Strzyżowice 4-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 19 października, 15:00 Górnik II Wojkowice 5-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 20 października, 15:00 UKS Sławków 1-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza).

Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-2 UKS Sławków 27 października, 14:30 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Górnik II Wojkowice 26 października, 14:30 Niegowoniczki 2018 0-3 Jedność Strzyżowice 27 października, 14:30 Gmina II Psary 2-0 JSP Warta Zawiercie 27 października, 14:30 Czarni Sosnowiec 6-0 Strażak Nowa Wieś 27 października, 14:30

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Strażak Nowa Wieś.

JSP Warta Zawiercie 1-13 Czarni Sosnowiec 3 listopada, 14:00 Jedność Strzyżowice 5-0 Gmina II Psary 2 listopada, 14:00 Górnik II Wojkowice 5-1 Niegowoniczki 2018 3 listopada, 14:00 UKS Sławków 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2 listopada, 14:00 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pauza: Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia).

Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Zew Kazimierz (Sosnowiec) UKS Sławków - Niegowoniczki 2018 Górnik II Wojkowice - Gmina II Psary Jedność Strzyżowice - Czarni Sosnowiec JSP Warta Zawiercie - Strażak Nowa Wieś

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Pauza: JSP Warta Zawiercie.

Strażak Nowa Wieś - Jedność Strzyżowice Czarni Sosnowiec - Górnik II Wojkowice Gmina II Psary - UKS Sławków Niegowoniczki 2018 - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).

Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Niegowoniczki 2018 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Gmina II Psary UKS Sławków - Czarni Sosnowiec Górnik II Wojkowice - Strażak Nowa Wieś Jedność Strzyżowice - JSP Warta Zawiercie

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Pauza: Jedność Strzyżowice.

JSP Warta Zawiercie - Górnik II Wojkowice Strażak Nowa Wieś - UKS Sławków Czarni Sosnowiec - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) Gmina II Psary - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) Niegowoniczki 2018 - Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Niegowoniczki 2018.

Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Gmina II Psary Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Czarni Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Strażak Nowa Wieś UKS Sławków - JSP Warta Zawiercie Górnik II Wojkowice - Jedność Strzyżowice

Kolejka 17 - 9-10 maja

Pauza: Górnik II Wojkowice.

Jedność Strzyżowice - UKS Sławków JSP Warta Zawiercie - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) Strażak Nowa Wieś - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) Czarni Sosnowiec - Zew Kazimierz (Sosnowiec) Gmina II Psary - Niegowoniczki 2018

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: Gmina II Psary.

Niegowoniczki 2018 - Czarni Sosnowiec Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Strażak Nowa Wieś Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - JSP Warta Zawiercie Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Jedność Strzyżowice UKS Sławków - Górnik II Wojkowice

Kolejka 19 - 23-24 maja

Pauza: UKS Sławków.

Górnik II Wojkowice - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) Jedność Strzyżowice - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) JSP Warta Zawiercie - Zew Kazimierz (Sosnowiec) Strażak Nowa Wieś - Niegowoniczki 2018 Czarni Sosnowiec - Gmina II Psary

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: Czarni Sosnowiec.

Gmina II Psary - Strażak Nowa Wieś Niegowoniczki 2018 - JSP Warta Zawiercie Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Jedność Strzyżowice Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Górnik II Wojkowice Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - UKS Sławków

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Pauza: Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza).

UKS Sławków - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) Górnik II Wojkowice - Zew Kazimierz (Sosnowiec) Jedność Strzyżowice - Niegowoniczki 2018 JSP Warta Zawiercie - Gmina II Psary Strażak Nowa Wieś - Czarni Sosnowiec

Kolejka 22 - 13-14 czerwca

Pauza: Strażak Nowa Wieś.

Czarni Sosnowiec - JSP Warta Zawiercie Gmina II Psary - Jedność Strzyżowice Niegowoniczki 2018 - Górnik II Wojkowice Zew Kazimierz (Sosnowiec) - UKS Sławków Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego