Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975''' | '''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975''' | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] (A) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Grodziec|Górnik II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|} |
Wersja z 20:34, 19 lip 2017
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Rogoźnik (A) | 16 | 29 | ? | ? | ? | 68 | 11 |
2 | Iskra Psary | 16 | 22 | ? | ? | ? | 45 | 29 |
3 | Unia Ząbkowice | 16 | 19 | ? | ? | ? | 42 | 18 |
4 | Górnik II Grodziec | 16 | 18 | ? | ? | ? | 53 | 32 |
5 | Pionier Ujejsce | 16 | 12 | ? | ? | ? | 24 | 36 |
6 | Jedność Strzyżowice | 16 | 12 | ? | ? | ? | 28 | 43 |
7 | Błękitni Sarnów | 16 | 11 | ? | ? | ? | 28 | 55 |
8 | Błyskawica Preczów | 16 | 10 | ? | ? | ? | 24 | 54 |
9 | Przemsza Okradzionów | 16 | 9 | ? | ? | ? | 21 | 60 |