Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zawiercie) - Sezon 1970/1971: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzono nową stronę "Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zawiercie) - Sezon 1970/1971") |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zawiercie) - Sezon 1970/1971 | Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zawiercie) - Sezon 1970/1971 | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Michałkowice|Jedność II Michałkowice]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów|Górnik II Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice|Górnik 09 II Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Husar Będzin|Husar II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Stal Rogoźnik]] - wycofała się w trakcie rundy jesiennej. Jej mecze zostały anulowane. | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} |
Wersja z 19:21, 6 lis 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Zawiercie) - Sezon 1970/1971
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotlarz Sosnowiec (A) | 16 | 25 | 29 | 9 | |||
2 | Górnik II Piaski | 16 | 23 | 39 | 17 | |||
3 | Jedność II Michałkowice | 16 | 21 | 47 | 24 | |||
4 | Górnik II Klimontów | 16 | 17 | 35 | 23 | |||
5 | Górnik II Kazimierz | 16 | 16 | 32 | 33 | |||
6 | Górnik 09 II Mysłowice | 16 | 13 | 25 | 26 | |||
7 | Górnik II Zagórze | 16 | 10 | 27 | 37 | |||
8 | Kolejarz Sosnowiec | 16 | 9 | 21 | 51 | |||
9 | Husar II Będzin | 16 | 8 | 12 | 45 | |||
- | Stal Rogoźnik - wycofała się w trakcie rundy jesiennej. Jej mecze zostały anulowane. | - | - | - | - |