Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1934''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | '''Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1934''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|} | |||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== |
Wersja z 15:49, 5 sty 2019
Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1934 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 2
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 3
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 4
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 5
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 5 | 13 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 5 | 13 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 5 | 13 maja 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
RUNDA II
Kolejka 6
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 7
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 8
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Kolejka 10
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (3) | 10 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Płomień Sosnowiec Czarni Sosnowiec Samson Modrzejów Świt Sosnowiec Makabi Sosnowiec Kinereth Sosnowiec
Wyniki meczów
- 3 czerwca 1934 Kinereth ... - Samson ... 2 : 2
- 10 czerwca 1934 Kinereth ... - Makkabi ... 1 : 0
- 10 czerwca 1934 Czarni Sosnowiec - Płomień Sosnowiec 3 : 0