Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 17: | Linia 17: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Jedność Michałkowice (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|78 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MZKS Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Azoty Chorzów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Lechia Mysłowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Żarki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LKS Kromołów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 20:53, 27 cze 2017
Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1971/1972
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jedność Michałkowice (A) | 22 | 38 | ? | ? | ? | 66 | 9 |
2 | Warta Zawiercie | 22 | 37 | ? | ? | ? | 52 | 21 |
3 | Stal Poręba | 22 | 36 | ? | ? | ? | 78 | 20 |
4 | MZKS Myszków | 22 | 23 | ? | ? | ? | 36 | 33 |
5 | Włókniarz Zawiercie | 22 | 21 | ? | ? | ? | 31 | 30 |
6 | Azoty Chorzów | 22 | 19 | ? | ? | ? | 37 | 30 |
7 | Budowlani Ogrodzieniec | 22 | 19 | ? | ? | ? | 37 | 42 |
8 | Lechia Mysłowice | 22 | 18 | ? | ? | ? | 24 | 43 |
9 | KS Żarki | 22 | 17 | ? | ? | ? | 31 | 39 |
10 | Przemsza Siewierz | 22 | 17 | ? | ? | ? | 28 | 60 |
11 | Łazowianka Łazy | 22 | 7 | ? | ? | ? | 20 | 71 |
12 | LKS Kromołów | 22 | 7 | ? | ? | ? | 22 | 77 |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Włókniarz Zawiercie | Stal Poręba | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Budowlani Ogrodzieniec | MZKS Myszków | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Łazowianka Łazy | Warta Zawiercie | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Kromołów | Jedność ... | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Azoty Chorzów | Żarki | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Zawiercie) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Lechia Mysłowice | Siewierz | 1 : 3 (?:?) |