Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2004/2005: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1 | '''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2004/2005''' | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|84 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|99 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski ]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|91 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|85 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zgoda Byczyna]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podłęże Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło II Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|105 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|117 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS II Sławków]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|122 | |||
|} | |||
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | |||
MKS II Sławków wycofał się po rundzie jesiennej. | |||
Po rozegraniu barażów o utrzymanie w klasie A okazało się, że Unia Ząbkowice nie spadła jednak z ligi okręgowej do klasy A. Podjęto także decyzję o powiększeniu ligi z 16 do 18 zespołów. W związku z tym trzy dodatkowe miejsca zajęły drużyny pokonane w barażach o utrzymanie - Źródło II Kromołów i LKS Wysoka, a także 15. zespół w tabeli - Płomień Niegowonice. | |||
[[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 2004/2005]] | [[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 2004/2005]] |
Wersja z 22:31, 29 lip 2016
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2004/2005
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 30 | 84 | 27 | 3 | 0 | 99 | 14 |
2 | Górnik Piaski | 30 | 63 | 20 | 3 | 7 | 76 | 44 |
3 | Przemsza Siewierz | 30 | 60 | 19 | 3 | 8 | 91 | 37 |
4 | Zagłębie II Sosnowiec | 30 | 60 | 18 | 6 | 6 | 85 | 25 |
5 | Strażak Mierzęcice | 30 | 54 | 16 | 6 | 8 | 67 | 30 |
6 | Ciężkowianka Jaworzno | 30 | 50 | 14 | 8 | 8 | 90 | 36 |
7 | Zgoda Byczyna | 30 | 47 | 14 | 5 | 11 | 54 | 37 |
8 | Podłęże Jaworzno | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 50 | 59 |
9 | Cyklon Rogoźnik | 30 | 41 | 13 | 2 | 15 | 48 | 67 |
10 | Tęcza Błędów | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 50 | 66 |
11 | Zagłębiak Tucznawa | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 43 | 51 |
12 | LKS Wysoka | 30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 43 | 62 |
13 | Zew Kazimierz | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 37 | 51 |
14 | Źródło II Kromołów | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 53 | 105 |
15 | Płomień Niegowonice | 30 | 10 | 3 | 1 | 26 | 23 | 117 |
16 | MKS II Sławków | 30 | 6 | 2 | 0 | 28 | 14 | 122 |
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
MKS II Sławków wycofał się po rundzie jesiennej.
Po rozegraniu barażów o utrzymanie w klasie A okazało się, że Unia Ząbkowice nie spadła jednak z ligi okręgowej do klasy A. Podjęto także decyzję o powiększeniu ligi z 16 do 18 zespołów. W związku z tym trzy dodatkowe miejsca zajęły drużyny pokonane w barażach o utrzymanie - Źródło II Kromołów i LKS Wysoka, a także 15. zespół w tabeli - Płomień Niegowonice.