Piłka nożna: Klasa A, Grupa I - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 20: | Linia 20: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Miechowice (Silesia Bytom) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 31: | Linia 31: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Chropaczów (Czarni Świętochłowice) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 42: | Linia 42: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stal Karb (Bobrek Bytom) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 53: | Linia 53: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Kopalnia Marchlewski (Bytom) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 64: | Linia 64: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik II Bytom (Szombierki II Bytom) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 75: | Linia 75: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Piekary Śl. (Polonia Piekary Śl.) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 86: | Linia 86: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stal Brzeziny (Orzeł Piekary Śl.) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 95: | Linia 95: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Rokitnica (Zabrze) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Tarnowskie Góry | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 105: | Linia 116: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Spójnia Lubliniec (Unia Lubliniec) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Michałkowice (Jedność Michałkowice) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| LZS Górniki (Rodło Bytom) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Bobrowniki Będzińskie]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==[[DO PRZEPISANIA - NIE DOTYCZY TEGO HASŁA !]]== | ==[[DO PRZEPISANIA - NIE DOTYCZY TEGO HASŁA !]]== |
Wersja z 11:55, 4 maj 2017
Piłka nożna: Klasa A, Grupa I - Sezon 1954
- 1954 tabela Grupa I (Bytom)
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Miechowice (Silesia Bytom) | 24 | 33 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Górnik Chropaczów (Czarni Świętochłowice) | 24 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Stal Karb (Bobrek Bytom) | 24 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Górnik Kopalnia Marchlewski (Bytom) | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Górnik II Bytom (Szombierki II Bytom) | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Górnik Piekary Śl. (Polonia Piekary Śl.) | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Stal Brzeziny (Orzeł Piekary Śl.) | 24 | 23 | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | AZS Rokitnica (Zabrze) | 24 | 22 | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Kolejarz Tarnowskie Góry | 24 | 21 | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Spójnia Lubliniec (Unia Lubliniec) | 24 | 21 | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Górnik Michałkowice (Jedność Michałkowice) | 24 | 17 | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | LZS Górniki (Rodło Bytom) | 24 | 16 | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | LZS Bobrowniki Będzińskie | 24 | 15 | ? | ? | ? | ? | ? |
DO PRZEPISANIA - NIE DOTYCZY TEGO HASŁA !
Klasa A, Grupa III - Sezon 1954
SKŁAD KLASY A (Grupa III)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Grodziec | Grodziec |
2 | Budowlani Rogoźnik | Rogoźnik |
3 | Górnik Będzin | Będzin |
4 | Górnik Grodziec | Grodziec |
5 | Górnika Niwka | Sosnowiec |
6 | Górnik Piaski | Czeladź |
7 | Górnik Siemianowice | Siemianowice Śl. |
8 | Huta Bieruta Częstochowa | Częstochowa |
9 | Huta Cedler Sosnowiec | Sosnowiec |
10 | Huta Ferrum Siemianowice Śl. | Siemianowice Śl. |
11 | Motor Siemianowice | Siemianowice Śl. |
12 | Stal Myszków | Myszków |
13 | Stal Zawiercie | Zawiercie |
14 | Włókniarz Stradom | Częstochowa |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1954 (n) | ??? | Górnik Piekary Śl. | LZS Bobrowniki Będzińskie | 8 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1954 (n) | ??? | - | - | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | ??? 1954 (n) | ??? | - | - | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | ??? 1954 (n) | ??? | - | - | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | ??? 1954 (n) | ??? | - | - | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | ??? 1954 (n) | ??? | - | - | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 10 | ??? 1954 (n) | ??? | - | - | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
RUNDA JESIENNA
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Górnika Niwka | Górnik Grodziec | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n)) | ??? | Górnik Będzin | Górnik Piaski | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Huta Ferrum | Górnik Siemianowice | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Motor Siemianowice | Huta Cedler Sosnowiec | 0 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Stal Myszków | Budowlani Rogoźnik | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Włókniarz Stradom | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 16 | 4 lipca 1954 (n) | ??? | Huta Bieruta Częstochowa | Stal Zawiercie | 1 : 2 (?:?) |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Budowlani Rogoźnik Górnik Będzin Górnik Grodziec Górnika Niwka Górnik Piaski Górnik Siemianowice Huta Bierut Częstochowa Huta Cedler Sosnowiec Huta Ferrum Motor Siemianowice Stal Myszków Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 18 | 25 lipca 1954 (n) | ??? | Górnika Niwka | Huta Bieruta Częstochowa | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 25 lipca 1954 (n) | ??? | Stal Myszków | Górnik Piaski | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 25 lipca 1954 (n) | ??? | Górnik Będzin | Stal Zawiercie | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 25 lipca 1954 (n) | ??? | Huta Ferrum | Huta Cedler Sosnowiec | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 25 lipca 1954 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Siemianowice | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 25 lipca 1954 (n) | ??? | Motor Siemianowice | Górnik Grodziec | 8 : 3 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 18 | 25 lipca 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Rogoźnik Włókniarz Stradom
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 19 | 1 sierpnia 1954 (n) | ??? | Budowlani Rogoźnik | Górnika Niwka | 2 : 3 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 1 sierpnia 1954 (n) | ??? | Huta Cedler Sosnowiec | Stal Myszków | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 1 sierpnia 1954 (n) | ??? | Stal Zawiercie | Huta Ferrum | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 1 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnik Piaski | Budowlani Grodziec | 4 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 1 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnik Grodziec | Górnik Będzin | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 1 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnik Siemianowice | Włókniarz Stradom | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 19 | 1 sierpnia 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Huta Bierut Częstochowa Motor Siemianowice
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 20 | 8 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnika Niwka | Motor Siemianowice | 3 : 1 (0:1) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 8 sierpnia 1954 (n) | ??? | Budowlani Rogoźnik | Górnik Siemianowice | 1 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 8 sierpnia 1954 (n) | ??? | Stal Myszków | Stal Zawiercie | 3 : 4 (0:2) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 8 sierpnia 1954 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Huta Cedler Sosnowiec | 2 : 1 (1:0) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 8 sierpnia 1954 (n) | ??? | Huta Ferrum | Górnik Grodziec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 8 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnik Będzin | Huta Bieruta Częstochowa | 3 : 2 (0:0) |
Klasa A, Grupa III | 20 | 8 sierpnia 1954 (n) | ??? | Włókniarz Stradom | Górnik Piaski | 1 : 1 (0:1) |
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 21 | 15 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnik Siemianowice | Górnika Niwka | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 15 sierpnia 1954 (n) | ??? | Stal Zawiercie | Budowlani Grodziec | 6 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 15 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnik Grodziec | Stal Myszków | 2 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 15 sierpnia 1954 (n) | ??? | Huta Cedler Sosnowiec | Włókniarz Stradom | 5 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 15 sierpnia 1954 (n) | ??? | Huta Bieruta Częstochowa | Huta Ferrum | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 15 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnik Piaski | Budowlani Rogoźnik | 6 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 21 | 15 sierpnia 1954 (n) | ??? | Motor Siemianowice | Górnik Będzin | 0 : 4 (?:?) |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 22 | 22 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnik Niwka | Górnik Będzin | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 22 | 22 sierpnia 1954 (n) | ??? | Górnik Siemianowice | Górnik Piaski | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 22 | 22 sierpnia 1954 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Grodziec | 0 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 22 | 22 sierpnia 1954 (n) | ??? | Stal Myszków | Huta Bieruta Częstochowa | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 22 | 22 sierpnia 1954 (n) | ??? | Budowlani Rogoźnik | Huta Cedler Sosnowiec | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 22 | 22 sierpnia 1954 (n) | ??? | Huta Ferrum | Motor Siemianowice | 0 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 22 | 22 sierpnia 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Stal Zawiercie Włókniarz Stradom
Kolejka 23
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 23 | 4 września 1954 (s) | ??? | Górnik Piaski | Górnika Niwka | 2 : 3 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 23 | 4 września 1954 (s) | ??? | Górnik Grodziec | Włókniarz Stradom | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 23 | 4 września 1954 (s) | ??? | Huta Bieruta Częstochowa | Budowlani Grodziec | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 23 | 4 września 1954 (s) | ??? | Stal Zawiercie | Budowlani Rogoźnik | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 23 | 4 września 1954 (s) | ??? | Motor Siemianowice | Stal Myszków | 3 : 3 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 23 | 4 września 1954 (s) | ??? | Huta Cedler Sosnowiec | Górnik Siemianowice | 4 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 23 | 4 września 1954 (s) | ??? | Górnik Będzin | Huta Ferrum | 3 : 1 (?:?) |
Kolejka 24
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 24 | 12 września 1954 (n) | ??? | Górnika Niwka | Huta Ferrum | 5 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 24 | 12 września 1954 (n) | ??? | Budowlani Rogoźnik | Górnik Grodziec | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 24 | 12 września 1954 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Motor Siemianowice | 1 : 5 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 24 | 12 września 1954 (n) | ??? | Górnik Siemianowice | Stal Zawiercie | 0 : 3 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 24 | 12 września 1954 (n) | ??? | Stal Myszków | Górnik Będzin | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 24 | 12 września 1954 (n) | ??? | Górnik Piaski | Huta Cedler Sosnowiec | 3 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 24 | 12 września 1954 (n) | ??? | Włókniarz Stradom | Huta Bieruta Częstochowa | 1 : 0 (?:?) |
Kolejka 25
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 25 | 19 września 1954 (n) | ??? | Huta Cedler Sosnowiec | Górnika Niwka | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 25 | 19 września 1954 (n) | ??? | Huta Ferrum | Stal Myszków | 4 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 25 | 19 września 1954 (n) | ??? | Motor Siemianowice | Włókniarz Stradom | 7 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 25 | 19 września 1954 (n) | ??? | Górnik Grodziec | Górnik Siemianowice | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 25 | 19 września 1954 (n) | ??? | Górnik Będzin | Budowlani Grodziec | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 25 | 19 września 1954 (n) | ??? | Stal Zawiercie | Górnik Piaski | 2 : 3 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 25 | 19 września 1954 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Rogoźnik Huta Bierut Częstochowa
Kolejka 26
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | Górnika Niwka | Stal Myszków | 3 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | Budowlani Rogoźnik | Motor Siemianowice | 2 : 3 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | Górnik Siemianowice | Huta Bieruta Częstochowa | 0 : 3 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | Włókniarz Stradom | Górnik Będzin | 0 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | Górnik Piaski | Górnik Grodziec | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Huta Ferrum | 4 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1954 (n) | ??? | Stal Zawiercie | Huta Cedler Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnika Niwka | 26 | 42 | ? | ? | ? | 75 | 30 |
2 | Górnik Będzin | 26 | 39 | ? | ? | ? | 76 | 30 |
3 | Górnik Piaski | 26 | 34 | ? | ? | ? | 65 | 49 |
4 | Stal Myszków | 26 | 31 | ? | ? | ? | 57 | 52 |
5 | Huta Cedler Sosnowiec | 26 | 30 | ? | ? | ? | 63 | 41 |
6 | Motor Siemianowice | 26 | 30 | ? | ? | ? | 71 | 60 |
7 | Huta Ferrum | 26 | 29 | ? | ? | ? | 47 | 29 |
8 | Stal Zawiercie | 26 | 28 | ? | ? | ? | 50 | 46 |
9 | Budowlani Rogoźnik | 26 | 28 | ? | ? | ? | 44 | 44 |
10 | Budowlani Grodziec | 26 | 21 | ? | ? | ? | 39 | 57 |
11 | Huta Bierut Częstochowa | 26 | 18 | ? | ? | ? | 41 | 59 |
12 | Górnik Grodziec | 26 | 15 | ? | ? | ? | 30 | 70 |
13 | Włókniarz Stradom | 26 | 11 | ? | ? | ? | 26 | 75 |
14 | Górnik Siemianowice | 26 | 8 | ? | ? | ? | 19 | 61 |