Piłka nożna: Eliminacje - Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1945: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 194: | Linia 194: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 254: | Linia 254: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 313: | Linia 313: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 373: | Linia 373: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 433: | Linia 433: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 493: | Linia 493: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 554: | Linia 554: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 614: | Linia 614: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 674: | Linia 674: | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 734: | Linia 734: | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 794: | Linia 794: | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Wersja z 16:47, 19 sie 2014
Piłka nożna: Eliminacje - Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1945
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 20 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | ||||
1 | 8 kwietnia 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | |||||
2 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | |||||
3 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | |||||
4 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | |||||
5 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | |||||
6 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | ||||
7 | 13 maja 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | ||||
8 | 20 maja 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | ||||
9 | 27 maja 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | ||||
10 | 31 maja 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | ||||
11 | 3 czerwca 1945 | - | PAUZA | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
11 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | ||||
12 | 17 czerwca 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | ||||
13 | 24 czerwca 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | ||||
14 | 29 czerwca 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | ||||
15 | 1 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | ||||
16 | 8 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | ||||
17 | 15 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | ||||
18 | 22 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | ||||
19 | 29 lipca 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | ||||
20 | 5 sierpnia 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | ||||
21 | 12 sierpnia 1945 | - | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | ||||
22 | 19 sierpnia 1945 | - | PAUZA | - |