Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 219: | Linia 219: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO I ETAPIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Stalinogród (A) | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|69 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik 09 Mysłowice (Górnik Mysłowice) | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Częstochowa | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] (Stal Zawiercie) | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|} | |||
==ETAP II - RUNDA I== | ==ETAP II - RUNDA I== |
Wersja z 21:12, 11 sty 2014
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa) - Sezon 2013/2014
ETAP I - RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 września 2013 | ??? | MKS Banimex II Będzin | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 24:26 | 25:22 | 11:25 | 22:25 | - |
2 | 28 września 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MUKS Michałkowice | 3 : 0 | 25:22 | 25:14 | 25:21 | - | - |
3 | 5 października 2013 | ??? | MKS Poręba | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 20:25 | 14:25 | 18:25 | - | - |
4 | 6 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Mykanów LKPS Borowno | 3 : 0 | 25:13 | 25:18 | 25:17 | - | - |
5 | 12 października 2013 | ??? | Norwid Częstochowa II | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 26:28 | 18:25 | - | - |
6 | 19 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
7 | 26 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 3 : 0 | 25:22 | 25:9 | 25:21 | - | - |
ETAP I - RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 9 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Banimex II Będzin | 3 : 0 | 25:19 | 25:15 | 25:23 | - | - |
9 | 16 listopada 2013 | ??? | MUKS Michałkowice | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 18:25 | 23:25 | 25:21 | 17:25 | - |
10 | 23 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Poręba | 3 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - | - |
11 | 30 listopada 2013 | ??? | Mykanów LKPS Borowno | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
12 | 7 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Norwid Częstochowa II | 3 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - | - |
13 | 14 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
14 | 24 grudnia 2013 | ??? | Warta II Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
TABELA PO I ETAPIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolejarz Stalinogród (A) | 26 | 37 | ? | ? | ? | 69 | 30 |
2 | Górnik 09 Mysłowice (Górnik Mysłowice) | 26 | 35 | ? | ? | ? | 62 | 31 |
3 | Budowlani Grodziec | 26 | 35 | ? | ? | ? | 47 | 28 |
4 | Zagłębianka Będzin | 26 | 35 | ? | ? | ? | 60 | 43 |
5 | Włókniarz Częstochowa | 26 | 33 | ? | ? | ? | 68 | 42 |
6 | Warta Zawiercie (Stal Zawiercie) | 26 | 33 | ? | ? | ? | 73 | 48 |
7 | Stal Poręba | 26 | 25 | ? | ? | ? | 44 | 38
|
ETAP II - RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 stycznia 2014 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | UKS Trójka Mikołów | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
2 | 18 stycznia 2014 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | Politechnika Śląska Gliwice | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
3 | 25 stycznia 2014 | ??? | Mykanów LKPS Borowno | Płomień Sosnowiec | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
ETAP II - RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 1 lutego 2014 | ??? | UKS Trójka Mikołów | Płomień Sosnowiec | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
5 | 8 lutego 2014 | ??? | Politechnika Śląska Gliwice | Płomień Sosnowiec | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
6 | 22 lutego 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Mykanów LKPS Borowno | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |