Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 237: | Linia 237: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 stycznia]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.30 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|UKS Trójka Mikołów | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 stycznia]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.30 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|Politechnika Śląska Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 stycznia]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Mykanów LKPS Borowno | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| | |} | ||
| | |||
==ETAP II - RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1 lutego]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|UKS Trójka Mikołów | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[8 lutego]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Politechnika Śląska Gliwice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 lutego]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mykanów LKPS Borowno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
| ALIGN=center|00:00 | | ALIGN=center|00:00 | ||
|} | |} |
Wersja z 20:15, 11 sty 2014
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa) - Sezon 2013/2014
ETAP I - RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 września 2013 | ??? | MKS Banimex II Będzin | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 24:26 | 25:22 | 11:25 | 22:25 | - |
2 | 28 września 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MUKS Michałkowice | 3 : 0 | 25:22 | 25:14 | 25:21 | - | - |
3 | 5 października 2013 | ??? | MKS Poręba | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 20:25 | 14:25 | 18:25 | - | - |
4 | 6 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Mykanów LKPS Borowno | 3 : 0 | 25:13 | 25:18 | 25:17 | - | - |
5 | 12 października 2013 | ??? | Norwid Częstochowa II | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 26:28 | 18:25 | - | - |
6 | 19 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
7 | 26 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 3 : 0 | 25:22 | 25:9 | 25:21 | - | - |
ETAP I - RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 9 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Banimex II Będzin | 3 : 0 | 25:19 | 25:15 | 25:23 | - | - |
9 | 16 listopada 2013 | ??? | MUKS Michałkowice | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 18:25 | 23:25 | 25:21 | 17:25 | - |
10 | 23 listopada 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MKS Poręba | 3 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - | - |
11 | 30 listopada 2013 | ??? | Mykanów LKPS Borowno | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
12 | 7 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Norwid Częstochowa II | 3 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - | - |
13 | 14 grudnia 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
14 | 24 grudnia 2013 | ??? | Warta II Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
ETAP II - RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 stycznia 2014 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | UKS Trójka Mikołów | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
2 | 18 stycznia 2014 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | Politechnika Śląska Gliwice | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
3 | 25 stycznia 2014 | ??? | Mykanów LKPS Borowno | Płomień Sosnowiec | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
ETAP II - RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 1 lutego 2014 | ??? | UKS Trójka Mikołów | Płomień Sosnowiec | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
5 | 8 lutego 2014 | ??? | Politechnika Śląska Gliwice | Płomień Sosnowiec | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
6 | 22 lutego 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Mykanów LKPS Borowno | 0 : 0 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |