Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2003/2004: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2003/2004””) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Milenium Wojkowice]] (piłka nożna) - Sezon 2003/ | [[Milenium Wojkowice]] (piłka nożna) - Sezon 2003/2004 - '''[[2003/04 klasa A Sosnowiec|Klasa A, Grupa Sosnowiec]]''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
*W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | |||
*Zagłębie II Sosnowiec rozgrywało niektóre swoje mecze w Klimontowie. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Milenium Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|86 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|92 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|121 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zgoda Byczyna]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło II Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|86 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podłęże Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|94 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|105 | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 14:03, 14 cze 2015
Milenium Wojkowice (piłka nożna) - Sezon 2003/2004 - Klasa A, Grupa Sosnowiec
TABELA KOŃCOWA
- W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
- Zagłębie II Sosnowiec rozgrywało niektóre swoje mecze w Klimontowie.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milenium Wojkowice | 32 | 80 | 26 | 2 | 4 | 86 | 29 |
2 | Ciężkowianka Jaworzno | 32 | 79 | 25 | 4 | 3 | 92 | 29 |
3 | Zagłębie II Sosnowiec | 32 | 73 | 23 | 4 | 5 | 121 | 35 |
4 | Przemsza Siewierz | 32 | 68 | 22 | 2 | 8 | 58 | 37 |
5 | Cyklon Rogoźnik | 32 | 62 | 19 | 5 | 8 | 81 | 41 |
6 | Strażak Mierzęcice | 32 | 61 | 19 | 4 | 9 | 75 | 53 |
7 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 32 | 53 | 15 | 8 | 9 | 58 | 38 |
8 | Zagłębiak Tucznawa | 32 | 50 | 16 | 2 | 14 | 71 | 57 |
9 | Tęcza Błędów | 32 | 47 | 15 | 2 | 15 | 58 | 57 |
10 | Górnik Piaski | 32 | 38 | 11 | 5 | 16 | 44 | 47 |
11 | Zgoda Byczyna | 32 | 36 | 10 | 6 | 16 | 47 | 66 |
12 | Źródło II Kromołów | 32 | 30 | 9 | 3 | 20 | 44 | 86 |
13 | Zew Kazimierz | 32 | 27 | 7 | 6 | 19 | 37 | 82 |
14 | Podłęże Jaworzno | 32 | 26 | 6 | 8 | 18 | 41 | 83 |
15 | Trzy Korony Żarnowiec | 32 | 19 | 5 | 4 | 23 | 39 | 90 |
16 | RKS Grodziec | 32 | 19 | 4 | 7 | 21 | 42 | 94 |
17 | Pilica Wierbka | 32 | 12 | 4 | 0 | 28 | 35 | 105 |