Klasa B, Grupa III (Zawiercie) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „==TABELA KOŃCOWA== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" style="color: ...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa B, Grupa III (Zawiercie) - Sezon 1959''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
==SKŁAD GRUPY III (B)== | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|???]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 16: | Linia 195: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | | ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] (B) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 124: | Linia 303: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
==BARAŻ O KLASĘ A== | |||
'''Turniej barażowy o awans do Klasy A w sezonie 1960:''' | |||
Zgodnie z regulaminem Zagłębiowskiego OZPN mistrzowie czterech grup Klasy B w sezonie 1959 rozegrali mecze eliminacyjne w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny (Górnik Sosnowiec i Stal Rogoźnik) tych eliminacji uzyskały promocję do Klasy A | |||
[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | |||
[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
[[Skra II Częstochowa]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=16%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|1* | |||
| ALIGN=center|[[25 października]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|1* | |||
| ALIGN=center|[[4 listopada]] [[1959]] (śr) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' (1:3) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1959]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1959]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[8 listopada]] [[1959]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 2''' (3:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[8 listopada]] [[1959]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 5''' (0:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[15 listopada]] [[1959]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[15 listopada]] [[1959]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 7''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[22 listopada]] [[1959]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[22 listopada]] [[1959]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 listopada]] [[1959]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 2''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Baraż o Klasę A]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[29 listopada]] [[1959]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:0) | |||
|} | |||
==TABELA TURNIEJU BARAŻOWEGO== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] (A) | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skra II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon|1959]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1959|Klasa B]] | |||
[[Kategoria: Klasa B|1959]] | |||
[[Kategoria: Klasa B ZOZPN|1959]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1959]] |
Aktualna wersja na dzień 08:09, 4 sie 2022
Klasa B, Grupa III (Zawiercie) - Sezon 1959 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY III (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | ??? | ??? |
2 | ??? | ??? |
3 | ??? | ??? |
4 | ??? | ??? |
5 | ??? | ??? |
6 | ??? | ??? |
7 | ??? | ???]] |
8 | ??? | ??? |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budowlani Ogrodzieniec | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budowlani Ogrodzieniec (B) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
BARAŻ O KLASĘ A
Turniej barażowy o awans do Klasy A w sezonie 1960:
Zgodnie z regulaminem Zagłębiowskiego OZPN mistrzowie czterech grup Klasy B w sezonie 1959 rozegrali mecze eliminacyjne w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny (Górnik Sosnowiec i Stal Rogoźnik) tych eliminacji uzyskały promocję do Klasy A
Stal Rogoźnik GKS Górnik Sosnowiec Budowlani Ogrodzieniec Skra II Częstochowa
TABELA TURNIEJU BARAŻOWEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Sosnowiec (A) | 6 | 12 | 6 | 0 | 0 | 20 | 7 |
2 | Stal Rogoźnik (A) | 6 | 7 | 3 | 1 | 2 | 15 | 9 |
3 | Budowlani Ogrodzieniec | 6 | 3 | 1 | 1 | 4 | 8 | 13 |
4 | Skra II Częstochowa | 6 | 2 | 1 | 0 | 5 | 9 | 23 |