Górnik Czeladź (piłka nożna) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 93: | Linia 93: | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)) | ||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Częstochowa (Huta Bierut Częstochowa) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria Częstochowa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Skra Częstochowa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] ([[Górnik Czeladź]]) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:38, 14 wrz 2013
Górnik Czeladź (piłka nożna) - Sezon 1957
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 17 marca 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 24 marca 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 31 marca 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 7 kwietnia 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 14 kwietnia 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 28 kwietnia 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 12 maja 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 19 maja 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 26 maja 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?)) |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Będzin | 9 | 12 | ? | ? | ? | 18 | 8 |
2 | Warta Zawiercie | 9 | 12 | ? | ? | ? | 21 | 12 |
3 | Stal Częstochowa (Huta Bierut Częstochowa) | 9 | 12 | ? | ? | ? | 23 | 15 |
4 | Victoria Częstochowa | 9 | 11 | ? | ? | ? | 17 | 11 |
5 | Sarmacja Będzin | 9 | 11 | ? | ? | ? | 21 | 24 |
6 | Skra Częstochowa | 9 | 8 | ? | ? | ? | 21 | 13 |
7 | AKS Niwka | 9 | 7 | ? | ? | ? | 15 | 20 |
8 | Stal Poręba | 9 | 7 | ? | ? | ? | 17 | 27 |
9 | CKS Czeladź (Górnik Czeladź) | 9 | 4 | ? | ? | ? | 18 | 29 |
10 | Stal II Sosnowiec | 9 | 4 | ? | ? | ? | 7 | 21 |