Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 9: | Linia 9: | ||
*[[TUR Gołonóg]] | *[[TUR Gołonóg]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[-------]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== |
Wersja z 17:15, 17 mar 2021
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936
- Saturn Wojkowice Komorne
- TS Dąbrowa
- Cynkownia Będzin
- Gwiazda Będzin
- Cyklon Rogoźnik
- Orzeł Bobrowniki
- TUR Gołonóg
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ------- | 12 | ||||||
2 | ------- | 12 | ||||||
3 | ------- | 12 | ||||||
4 | ------- | 12 | ||||||
5 | ------- | 12 | ||||||
6 | ------- | 12 | ||||||
7 | ------- | 12 |
RUNDA JESIENNA
*Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
RUNDA WIOSENNA
*Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 8 | 19 kwietnia 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 8 | 19 kwietnia 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 8 | 19 kwietnia 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 8 | 19 kwietnia 1936 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 9 | 26 kwietnia 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 9 | 26 kwietnia 1936] (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 9 | 26 kwietnia 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 9 | 26 kwietnia 1936] (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 10 | 3 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 10 | 3 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 10 | 3 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 10 | 3 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 11 | 10 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 11 | 10 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 11 | 10 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 11 | 10 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 12 | 17 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 12 | 17 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 12 | 17 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 12 | 17 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 13 | 24 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 13 | 24 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 13 | 24 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 13 | 24 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |
*Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 14 | 31 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 14 | 31 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 14 | 31 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ?????? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 14 | 31 maja 1936 (n) | ??? | ?????? | ------ | pauza |