Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ostrowy Górnicze (Sosnowiec)|Ostrowy Górnicze]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LZS Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)|Strzemieszyce]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Klimontów (Sosnowiec)|Klimontów]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czeladź]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 11:40, 18 mar 2017
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Zew Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
2 | LZS Strzemieszyce | Strzemieszyce |
3 | Górnik Klimontów | Klimontów |
4 | Brynica Czeladź | Czeladź |
5 | Kotlarz Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
7 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 8 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne