Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2011/2012: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
* 12 drużyn | * 12 drużyn | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13* | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
*[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej | |||
1. Skalniak Kroczyce 22 44 13 5 4 67-26 6 3 2 44-11 7 2 2 23-15 | 1. Skalniak Kroczyce 22 44 13 5 4 67-26 6 3 2 44-11 7 2 2 23-15 |
Wersja z 19:53, 4 cze 2015
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2011/2012
- 12 drużyn
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13* | Cyklon II Rogoźnik | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
- Cyklon II Rogoźnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
1. Skalniak Kroczyce 22 44 13 5 4 67-26 6 3 2 44-11 7 2 2 23-15 2. Orzeł Dąbie 22 43 13 4 5 48-22 7 2 2 28-11 6 2 3 20-11 3. Źródło Kromołów (Zawiercie) 22 42 12 6 4 56-31 7 4 0 37-15 5 2 4 19-16 2 3 1 0 1 5-4 4. Zagłębie 1906 Sosnowiec 22 42 13 3 6 60-29 10 0 1 39-7 3 3 5 21-22 2 3 1 0 1 4-5 5. Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 22 41 11 8 3 47-23 7 4 0 26-8 4 4 3 21-15 6. KS Góra Siewierska 22 37 12 1 9 57-46 9 0 2 37-11 3 1 7 20-35 7. Iskra Psary 22 33 10 3 9 38-40 6 2 3 25-15 4 1 6 13-25 8. Korona Rokitno Szlacheckie 22 29 8 5 9 41-41 6 1 4 24-15 2 4 5 17-26 9. Płomień Niegowonice 22 20 6 2 14 38-82 4 1 6 25-31 2 1 8 13-51 10. Górnik Sosnowiec 22 18 6 0 16 28-50 4 0 7 19-22 2 0 9 9-28 11. Zapora Przeczyce 22 14 4 2 16 18-69 2 1 8 8-28 2 1 8 10-41 12. Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 9 2 3 17 16-61 1 3 7 7-24 1 0 10 9-37
Olimpia Blanowice wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.