Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 238: | Linia 238: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka DG]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 kwietnia]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== |
Wersja z 19:35, 15 lis 2014
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1960- Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 20 marca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | LZS Orzeł Bobrowniki | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Zagłębianka DG | Polonia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | Hutnik Będzin | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 27 marca 1960 | ??? | CKS Czeladź | RKS Grodziec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Górnik Sosnowiec | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | RKS Grodziec | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Unia Ząbkowice | Zagłębianka DG | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 3 kwietnia 1960 | ??? | Polonia Sosnowiec | LZS Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RKS Grodziec CKS Czeladź Hutnik Będzin Zagłębianka DG LZS Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RKS Grodziec CKS Czeladź Hutnik Będzin Zagłębianka DG LZS Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RKS Grodziec CKS Czeladź Hutnik Będzin Zagłębianka DG LZS Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RKS Grodziec CKS Czeladź Hutnik Będzin Zagłębianka DG LZS Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice Górnik Sosnowiec