Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 186: | Linia 186: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec|Budowlani II Grodziec]] | |||
[[CKS Czeladź]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[DKS Dobieszowice]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | |||
[[KS Dąbrowa]] | |||
[[LZS Tuczna Baba]] | |||
[[LZS Żychcice-Kamyce]] | |||
[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
[[Stal Rogoźnik]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? |
Wersja z 21:09, 22 wrz 2013
1959 Klasa B, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani II Grodziec | Grodziec |
2 | CKS Czeladź | Czeladź |
3 | Czarni Sosnowiec | Sosnowiec |
4 | DKS Dobieszowice | Dobieszowice |
5 | Górnik II Wojkowice Komorne | Wojkowice Komorne |
6 | KS Dąbrowa | Dąbrowa Górnicza |
7 | LZS Tuczna Baba | Tuczna Baba |
8 | LZS Żychcice-Kamyce | Żychcice |
9 | Sarmacja II Będzin | Będzin |
10 | Stal Rogoźnik | Rogoźnik |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec
CKS Czeladź
Czarni Sosnowiec
DKS Dobieszowice
Górnik II Wojkowice Komorne
KS Dąbrowa
LZS Tuczna Baba
LZS Żychcice-Kamyce
Sarmacja II Będzin
Stal Rogoźnik
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec
CKS Czeladź
Czarni Sosnowiec
DKS Dobieszowice
Górnik II Wojkowice Komorne
KS Dąbrowa
LZS Tuczna Baba
LZS Żychcice-Kamyce
Sarmacja II Będzin
Stal Rogoźnik
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani II Grodziec
CKS Czeladź
Czarni Sosnowiec
DKS Dobieszowice
Górnik II Wojkowice Komorne
KS Dąbrowa
LZS Tuczna Baba
LZS Żychcice-Kamyce
Sarmacja II Będzin
Stal Rogoźnik