Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1959

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1959 Klasa B, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Spis treści

SKŁAD GRUPY II (B)

LP NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) MIEJSCOWOŚĆ
1 Budowlani II Grodziec Grodziec
2 CKS II Czeladź Czeladź
3 Czarni Sosnowiec Sosnowiec
4 DKS Dobieszowice Dobieszowice
5 Górnik II Wojkowice Komorne Wojkowice Komorne
6 KS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza
7 LZS Tuczna Baba Tuczna Baba
8 LZS Żychcice-Kamyce Żychcice
9 Sarmacja II Będzin Będzin
10 Stal Rogoźnik Rogoźnik

RUNDA WIOSENNA

Kolejka 1

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 1 12 kwietnia 1959 (n) ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Budowlani II Grodziec CKS Czeladź Czarni Sosnowiec DKS Dobieszowice Górnik II Wojkowice Komorne KS Dąbrowa LZS Tuczna Baba LZS Żychcice-Kamyce Sarmacja II Będzin Stal Rogoźnik

Kolejka 2

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 2 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Budowlani II Grodziec CKS Czeladź Czarni Sosnowiec DKS Dobieszowice Górnik II Wojkowice Komorne KS Dąbrowa LZS Tuczna Baba LZS Żychcice-Kamyce Sarmacja II Będzin Stal Rogoźnik

Kolejka 3

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II 3 ??? 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Budowlani II Grodziec CKS Czeladź Czarni Sosnowiec DKS Dobieszowice Górnik II Wojkowice Komorne KS Dąbrowa LZS Tuczna Baba LZS Żychcice-Kamyce Sarmacja II Będzin Stal Rogoźnik

Kolejka ???

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)
Klasa B, Grupa II ??? ?? maj 1959 ??? ??? ??? ? : ? (?:?)


Budowlani II Grodziec CKS Czeladź Czarni Sosnowiec DKS Dobieszowice Górnik II Wojkowice Komorne KS Dąbrowa LZS Tuczna Baba LZS Żychcice-Kamyce Sarmacja II Będzin Stal Rogoźnik

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Stal Rogoźnik (B) 18 ? ? ? ? ? ?
2 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
3 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
4 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
5 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
6 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
7 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
8 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
9 ??? 18 ? ? ? ? ? ?
10 ??? 18 ? ? ? ? ? ?

BARAŻ O KLASĘ A

Turniej barażowy o awans do Klasy A w sezonie 1960:

Zgodnie z regulaminem Zagłębiowskiego OZPN mistrzowie czterech grup Klasy B w sezonie 1959 rozegrali mecze eliminacyjne w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny (Górnik Sosnowiec i Stal Rogoźnik) tych eliminacji uzyskały promocję do Klasy A

Stal Rogoźnik GKS Górnik Sosnowiec Budowlani Ogrodzieniec Skra II Częstochowa

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Baraż o Klasę A 1* 25 października 1959 ??? Stal Rogoźnik Skra II Częstochowa 5 : 0
Baraż o Klasę A 1* 4 listopada 1959 (śr) ??? Budowlani Ogrodzieniec GKS Górnik Sosnowiec 2 : 3 (1:3)
Baraż o Klasę A 2 31 października 1959 (s) ??? GKS Górnik Sosnowiec Stal Rogoźnik 2 : 0 (1:0)
Baraż o Klasę A 2 31 października 1959 (s) ??? Skra II Częstochowa Budowlani Ogrodzieniec 2 : 0 (1:0)
Baraż o Klasę A 3 8 listopada 1959 (n) ??? Stal Rogoźnik Budowlani Ogrodzieniec 4 : 2 (3:2)
Baraż o Klasę A 3 8 listopada 1959 (n) ??? Skra II Częstochowa GKS Górnik Sosnowiec 3 : 5 (0:2)
Baraż o Klasę A 4 15 listopada 1959 (n) ??? GKS Górnik Sosnowiec Budowlani Ogrodzieniec 3 : 0 (?:?)
Baraż o Klasę A 4 15 listopada 1959 (n) ??? Skra II Częstochowa Stal Rogoźnik 2 : 7 (?:?)
Baraż o Klasę A 5 22 listopada 1959 (n) ??? Stal Rogoźnik GKS Górnik Sosnowiec 0 : 2 (0:0)
Baraż o Klasę A 5 22 listopada 1959 (n) ??? Budowlani Ogrodzieniec Skra II Częstochowa 3 : 0 w.o.
Baraż o Klasę A 6 29 listopada 1959 (n) ??? GKS Górnik Sosnowiec Skra II Częstochowa 5 : 2 (1:0)
Baraż o Klasę A 6 29 listopada 1959 (n) ??? Budowlani Ogrodzieniec Stal Rogoźnik 1 : 1 (0:0)

TABELA TURNIEJU BARAŻOWEGO

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Górnik Sosnowiec (A) 6 12 6 0 0 20 7
2 Stal Rogoźnik (A) 6 7 3 1 2 15 9
3 Budowlani Ogrodzieniec 6 3 1 1 4 8 13
4 Skra II Częstochowa 6 2 1 0 5 9 23
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego