Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Uzupełnienie hasła) |
(Uzupełnienie hasła) |
||
Linia 397: | Linia 397: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | ||
| ALIGN=center|1-3 | | ALIGN=center|1-3 | ||
| ALIGN=center|0-1 | | ALIGN=center|0-1 | ||
Linia 437: | Linia 437: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Bolesław Bukowno]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Klucze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 622: | Linia 622: | ||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' (2:0) | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (2:0) | ||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[19-20 sierpnia]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|STS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[19 sierpnia]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Szczakowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|'''7 : 1''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[19-20 sierpnia]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' (3:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[19-20 sierpnia]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wesoła]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[19-20 sierpnia]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Bolesław Bukowno]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[19-20 sierpnia]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Klucze]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[19-20 sierpnia]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (2:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[19-20 sierpnia]] [[1995]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:0) | |||
|} | |} | ||
Linia 1337: | Linia 1421: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[4 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[4 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|STS Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|STS Zagłębie]] | ||
Linia 1346: | Linia 1430: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
Linia 1355: | Linia 1439: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Szczakowianka Jaworzno]] | | ALIGN=center|[[Szczakowianka Jaworzno]] | ||
Linia 1364: | Linia 1448: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | | ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
Linia 1373: | Linia 1457: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Przemsza Klucze]] | | ALIGN=center|[[Przemsza Klucze]] | ||
Linia 1382: | Linia 1466: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[4 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[4 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | | ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | ||
Linia 1391: | Linia 1475: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | ||
Linia 1400: | Linia 1484: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[4-5 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | | ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | ||
Linia 1421: | Linia 1505: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[11 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[11 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Bolesław Bukowno]] | | ALIGN=center|[[Bolesław Bukowno]] | ||
Linia 1430: | Linia 1514: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | | ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | ||
Linia 1439: | Linia 1523: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Wesoła]] | | ALIGN=center|[[Górnik Wesoła]] | ||
Linia 1448: | Linia 1532: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[11 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[11 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
Linia 1457: | Linia 1541: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
Linia 1466: | Linia 1550: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[KS Olkusz]] | | ALIGN=center|[[KS Olkusz]] | ||
Linia 1475: | Linia 1559: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
Linia 1484: | Linia 1568: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[11-12 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
Linia 1505: | Linia 1589: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[15 maja]] [[1996]] | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|STS Zagłębie]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|STS Zagłębie]] | ||
Linia 1514: | Linia 1598: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
Linia 1523: | Linia 1607: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Pilica Wierbka]] | | ALIGN=center|[[Pilica Wierbka]] | ||
Linia 1532: | Linia 1616: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Szczakowianka Jaworzno]] | | ALIGN=center|[[Szczakowianka Jaworzno]] | ||
Linia 1541: | Linia 1625: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | | ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
Linia 1550: | Linia 1634: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Przemsza Klucze]] | | ALIGN=center|[[Przemsza Klucze]] | ||
Linia 1559: | Linia 1643: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | | ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | ||
Linia 1568: | Linia 1652: | ||
| ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | | ALIGN=center|[[Liga V]] (5) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 maja]] [[1996]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] |
Wersja z 23:52, 21 wrz 2023
Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996
- Awans do IV Ligi Katowice: STS Zagłębie Sosnowiec. Spadek do Klasy A: Przemsza Klucze, CKS II Czeladź. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STS Zagłębie Sosnowiec (A) | 30 | 71 | 28 | 8 | 1 | 85 | 15 |
2 | Warta Zawiercie | 30 | 63 | 20 | 3 | 7 | 81 | 36 |
3 | Czarni Sosnowiec | 30 | 61 | 18 | 7 | 5 | 69 | 35 |
4 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 56 | 59 |
5 | Szczakowianka Jaworzno | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 68 | 52 |
6 | RKS Grodziec | 30 | 43 | 11 | 10 | 9 | 44 | 40 |
7 | Sarmacja Będzin | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 49 | 41 |
8 | Przemsza Siewierz | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 50 | 51 |
9 | Pilica Wierbka | 30 | 35 | 9 | 9 | 12 | 40 | 48 |
10 | Budowlani Ogrodzieniec | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 45 | 56 |
11 | Górnik Wesoła | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 48 | 63 |
12 | KS Olkusz | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 46 | 68 |
13 | Unia Ząbkowice | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 37 | 54 |
14 | Bolesław Bukowno | 30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 41 | 68 |
15 | Przemsza Klucze (S) | 30 | 31 | 10 | 1 | 19 | 47 | 89 |
16 | CKS II Czeladź (S) | 30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 43 | 77 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STS Zagłębie Sosnowiec | - | 1-1 | 4-0 | 0-0 | 4-1 | 3-0 | 2-1 | 3-1 | 7-1 | 0-0 | 4-0 | 5-0 | 5-0 | 3-1 | 8-0 | 6-0 |
2 | Warta Zawiercie | 0-2 | - | 2-0 | 2-0 | 7-1 | 1-0 | 2-1 | 4-0 | 1-0 | 3-0 | 1-1 | 5-1 | 2-1 | 1-4 | 10-0 | 7-1 |
3 | Czarni Sosnowiec | 1-0 | 1-1 | - | 4-0 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 1-0 | 2-1 | 1-2 | 0-2 | 5-3 | 4-2 | 3-1 | 6-2 | 4-0 |
4 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1-2 | 1-4 | 0-6 | - | 2-2 | 1-2 | 0-0 | 1-0 | 4-0 | 3-1 | 3-2 | 1-0 | 7-2 | 2-1 | 5-0 | 5-0 |
5 | Szczakowianka Jaworzno | 2-2 | 4-1 | 1-2 | 7-1 | - | 0-0 | 3-1 | 0-2 | 0-0 | 5-0 | 1-1 | 5-1 | 3-1 | 4-0 | 2-1 | 5-2 |
6 | RKS Grodziec | 0-4 | 4-0 | 1-1 | 2-5 | 2-2 | - | 1-0 | 1-1 | 2-0 | 2-2 | 5-0 | 3-2 | 4-0 | 2-1 | 1-3 | 3-2 |
7 | Sarmacja Będzin | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | 3-2 | 0-2 | - | 5-0 | 2-0 | 3-1 | 3-0 | 2-1 | 4-0 | 1-0 | 3-2 | 5-4 |
8 | Przemsza Siewierz | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 2-2 | 2-3 | 0-0 | 3-2 | - | 1-1 | 3-3 | 2-0 | 5-1 | 4-3 | 5-1 | 2-3 | 1-2 |
9 | Budowlani Ogrodzieniec | 1-1 | 1-3 | 0-2 | 0-3 | 5-2 | 3-2 | 1-0 | 5-2 | - | 1-1 | 3-3 | 4-1 | 2-1 | 2-0 | 4-1 | 4-1 |
10 | Pilica Wierbka | 1-3 | 0-1 | 2-2 | 1-2 | 3-2 | 1-0 | 1-2 | 4-1 | 0-0 | - | 3-2 | 0-3 w.o. | 0-1 | 0-0 | 2-1 | 2-1 |
11 | Górnik Wesoła | 0-3 | 0-3 | 1-4 | 6-2 | 1-1 | 1-1 | 1-4 | 1-0 | 3-1 | 1-5 | - | 4-1 | 5-3 | 0-1 | 3-0 | 4-1 |
12 | Bolesław Bukowno | 0-3 | 0-4 | 2-2 | 0-0 | 2-1 | 0-0 | 2-2 | 0-2 | 4-1 | 3-1 | 1-1 | - | 2-0 | 1-0 | 2-1 | 1-1 |
13 | KS Olkusz | 1-2 | 1-6 | 4-4 | 4-0 | 0-2 | 1-1 | 3-1 | 2-2 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | 2-2 | - | 2-1 | 2-1 | 3-1 |
14 | Unia Ząbkowice | 0-0 | 1-4 | 1-4 | 4-1 | 0-0 | 3-2 | 3-2 | 0-2 | 3-0 | 1-0 | 0-0 | 0-3 | 1-1 | - | 6-2 | 1-0 |
15 | Przemsza Klucze | 0-5 | 4-1 | 3-1 | 2-4 | 1-5 | 1-1 | 1-0 | 0-1 | 3-1 | 2-1 | 4-3 | 2-4 | 0-1 | 4-1 | - | 0-3 |
16 | [[]] | 0-0 | 4-2 | 0-2 | 3-0 | 4-2 | 0-1 | 1-1 | 1-3 | 0-3 | 1-2 | 1-2 | 3-0 | 2-2 | 3-1 | 1-3 | - |
WYNIKI
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 1 | 12-13 sierpnia 1995 | ? | Pilica Wierbka | STS Zagłębie | 1 : 3 (1:1) |
Liga V (5) | 1 | 12-13 sierpnia 1995 | ? | Przemsza Klucze | Unia Ząbkowice | 4 : 1 (2:1) |
Liga V (5) | 1 | 12-13 sierpnia 1995 | ? | Budowlani Ogrodzieniec | Warta Zawiercie | 1 : 3 (1:1) |
Liga V (5) | 1 | 12-13 sierpnia 1995 | ? | Szczakowianka Jaworzno | CKS II Czeladź | 5 : 2 (1:1) |
Liga V (5) | 1 | 12-13 sierpnia 1995 | ? | RKS Grodziec | Przemsza Siewierz | 1 : 1 (1:0) |
Liga V (5) | 1 | 12-13 sierpnia 1995 | ? | Sarmacja Będzin | Bolesław Bukowno | 2 : 1 (1:0) |
Liga V (5) | 1 | 12-13 sierpnia 1995 | ? | KS Olkusz | Górnik Wesoła | 2 : 0 (2:0) |
Liga V (5) | 1 | 12-13 sierpnia 1995 | ? | Czarni Sosnowiec | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4 : 0 (2:0) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 2 | 19-20 sierpnia 1995 | ? | STS Zagłębie | RKS Grodziec | 3 : 0 (1:0) |
Liga V (5) | 2 | 19 sierpnia 1995 | ? | Warta Zawiercie | Szczakowianka Jaworzno | 7 : 1 (2:0) |
Liga V (5) | 2 | 19-20 sierpnia 1995 | ? | Unia Ząbkowice | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4 : 1 (3:1) |
Liga V (5) | 2 | 19-20 sierpnia 1995 | ? | Górnik Wesoła | Czarni Sosnowiec | 1 : 4 (1:0) |
Liga V (5) | 2 | 19-20 sierpnia 1995 | ? | Bolesław Bukowno | KS Olkusz | 2 : 0 (1:0) |
Liga V (5) | 2 | 19-20 sierpnia 1995 | ? | Przemsza Klucze | Budowlani Ogrodzieniec | 3 : 1 (1:1) |
Liga V (5) | 2 | 19-20 sierpnia 1995 | ? | Przemsza Siewierz | Sarmacja Będzin | 3 : 2 (2:1) |
Liga V (5) | 2 | 19-20 sierpnia 1995 | ? | CKS II Czeladź | Pilica Wierbka | 1 : 2 (1:0) |
/ciąg dalszy w przygotowaniu/
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STS Zagłębie Sosnowiec | 15 | 34 | 10 | 4 | 1 | 43 | 6 |
2 | Warta Zawiercie | 15 | 34 | 11 | 1 | 3 | 43 | 14 |
3 | Czarni Sosnowiec | 15 | 31 | 9 | 4 | 2 | 35 | 18 |
4 | Przemsza Siewierz | 15 | 30 | 8 | 6 | 1 | 25 | 13 |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 30 | 19 |
6 | Szczakowianka Jaworzno | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 32 | 31 |
7 | Budowlani Ogrodzieniec | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 25 | 24 |
8 | Przemsza Klucze | 15 | 21 | 7 | 0 | 8 | 23 | 41 |
9 | Sarmacja Będzin | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 21 | 17 |
10 | RKS Grodziec | 15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 21 | 20 |
11 | KS Olkusz | 15 | 18 | 5 | 3 | 7 | 21 | 34 |
12 | Pilica Wierbka | 15 | 16 | 4 | 4 | 7 | 18 | 24 |
13 | Bolesław Bukowno | 15 | 16 | 4 | 4 | 7 | 18 | 31 |
14 | Górnik Wesoła | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 18 | 39 |
15 | Unia Ząbkowice | 15 | 9 | 2 | 3 | 10 | 10 | 28 |
16 | CKS II Czeladź | 15 | 8 | 2 | 2 | 19 | 11 | 41 |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 16 | 30 marca 1996 (?) | ? | STS Zagłębie | Pilica Wierbka | 0 : 0 (0:0) |
Liga V (5) | 16 | 30-31 marca 1996 | ? | Unia Ząbkowice | Przemsza Klucze | 6 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 16 | 1 maja 1996 - w pierwotnym terminie 30.03.1996 r. odwołany z uwagi na złe warunki atmosferyczne | ? | Warta Zawiercie | Budowlani Ogrodzieniec | 1 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 16 | 30-31 marca 1996 | ? | CKS II Czeladź | Szczakowianka Jaworzno | 4 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 16 | 30-31 marca 1996 | ? | Przemsza Siewierz | RKS Grodziec | 0 : 0 (0:0) |
Liga V (5) | 16 | 30-31 marca 1996 | ? | Bolesław Bukowno | Sarmacja Będzin | 2 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 16 | 30-31 marca 1996 | ? | Górnik Wesoła | KS Olkusz | 5 : 3 (?:?) |
Liga V (5) | 16 | 30-31 marca 1996 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Czarni Sosnowiec | 0 : 6 (?:?) |
Kolejka 17
- W pierwotnym terminie 6-7.04.1996 r. wszystkie mecze odwołano z uwagi na duże opady śniegu.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 17 | 8 maja 1996 | ? | RKS Grodziec | STS Zagłębie | 0 : 4 (?:?) |
Liga V (5) | 17 | 8 maja 1996 | ? | Szczakowianka Jaworzno | Warta Zawiercie | 4 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 17 | 8 maja 1996 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Unia Ząbkowice | 2 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 17 | 8 maja 1996 | ? | Czarni Sosnowiec | Górnik Wesoła | 0 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 17 | 8 maja 1996 | ? | KS Olkusz | Bolesław Bukowno | 2 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 17 | 8 maja 1996 | ? | Budowlani Ogrodzieniec | Przemsza Klucze | 4 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 17 | 8 maja 1996 | ? | Sarmacja Będzin | Przemsza Siewierz | 5 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 17 | 8 maja 1996 | ? | Pilica Wierbka | CKS II Czeladź | 2 : 1 (?:?) |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 18 | 13 kwietnia 1996 | ? | STS Zagłębie | Sarmacja Będzin | 2 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 18 | 13-14 kwietnia 1996 | ? | Unia Ząbkowice | Budowlani Ogrodzieniec | 3 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 18 | 13-14 kwietnia 1996 | ? | Przemsza Klucze | Szczakowianka Jaworzno | 1 : 5 (?:?) |
Liga V (5) | 18 | 13 kwietnia 1996 | ? | Warta Zawiercie | Pilica Wierbka | 3 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 18 | 13-14 kwietnia 1996 | ? | CKS II Czeladź | RKS Grodziec | 0 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 18 | 13-14 kwietnia 1996 | ? | Przemsza Siewierz | KS Olkusz | 4 : 3 (?:?) |
Liga V (5) | 18 | 13-14 kwietnia 1996 | ? | Bolesław Bukowno | Czarni Sosnowiec | 2 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 18 | 13-14 kwietnia 1996 | ? | Górnik Wesoła | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 6 : 2 (?:?) |
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 19 | 20 kwietnia 1996 | ? | KS Olkusz | STS Zagłębie | 1 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 19 | 20-21 kwietnia 1996 | ? | Górnik Wesoła | Unia Ząbkowice | 0 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 19 | 20-21 kwietnia 1996 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Bolesław Bukowno | 1 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 19 | 20-21 kwietnia 1996 | ? | Czarni Sosnowiec | Przemsza Siewierz | 1 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 19 | 20-21 kwietnia 1996 | ? | Sarmacja Będzin | CKS II Czeladź | 5 : 4 (?:?) |
Liga V (5) | 19 | 20 kwietnia 1996 | ? | RKS Grodziec | Warta Zawiercie | 4 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 19 | 20-21 kwietnia 1996 | ? | Pilica Wierbka | Przemsza Klucze | 2 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 19 | 20-21 kwietnia 1996 | ? | Szczakowianka Jaworzno | Budowlani Ogrodieniec | 0 : 0 (0:0) |
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 20 | 1 maja 1996 - w pierwotnym terminie 24 kwietnia 1996 r. odwołany | ? | STS Zagłębie | Czarni Sosnowiec | 4 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 20 | 24 kwietnia 1996 | ? | Unia Ząbkowice | Szczakowianka Jaworzno | 0 : 0 (0:0) |
Liga V (5) | 20 | 24 kwietnia 1996 | ? | Budowlani Ogrodzieniec | Pilica Wierbka | 1 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 20 | 24 kwietnia 1996 | ? | Przemsza Klucze | RKS Grodziec | 1 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 20 | 24 kwietnia 1996 | ? | Warta Zawiercie | Sarmacja Będzin | 2 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 20 | 24 kwietnia 1996 | ? | CKS II Czeladź | KS Olkusz | 2 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 20 | 24 kwietnia 1996 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Przemsza Siewierz | 2 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 20 | 24 kwietnia 1996 | ? | Górnik Wesoła | Bolesław Bukowno | 1 : 1 (?:?) |
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 21 | 27-28 kwietnia 1996 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | STS Zagłębie | 1 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 21 | 27-28 kwietnia 1996 | ? | Bolesław Bukowno | Unia Ząbkowice | 1 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 21 | 27-28 kwietnia 1996 | ? | Górnik Wesoła | Przemsza Siewierz | 1 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 21 | 27-28 kwietnia 1996 | ? | Czarni Sosnowiec | CKS II Czeladź | 4 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 21 | 27-28 kwietnia 1996 | ? | KS Olkusz | Warta Zawiercie | 1 : 6 (?:?) |
Liga V (5) | 21 | 27-28 kwietnia 1996 | ? | Sarmacja Będzin | Przemsza Klucze | 3 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 21 | 27-28 kwietnia 1996 | ? | RKS Grodziec | Budowlani Ogrodzieniec | 2 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 21 | 27-28 kwietnia 1996 | ? | Pilica Wierbka | Szczakowianka Jaworzno | 3 : 2 (?:?) |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 22 | 4 maja 1996 | ? | STS Zagłębie | Górnik Wesoła | 4 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 22 | 4-5 maja 1996 | ? | Unia Ząbkowice | Pilica Wierbka | 1 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 22 | 4-5 maja 1996 | ? | Szczakowianka Jaworzno | RKS Grodziec | 0 : 0 (0:0) |
Liga V (5) | 22 | 4-5 maja 1996 | ? | Budowlani Ogrodzieniec | Sarmacja Będzin | 1 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 22 | 4-5 maja 1996 | ? | Przemsza Klucze | KS Olkusz | 0 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 22 | 4 maja 1996 | ? | Warta Zawiercie | Czarni Sosnowiec | 2 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 22 | 4-5 maja 1996 | ? | CKS II Czeladź | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 3 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 22 | 4-5 maja 1996 | ? | Przemsza Siewierz | Bolesław Bukowno | 5 : 1 (?:?) |
Kolejka 23
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 23 | 11 maja 1996 | ? | Bolesław Bukowno | STS Zagłębie | 0 : 3 (?:?) |
Liga V (5) | 23 | 11-12 maja 1996 | ? | Przemsza Siewierz | Unia Ząbkowice | 5 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 23 | 11-12 maja 1996 | ? | Górnik Wesoła | CKS II Czeladź | 4 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 23 | 11 maja 1996 | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | 1 : 4 (?:?) |
Liga V (5) | 23 | 11-12 maja 1996 | ? | Czarni Sosnowiec | Przemsza Klucze | 6 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 23 | 11-12 maja 1996 | ? | KS Olkusz | Budowlani Ogrodzieniec | 1 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 23 | 11-12 maja 1996 | ? | Sarmacja Będzin | Szczakowianka Jaworzno | 3 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 23 | 11-12 maja 1996 | ? | RKS Grodziec | Pilica Wierbka | 2 : 2 (?:?) |
Kolejka 24
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 24 | 15 maja 1996 | ? | STS Zagłębie | Przemsza Siewierz | 3 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 24 | 15 maja 1996 | ? | Unia Ząbkowice | RKS Grodziec | 3 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 24 | 15 maja 1996 | ? | Pilica Wierbka | Sarmacja Będzin | 1 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 24 | 15 maja 1996 | ? | Szczakowianka Jaworzno | KS Olkusz | 3 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 24 | 15 maja 1996 | ? | Budowlani Ogrodzieniec | Czarni Sosnowiec | 0 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 24 | 15 maja 1996 | ? | Przemsza Klucze | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 4 (?:?) |
Liga V (5) | 24 | 15 maja 1996 | ? | Warta Zawiercie | Górnik Wesoła | 1 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 24 | 15 maja 1996 | ? | CKS II Czeladź | Bolesław Bukowno | 3 : 0 (?:?) |
Kolejka 25
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 25 | 18 maja 1996 (?) | ? | STS Zagłębie | Unia Ząbkowice | 3 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 25 | ??? 1996 (?) | ? | Przemsza Siewierz | CKS II Czeladź | 1 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 25 | ??? 1996 (?) | ? | Bolesław Bukowno | Warta Zawiercie | 0 : 4 (?:?) |
Liga V (5) | 25 | ??? 1996 (?) | ? | Górnik Wesoła | Przemsza Klucze | 3 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 25 | ??? 1996 (?) | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Budowlani Ogrodzieniec | 4 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 25 | ??? 1996 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | Szczakowianka Jaworzno | 1 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 25 | ??? 1996 (?) | ? | KS Olkusz | Pilica Wierbka | 0 : 0 (0:0) |
Liga V (5) | 25 | ??? 1996 (?) | ? | Sarmacja Będzin | RKS Grodziec | 0 : 2 (?:?) |
Kolejka 26
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 26 | 25 maja 1996 (?) | ? | CKS II Czeladź | STS Zagłębie | 0 : 0 (0:0) |
Liga V (5) | 26 | ??? 1996 (?) | ? | Unia Ząbkowice | Sarmacja Będzin | 3 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 16 | ??? 1996 (?) | ? | RKS Grodziec | KS Olkusz | 4 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 26 | ??? 1996 (?) | ? | Pilica Wierbka | Czarni Sosnowiec | 2 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 26 | ??? 1996 (?) | ? | Szczakowianka Jaworzno | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 7 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 26 | ??? 1996 (?) | ? | Budowlani Ogrodzieniec | Górnik Wesoła | 3 : 3 (?:?) |
Liga V (5) | 26 | ??? 1996 (?) | ? | Przemsza Klucze | Bolesław Bukowno | 2 : 4 (?:?) |
Liga V (5) | 26 | ??? 1996 (?) | ? | Warta Zawiercie | Przemsza Siewierz | 4 : 0 (?:?) |
Kolejka 27
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 27 | 1 czerwca 1996 (?) | ? | STS Zagłębie | Warta Zawiercie | 1 : 1 (0:0) |
Liga V (5) | 27 | ??? 1996 (?) | ? | CKS II Czeladź | Unia Ząbkowice | 3 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 27 | ??? 1996 (?) | ? | Przemsza Siewierz | Przemsza Klucze | 2 : 3 (?:?) |
Liga V (5) | 27 | ??? 1996 (?) | ? | Bolesław Bukowno | Budowlani Ogrodzieniec | 4 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 27 | ??? 1996 (?) | ? | Górnik Wesoła | Szczakowianka Jaworzno | 1 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 27 | ??? 1996 (?) | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Pilica Wierbka | 3 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 27 | ??? 1996 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | RKS Grodziec | 2 : 0 (?:?) |
Liga V (5) | 27 | ??? 1996 (?) | ? | KS Olkusz | Sarmacja Będzin | 3 : 1 (?:?) |
Kolejka 28
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 28 | 8 czerwca 1996 (?) | ? | Przemsza Klucze | STS Zagłębie | 0 : 5 (?:?) |
Liga V (5) | 28 | ??? 1996 (?) | ? | Unia Ząbkowice | KS Olkusz | 1 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 28 | ??? 1996 (?) | ? | Sarmacja Będzin | Czarni Sosnowiec | 0 : 0 (0:0) |
Liga V (5) | 28 | ??? 1996 (?) | ? | RKS Grodziec | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2 : 5 (?:?) |
Liga V (5) | 28 | ??? 1996 (?) | ? | Pilica Wierbka | Górnik Wesoła | 3 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 28 | ??? 1996 (?) | ? | Szczakowianka Jaworzno | Bolesław Bukowno | 5 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 28 | ??? 1996 (?) | ? | Budowlani Ogrodzieniec | Przemsza Siewierz | 5 : 2 (?:?) |
Liga V (5) | 28 | ??? 1996 (?) | ? | Warta Zawiercie | CKS II Czeladź | 7 : 1 (?:?) |
Kolejka 29
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V (5) | 29 | 15 czerwca 1996 (?) | ? | STS Zagłębie | Budowlani Ogrodzieniec | 7 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 29 | ??? 1996 (?) | ? | Warta Zawiercie | Unia Ząbkowice | 1 : 4 (?:?) |
Liga V (5) | 29 | ??? 1996 (?) | ? | CKS II Czeladź | Przemsza Klucze | 1 : 3 (?:?) |
Liga V (5) | 29 | ??? 1996 (?) | ? | Przemsza Siewierz | Szczakowianka Jaworzno | 2 : 3 (?:?) |
Liga V (5) | 29 | ??? 1996 (?) | ? | Bolesław Bukowno | Pilica Wierbka | 3 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 29 | ??? 1996 (?) | ? | Górnik Wesoła | RKS Grodziec | 1 : 1 (?:?) |
Liga V (5) | 29 | ??? 1996 (?) | ? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Sarmacja Będzin | 0 : 0 (0:0) |
Liga V (5) | 29 | ??? 1996 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | KS Olkusz | 4 : 2 (?:?) |
Kolejka 30
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga V | 30 | 22 czerwca 1996 | ? | Szczakowianka Jaworzno | STS Zagłębie | 2 : 2 (?:?) |
Liga V | 30 | 22 czerwca 1996 | ? | Budowlani Ogrodzieniec | CKS II Czeladź | 4 : 1 (?:?) |
Liga V | 30 | 22 czerwca 1996 | ? | Przemsza Klucze | Warta Zawiercie | 4 : 1 (?:?) |
Liga V | 30 | 22 czerwca 1996 | ? | Pilica Wierbka | Przemsza Siewierz | 4 : 1 (?:?) |
Liga V | 30 | 22 czerwca 1996 | ? | RKS Grodziec | Bolesław Bukowno | 3 : 2 (?:?) |
Liga V | 30 | 22 czerwca 1996 | ? | Sarmacja Będzin | Górnik Wesoła | 3 : 0 (?:?) |
Liga V | 30 | 22 czerwca 1996 | ? | KS Olkusz | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4 : 0 (?:?) |
Liga V | 30 | 22 czerwca 1996 | ? | Unia Ząbkowice | Czarni Sosnowiec | 1 : 4 (?:?) |
Źródła (bibliografia):
- "Sport Śląski", lata 1995-1996
- "Tempo", lata 1995-1996
- "Gazeta Zawierciańska", lata 1995-1996