Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1976/1977 (kolejka 24) 20.04.1977: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 174: | Linia 174: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|Śląsk Wrocław]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
Linia 185: | Linia 185: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|02 | | ALIGN=center|02 | ||
Linia 196: | Linia 196: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
Linia 207: | Linia 207: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Pogoń Szczecin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
Linia 218: | Linia 218: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
Linia 229: | Linia 229: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 241: | Linia 241: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 251: | Linia 251: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Ruch Chorzów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 262: | Linia 262: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Szombierki Bytom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 274: | Linia 274: | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 284: | Linia 284: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 295: | Linia 295: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|Legia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 306: | Linia 306: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 317: | Linia 317: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 325: | Linia 325: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
|- | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|ROW Rybnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 338: | Linia 339: | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Lech Poznań]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 346: | Linia 347: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1976/1997|Kolejka] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1976/1997|Kolejka] |
Wersja z 14:53, 15 kwi 2021
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Szombierki Bytom 1:0 (0:0) |
---|
Sezon 1976/19771 – I Liga - Kolejka 24: 20 kwietnia 1977 (niedziela, godz. 17:30), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: 12.000) Sędzia: Bogdan Hirsch (Poznań)
|
SZOMBIERKI BYTOM
Jan Karwecki
Henryk Sośnica
Bogdan Włodarczak
Stanisław Bykowski
Rudolf Wojtowicz
Stanisław Grzywaczewski (82' Jan Pietryga)
Paweł Janik
Eugeniusz Nagiel (82' Andrzej Mierzwiak)
Stefan Herisz
Stanisław Kwaśniowski
Janusz Sroka
Trener: Jan Boroń
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Szombierki Bytom |
POZOSTAŁE MECZE 24 KOLEJKI
(20/04/1977, 16:15) GKS Tychy - Pogoń Szczecin 5-0 (20/04/1977, 17:00) Arka Gdynia - Stal Mielec 2-1 (20/04/1977, 17:00) Łódzki KS - Ruch Chorzów 0-2 (20/04/1977, 17:00) ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0-1 (20/04/1977, 17:30) Lech Poznań - Widzew Łódź 1-0 (20/04/1977, 17:30) Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-1 (20/04/1977, 17:30) Zagłębie Sosnowiec - Szombierki Bytom 1-0 (20/04/1977, 18:00) Odra Opole - Wisła Kraków 2-0
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 4 września 2020 | Arka Gdynia | Puszcza Niepołomice | 3:2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 5 września 2020 | Sandecja Nowy Sącz | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 5 września 2020 | GKS Bełchatów | Miedź Legnica | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 5 września 2020 | Korona Kielce | GKS 1962 Jastrzębie | 3:2 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 6 września 2020 | Górnik Łęczna | Resovia | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 16 września 2020 | Widzew Łódź | ŁKS Łódź | 0:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 16 września 2020 | Stomil Olsztyn | Odra Opole | 0:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 16 września 2020 | Chrobry Głogów | Radomiak Radom | 1:2 (0:1) |
TABELA PO 24 KOLEJCE
1. Śląsk Wrocław 24 32 29-27 13- 6- 5 2. Łódzki KS 24 31 31-19 11- 9- 4 3. Górnik Zabrze 24 29 30-25 12- 5- 7 4. Pogoń Szczecin 24 28 30-31 11- 6- 7 5. Widzew Łódź 24 27 39-30 9- 9- 6 6. Stal Mielec 24 27 35-27 11- 5- 8 7. Zagłębie Sosnowiec 24 26 27-23 8-10- 6 8. Ruch Chorzów 24 25 29-29 8- 9- 7 9. Szombierki Bytom 24 23 26-28 9- 5-10 10. Odra Opole 24 22 32-30 8- 6-10 11. Wisła Kraków 24 22 27-27 7- 8- 9 12. Legia Warszawa 24 22 30-32 8- 6-10 13. Arka Gdynia 24 22 23-26 9- 4-11 14. GKS Tychy 24 18 27-31 4-10-10 15. ROW Rybnik 24 15 23-36 4- 7-13 16. Lech Poznań 24 15 23-40 5- 5-14
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk Wrocław | 24 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 |
2 | ŁKS Łódź | 24 | 6 | 02 | 0 | 0 | 7 | 2 |
3 | Górnik Zabrze | 24 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 |
4 | Pogoń Szczecin | 24 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 |
5 | Widzew Łódź | 24 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
6 | Stal Mielec | 24 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 |
7 | Zagłębie Sosnowiec | 24 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 |
8 | Ruch Chorzów | 24 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 |
9 | Szombierki Bytom | 24 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 |
10 | Odra Opole | 24 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 |
11 | Wisła Kraków | 24 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
12 | Legia Warszawa | 24 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
13 | Arka Gdynia | 24 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
14 | GKS Tychy | 24 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
15 | ROW Rybnik | 24 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 |
16 | Lech Poznań | 24 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1976/1997|Kolejka]