Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2010/2011: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
* 12 drużyn | * 12 drużyn | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13* | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
*[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej | |||
1. Ostoja Żelisławice 22 56 18 2 2 75-16 9 1 1 41-10 9 1 1 34-6 | 1. Ostoja Żelisławice 22 56 18 2 2 75-16 9 1 1 41-10 9 1 1 34-6 |
Wersja z 19:53, 4 cze 2015
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2010/2011
- 12 drużyn
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13* | Cyklon II Rogoźnik | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
- Cyklon II Rogoźnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
1. Ostoja Żelisławice 22 56 18 2 2 75-16 9 1 1 41-10 9 1 1 34-6 2. Cyklon Rogoźnik 22 52 17 1 4 96-28 9 0 2 55-13 8 1 2 41-15 3. KS Giebło 22 44 14 2 6 55-24 7 1 3 29-15 7 1 3 26-9 2 6 2 0 0 2-0 4. Orzeł Dąbie 22 44 14 2 6 61-35 8 0 3 35-16 6 2 3 26-19 2 0 0 0 2 0-2 5. Iskra Psary 22 36 10 6 6 57-36 4 4 3 28-16 6 2 3 29-20 6. KS Góra Siewierska 22 29 9 2 11 33-39 4 2 5 17-21 5 0 6 16-18 2 6 2 0 0 6-2 7. Skalniak Kroczyce 22 29 8 5 9 46-40 3 4 4 23-15 5 1 5 23-25 2 0 0 0 2 2-6 8. Korona Rokitno Szlacheckie 22 27 8 3 11 48-52 5 0 6 27-28 3 3 5 21-24 9. Płomień Niegowonice 22 23 7 2 13 40-76 3 2 6 20-29 4 0 7 20-47 10. Górnik Sosnowiec 22 21 5 6 11 30-45 3 2 6 20-20 2 4 5 10-25 11. Zapora Przeczyce 22 10 2 4 16 21-91 2 2 7 17-39 0 2 9 4-52 12. Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 7 2 1 19 22-102 2 0 9 10-40 0 1 10 12-62
- braże o kl A
Finał - 23 czerwca, 26 czerwca W barażu zagrają 15. zespół sosnowieckiej klasy A oraz 3. zespół sosnowieckiej klasy B.
MKS Poręba 2-0 KS Giebło 23 czerwca, 17:00 Damian Kocot 45 (k), Paweł Maślanka 86 KS Giebło 5-0 MKS Poręba 26 czerwca, 17:00 Bartosz Kijas 2, Wojciech Kwapisz 44 (k), Adam Głąb 57, Sebastian Szlachta 70, Adrian Szlachta 90